Automatická kresba II. - Uzdravuji svoje tělo a komunikuji s ním.

Datum akce: 
Sobota 3.3.2018
Čas akce : 
9.00 - 15.00
NEMUSÍTE UMĚT MALOVAT
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
1.000,- Kč
500,- Kč pro moje absolventy AK II.

OBSAZENO

Na semináři budeme malováním harmonizovat vnitřní orgány našeho těla. Dozvíte se souvislosti příčin onemocnění z duchovního pohledu.

Za každou nemocí je řeč našeho těla, každá nemoc má svoji duchovní příčinu. A známe-li tuto řeč těla, mnohem jednodušeji poruchu odstraníme. Každá nemoc či nehoda nás má zastavit, má nám říci, že něco děláme špatně. A může to být příliš rychlé životní tempo, nevhodný způsob života, zmatky v citové oblasti,…

Každý jednotlivý orgán v těle něco představuje: např. kožní problémy poruchu v emoční oblasti, poruchu citových vazeb s jinými lidmi, srdce rovnováhu citů a rozumu, slinivka žárlivost, závist či lakotu… A jestliže toto vezmeme na vědomí, řešíme svoje zdravotní problémy mnohem rychleji.

S sebou:    měkké pastelky (alespoň 12 barev, ideální jsou silné a sada 24 barev), papíry A4 + šmíráky (pokud máte) a tvrdá podložka (mohu půjčit).

Na oběd je půlhodinová přestávka. K pití ZDARMA čaj a voda po celou dobu semináře.

Platba:
Platí se celá částka 1.000,- Kč na účet, který sdělím po přihlášení. Tím potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem a Vaše místo bude rezervováno.

Každý účastník semináře obdrží ode mne dáreček - kartičku s energetickým obrázkem pro harmonizaci vlastní osoby.

Tento obrázek může sloužit pro naladění se na dané téma. Kartičky mohou být používány pro léčení, harmonizaci, pročištění a zpracování aktuální situace. Kartička může být nošena v kapse, v kabelce, v peněžence nebo například jako zářič pro vodu, kterou pijeme. Kartička pomáhá odkrývat příčiny problémů a pomáhá je řešit.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Přihlásit se