Bezdotyková harmonizace čaker

Jak probíhá tato harmonizace?

 

Klient leží na masážním lehátku oblečený - relaxuje při uklidňující hudbě. V průběhu čakrové masáže dochází postupně k ošetření (harmonizaci) všech sedmi základních hlavních energetických center (čaker) umístěných na ose lidského těla. 

 

Tato čakrová terapie je absolutně bezbolestná a velmi uklidňující.


Po ukončení terapie se klient cítí plný energie a velmi odpočatý. Tedy tuto terapii doporučuji také hodně zaměstnaným lidem, i když zatím nemají žádné zdravotní problémy, ale ani čas relaxovat.

 

Součástí terapie může být vytestování tkáňových solí, které Vaše tělo potřebuje a Bachových květových esencí pro dořešení problémů.

 

Během vylaďování a práce mi chodí konkrétní informace pro klienta, které mu sdělím.


Při čakrové terapii využívám:
mocnou sílu energií
zesilující symboly pro jednotlivé čakry
polodrahokamy
éterické olejíčky
aura-somu

automatickou kresbu

osobitý přístup

osobní zaštítění

bezpečí, kvalita, ochrany po celou dobu práce

 

Pro ladění a oživení čaker na doma Vám namíchám esenciální olejíček do lahvičky přímo na míru, který bude zharmonizovaný a připraven pro Vaše těla (mentální, éterická, energetická).


Co se zpracuje, rozhoduje Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.


Po ukončení vlastní aktivní části masážní ozdravné protistresové procedury setrváte na lehátku cca 10-15 minut v relaxačně-regeneračním odpočinku a necháte v sobě doznívat právě energetické vibrace a jejich blahodárné působení na Váš organizmus.


Cena: 800 Kč / 1 hodina

Délka sezení záleží na klientovi.


Termín návštěvy si můžete domluvit osobně v centru nebo na tel.čísle 605 240 742 nebo e-mail: terapiepankova@seznam.cz