Pomoc pro Vaše domácí mazlíčky




Má vaše zvířátko problémy
a potřebuje pomoc?






Nejenom lidé, ale i ostatní živí tvorové potřebují pomoc. Také zvířátka mají různé strachy, obavy, vzteky, lítosti, pocity viny, křivdy a ublížení, nenávisti atd. Mívají bolesti, trpí nespavostí, jsou agresivní, cítí se osamoceni... Při terapii se vyčistí a uvolňují emoce, skryté problémy, díky nimiž se zvířatko začne uzdravovat, začne se cítit dobře, zklidní se ... a to úplně stejně jako to probíhá u lidí :)

Při řešení problémů u zvířátek pracuji s metodou EVA & EVH, LVPBachovými esencemi a působení energiemi.

Pro terapii mi stačí jméno Vašeho zvířátka (popř. foto - ale není nutné) a samozřejmě Váš souhlas - souhlas majitele.

Moji zvířecí klientelu většinou zastupují koně, psi a kočičky a také hojně kůzlátka, kozičky a ovečky, ale i morčátko.


Cena:        od 400,- Kč (odvíjí se dle času trvání terapie).
1 hodina         600,- Kč

Záloha 400,- Kč se platí předem na účet, který sdělím po doručení Vaší objednávky. Zbytek převedete po terapii.

Zpětná vazba:

12. 10. 2015
Dobrý den,
jsem majitelkou krásné psí slečny Ery ze stříbrného lesa, plemeno německý ovčák. Asi od 10 měsíců jí začaly záněty kloubů. Je to u velkých plemen celkem běžné během jejich růstu. Dle veterináře se toto může vyskytovat až do věku dvou let. Hledala jsem speciální přípravky, které by pomohly klouby lépe vyživovat, aby se jí záněty neopakovaly, protože Era je velice temperamentní a po rychlých a zbrklých pohybech docela často kulhala. Přípravky od veterináře během dvou měsíců moc nezabraly.

Po relaxačním večeru v září u paní Pánkové jsem toto téma otevřela. Paní Pánková mi navrhla a následně vytestovala pro Eru tkáňové soliTyto jsem jí začala dávat a od té doby je po kulhání. A to moje psí kamarádka na rychlosti zcela jistě neubrala:-) . Moc a moc Vám paní Pánková za sebe i Eru děkuji. S pozdravem Martina Kolová


24. 7. 2015
Kozičky
Koncem ledna se nám narodily dvě zdravé kozičky. Asi po dvou měsících najednou ta jedna špatně chodila, seděla jako pes a měla problémy vstát. Po čase se stejné příznaky objevily i u té druhé, i když v daleko menší míře. Veterináři si nevěděli rady, vyzkoušeli jsme různé vitamíny a  minerály, ale stav se zhoršoval až do té míry, že ta horší kozička už jen ležela. Měla ale neustále obrovskou snahu vstávat. To nás odrazovalo od toho ji nechat utratit. Vyzkoušeli jsme i homeopatika a pak na doporučení kamarádky se obrátili na paní Pánkovou. Zpočátku se nic nedělo, ale byli jsme trpěliví. Po 1,5 měsíci kozička častěji stála a udělala i pár kroků. Po dalších 2 týdnech jsme kozičky přemístili do venkovního přístřešku a pod dohledem je pouštěli se "proběhnout". Teď, koncem července už obě vesele skotačí s ostatníma. Ta, co na tom byla hůř, sice ještě občas zavrávorá, ale i tak je to neuvěřitelné, téměř nikdo jim nedával šanci. Moc děkujeme!
Děkuji za krásně vypsaný příběh.

 

 

17. 5. 2015
Koník Denis
Dobrý den paní Libuško,  
požádala jsem Vás o pomoc s mým 3letým koníkem, u kterého se začala stupňovat změna chování v terénu v sedle... Provedla jste terapii Eva u něj a tím se odstranilo prozatím pro mě neuvěřitelných 120 bloků...

Vnímám u něj změnu v chování - je vyrovnanější, není sprostej...co se týče chození do mého osobního prostoru, dva dny jsem s ním pracovala ve volnosti...bez ohlávky, vodítka a lonži...t.j. napojení se... on na mě já na něj.. a úžasný....chodí za mnou jako pejsek, na vyslání jde ode mně a zvládne všechny překážky... včera, co se mi stalo poprvé...přišel za mnou a dlouho mně olizoval moje ruce a pak spokojeně stál u mě....snad projev poděkování:-).

Můj vděk a poděkování patří Vám, každopádně bych se ráda domluvila na další terapii, až to bude možné:-).

Krásný den :-) Veronika K.

 

4. 3. 2015 (po těžkém zánětu střev)
Dobrý večer, paní Pánková,
musím Vám moc poděkovat a napsat, že Baxík už je zase veselý a hravý a má obrovskou chuť k jídlu   vlastně by chtěl jíst pořád, ale dáváme mu jen malé porce vícekrát denně vařeného kuřecího a krůtího masa s rýží a mrkví. Nezvrací a dneska už měl i normální stolici! Prohání už zase naší kočičku a hraje si se psy venku:)
Je to obrovské štěstí a úleva vidět ho, jak se rychle uzdravuje a vrací do kondice a hlavně, že je konečně zase veselý a snad i opět šťastný!
Věnujeme se mu jak jen to jde a dáváme mu najevo naši lásku a říkáme mu, kam jdeme a kdy se vrátíme:) Přeji krásný večer
Pavla P.


24. 2. 2015
Koza Skořice – krátce po porodu kůzlátek (07/2014) dostala zánět vemene. Byl to její první porod, kozička tedy velice mladá. Napřed to byla mírnější fáze, potom se jí ale zánět vrátil v mnohem horší formě. Byl to takový typ zánětu, kdy vemeno začalo postupně odumírat. V praxi to znamená to, že živá tkáň postupně nekrotizuje, až odumře a odpadne – a ten proces není vůbec pěkný na pohled. To mluvíme pouze o vemeni. Co ale samotná ta koza. Byla na tom velmi špatně, kost a  kůže, s minimálním zájmem o potravu a s velikou bolestivostí. Náš veterinář nad ní zlomil hůl. První zánět ještě hodně léčil antibiotiky, na tuto variantu by prý už nezabraly. Bylo to buď a nebo, ale on to nadějně vůbec neviděl. Nechtěl to říci na rovinu, ale z jeho pohledu byla diagnóza jasná - tělo se zánětem zcela otráví a koza uhyne. Celou tu dobu jsem však byla v kontaktu s paní Pánkovou, která dělala vše, co jí bylo dovoleno, tedy terapii EVA, posílání energií, nahrávání léčivých Bachovek na dálku do vody atd. Také nám radila, co jí přišlo, jak vemeno chladit atd. Žalostný stav kozy trval sice dlouho, ale důležité bylo, že se nezhoršoval a už vůbec ne směrem ke smrti! Odpadla polovina vemene a pak i ta druhá.

Kozička tohle ovšem zvládla, otravu celého těla nedostala a začala stále více přijímat seno. Za nějaký měsíc už ani nebylo poznat, že takto bojovala o život a dnes je z ní ta nekrásnější a nejživější koza ve stádě! Nemá sice vemeno, takže už nebude plnit svůj účel dojení mléka, ale má ze všech koz nejhezčí srst a je asi nejzvědavější a nejvlezlejší. Děkujeme moc paní Pánkové za pomoc s její záchranou, stálo to za to! Veterináři, kteří ji vidí bez vemene, tomu nemohou uvěřit, že tohle koza přežila…
od pí Kosmákové, www.januvdvur.cz

24. 2. 2015
Ovečka Babička – přihodilo se nám ve stádě to, že nějaký předčasně vyspělý beránek připustil i ty ovečky, které měly mít už zasloužený důchod bez jehňátek. Nevěděli jsme o tom. Ve stádě byla ovečka, která už málem tahala břicho po zemi, zdánlivě to vypadlo jako že je vytahané z dřívějších porodů. Jenže pak porodily i dvě mladé a to už nám svitlo. Ovečka už neměla sílu rodit sama
(01/2015), musel jí manžel pomoci s jehňátky ven. Byly 4!!! Tři už bohužel mrtvé, jedna však velmi životaschopná ovečka. Ovečka Babička však po porodu nemohla vstát. To se někdy stává, zvláště u těch starších. Může to být vyčerpání, nějaká hormonální nerovnováha atd. Nechali jsme ji tedy v klidu načerpat síly, ale pro malé jehně jsme museli trošku prvního mléka – mleziva oddojit a dát ze stříkačky. Bohužel ovečka nevstala ani do večera, mléko další také neměla, ještě máme k dispozici i kozí. Nezbylo než si vzít jehňátko domů a krmit kozím z láhve.

Když ovečka nevstala ani po 4 dnech, zavolali jsme veterinářku, aby pomohla rozluštit příčinu a v případě nutnosti ovečku bezbolestně uspala. Jak jsme vešli do stáje, ovečka začala po předních se pohybovat přískokama co nejdál od nás, jakoby tušila, co by se mohlo stát. Jakoby chtěla ukázat, že to půjde, že jí máme dát čas. Předtím totiž jen ležela na místě. Tak jí paní doktorka píchla vápník s fosforem, pokud by to byla poporodní disbalance těchto prvků a poradila babský recept s koka-kolou, prý kombinace kofeinu a energie mnohdy u zesláblých zvířat zabere. Nám se ale ani tak nezdálo, že by byla tak moc zesláblá, spíše jí něco bránilo ten zadek zvednout, jakoby nějaké nervy (možná poškozené při tom vytahování jehňat). To potvrdila i paní Pánková, na kterou jsem se  opět obrátila. Nečekala jsem zázraky, ale zároveň ovečka vůbec nevypadala, že by to tímto porodem chtěla „zabalit“. Opět probíhaly terapie atd., po týdnu už každý vzdával, že se ještě někdy ovečka zvedne, protože svaly u starého zvířete o to rychleji atrofují. Ale stalo se to, že 10. den se ovečka postavila na všechny 4! Tak tohle opravdu zázrak byl, na jednu nohu sice trochu napadala a je trochu „nakřivo“, ale po tom, co si prožila, je to úžasné. Nebýt této mojí angažovanosti, taky jí nikdo nedával šanci. Jehňátko ji po 10 dnech už bohužel vrátit nešlo, to je plně domácí a zvyklé na lidi, ale to už je vedlejší.
Díky i za život této staré zasloužilé a statečné ovečky!
od pí Kosmákové, www.januvdvur.cz


18. 5. 2014
Pejsek, koník
Dobrý den paní Libuško 
:-),
chci se s Vámi podělit o několik věcí :-) Vytestovala jste mi kapky, které sedí přímo na mně, a když si teď zpětně čtu na co všechno kapky účinkují, je to až zarážející, jak to sedí a hlavně funguje :-))
Pro mého pejska totéž, léčba u veterináře šíleného průjmu vedla k užívání antibiotik, po kterých se znovu průjem dostavil ve stejné formě...a problém to rozhodně nevyřešil, vytestovala jste mu jilm a habr, a pejsek je bez průjmu při užívání bachovek :-) má tam napsanou i odvahu, což mně zarazilo, jak se dokázal venku postavit přímo před jedoucí auto, které muselo kvůli němu zastavit,,, nikdy tohle neudělal až mě to zarazilo:-))
Koník má od Vás taky vytestované kapky a sedí to i na něj:-)
Chci Vám hrozně moc poděkovat za pomoc, vím, věřím a hlavně vidím uzdravení jak u mě tak u zvířat. Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat.
Krásný den přeji. Veronika K.

28. 4. 2014
Morčátka
....A nyní bych stručně popsala vývoj Esterčina stavu. V pondělí těžce dýchala, už několik týdnů před tím jsem si všimla, že jí méně než dříve a trochu hubla i přes to vše, co jsem do ní dostávala. Tak jsem jí v pondělí vzala k veterináři, dostala antibiotika. Stav se nelepšil, ten se zlepšil přesně v době, kdy jsem Vám poprosila o působení - od čtvrtka přecházelo těžké dýchání, jevila mnohem větší známky zájmu o okolí a od soboty zase pobíhá a hvízdá si na mě o jídlo :) a nehorázně se cpe! je to zase ta veselá myšička :).
A ano, předtím byla i lehce zlostná, to také zmizelo. Od pátku oběma dávám poctivě Bachovky a s radostí konstatuju, že mi tu zřejmě myšky ještě nějaký čas se mnou pobudou :)
Ještě jednou moc díky, paní Pánková! mějte se hezky :) HZ.

30. 12. 2013
Kočička Emi
Byla nalezena jako koťátko, skoro byla mrtvá, podařilo se ji vypiplat. Do dospělosti byla v pohodě, zhoršení nastalo, až když dospěla a začala mrouskat. Po kastraci se to trošku zklidnilo.
Je stále velmi nervózní, v ouškách se ji dělají svědivé puchýřky, které se neustále snaží škrábat. Nosí papírový límec skoro nepřetržitě už rok. Když se ji nepodaří dostat na uši, tak se rozškrábe do krve za krkem. Je dost fixovaná na páničku - ta, když se zdrží v práci, tak se kočička hodně škrábe pokaždé na nějakém novém místě. Byla léčená u veterinářů - např. kortikoidy (zlepšení nenastalo), dělaly se také různé odběry - nepodařilo přijít na to, čím to je. Nepomohly ani různé kočičí diety, homeopatie, Bachovy esence... (Moje pozn.: Bachovy esence aby byly "účinné", je nutné je přesně vytestovat - např. kyvadlem).

Dne 16. 12. 2013 proběhla s kočičkou terapie metodou EVA a 17. 12. 2013 jsem obdržela zpětnou vazbu od majitelky kočičky:

"Přišla jsem před chvílí domů, a říkám si, co je, žádný křik, žádné nadávky jako kde se flákám, že mají hlad (já mám ty kočičky dvě :-)). Eminka vždy, jak přijdu domů, tak hlasitě mňauká a dožaduje se pozornosti a dnes je jak vyměněná. Tak jsem zvědavá, jak bude dál. Napapkaly se a teď jsou někde zalezlé a spinkají. Určitě Ti budu průběžně dávat informace. Zatím moc děkuji :).
30. 12. 2013: "Emi se krásně zahojily ouška, jen se stále škrábe do krve na hlavičce. Takže, pokud Ti to řekne, že ještě pokračovat, tak prosím pokračuj."


3. 9. 2013
Kocourek Mourek,
má dva měsíce, poškozená páteř, zadní část těla ochrnuta, nehybné zadní nožky, nafouklé bříško ... majitelka se rozhodla s těžkým srdce řešit tuto situaci uspávací injekcí. Tentýž den proběhla terapie metodou EVA, začalo působení energiemi a o den později (4.9.13) přišel tento mejl od paní majitelky:
"Dobrý den paní Pánková, mockrát Vám děkuji, mám pro Vás výbornou zprávu, dokázala jste zázrak - koucourek začal cukat a lehce hýbat zadníma nožičkama, myslím, že má šanci na úplné uzdravení. Jste poklad, začala jsem štěstím brečet, když jsem ho viděla :-)"....
Děkuji za zpětnou vazbu :)

Kozlík Kryštůfek
... byl měsíc na veterině s boulí pod krkem, byl to absces, ale báli se to vyříznout, aby nepoškodili štítnou žlázu, tak dali ho paní majitelce domů, ale pak ho přijel doktor zase přispat a vytlačil mu z bouly hnis, zvířátko málem v narkóze zkolabovalo a pak se začal horšit pohybově, ... napřed kozlík kulhal na jednu zadní, pak i na přední nohy. Má jakoby pravou stranu těla celou horší, nemá chuť a zájem o jídlo, polehává, je apatický, hubne a chřadne před očima ... paní volala jiného veterináře, ten mu dal něco proti bolesti a také antibiotika - infekce se bohužel z ložiska rozšířila mízními uzlinami do těla a bylo podezření na tetanus (dostal sérum).
Po terapii EVA a posílání energií hned druhý den bylo vidět zlepšení. Postupně začal mít zájem o lidi kolem sebe, byl veselejší a začal se pást. Po 10 dnech se zopakovala terapie EVA. Do dvou týdnů vydrží už zase mezi stádem, dovede se pást. Zánět v těle je na nule :)
Sama paní majitelka kozlíka léčila metodou Autopatie a MMS.
www.januvdvur.cz

2. 1. 2013
Fenka Justy
Dobrý den paní Pánková,

moc vás zdravím :)  Budu moc ráda, když se lidé dozví, že jde zvířátkům pomáhat, člověk někdy neví, kam se obrátit, a za vaši ochotu a pomoc moc děkuji. A ještě, že i když se zvířátko neuzdraví, tak to stojí za to a může odejít bez bolesti, jak chce a bez uspávací injekce.
Ani to neumím popsat, jak jsem byla šťastná, když vaše terapie zabrala a Justy doslova v okamžiku přestala mít bolesti a usla. Není snad nic horším než vidět, jak se někdo milovaný trápí. My jsme nevěděli, co se stalo, než jsme si spolu volali. Jak jsem u ní seděla, tak ta změna jejího stavu byla šokující (sama jsem se ptala, co se stalo, Filip pak za mnou přišel, že mi někdo volal na skype). Filip si všimnul, že se kočky začali chovat jinak, oni se honili a prali a najednou klid, všichni usnuli. Možná ještě zajímavost, k večeru se její stav zhoršoval, byla nevyspalá, dala jsem ji tedy prášek na spaní a vůbec nezabral, bránila se, pořád se hýbala, měla jsem pocit, že nechce usnout.

Nevím, jestli je to důležité, ale nechala jsem Justy spát a chodila ji kontrolovat (obývák máme vedle haly, tak jsem měla otevřené dveře a koukala na ni z křesla) a naposledy jsem k ní přišla pohladila a ona se na mě podívala a do pár sekund ji přestalo bít srdce, chtěla jsem ji chtěla oživovat, ale nakonec ji nechala být (ani nevím proč). Nevím, jestli je to důležité, ale ve chvíli, kdy odešla, tak mě doslova zasáhla silná bolest hlavy, trvalo to asi půl hoďky a pak to zase bylo pryč.. cítila jsem se pak jak po terapii u vás, k některým vzpomínka necítím to, co jsem v tu danou chvíli vnímala..teďka jsem si nemohla vybavit, jak jsem se cítila, když jsem viděla, jak se Justy kňučí, nemám s tím spojené žádné negativní pocity. Jsem za to vděčná, i když tomu nerozumím.


Justy byla hovawart, jsou to velcí psi, jsou poměrně zvláštní a vysoce fixovaní na lidskou rodinu, my ji měli doma, ona nechtěla spát na zahradě, tak spala doma:) Ta péče byla poslední týdny náročnější, protože víc než týden už nechodila a já ji neunesu, asi 14 dní nic nejedla,..ale byla jsem ráda, že tu ještě je, že s ní mohu být, říkala jsem si, že to třeba má smysl, a že jak jste říkala, že si něco léčí na nějaké jiné úrovni (chtěla jsem ji dopřát trochu víc). Nebyla apatická, koukala na mě, na vánoce viděla všechny, co dlouho neviděla (mého bratra...).

 

Přeji vám krásný nový rok a jsem vděčná, že jsem Vás mohla poznat, Vaše práce mě neustále inspiruje a povzbuzuje v mém životě. Děkuji. Přeji hezký den,  Kateřina


Kočička Mourinka
Časté záněty oušek, občas ATB, vytíká hnis, kočička je neklidná. Po první "dávce" energie se stav ustálil, Mourinka je klidnější a do týdne se stav zlepšil na tolik, že další návštěva u veterináře není nutná.