ThétaPráce ve stavu Théta
Na rozdíl od ostatních metod se touto metodou pracuje na vědomé, podvědomé i nevědomé rovině mysli. Díky tomu se s touto metodou dokáží odstranit bloky, které brání milovat sebe sama, věřit si, odstraňovat strachy a pocity, které Vás v životě ovládají a další problémy, které s jinou metodou neodstraníte.

Stavu Théta se většinou dosáhne jen při hluboké meditaci nebo při spánku:
Théta vlny je označované frekvenční rozpětí mozkové aktivity 4 - 7,5 Hz, ve kterém se nacházíme převážně ve spánku - nevědomé navození, či v hlubokých meditacích - vědomé navození.


Metoda má široký záběr a s její pomocí se odstraní bloky při meditaci a využijete svou vnitřní sílu. Při práci jste vedeni do Vašeho nitra a získáte tak odpovědi na otázky, na které jste dlouho hledali odpověď.

Ve stavu Théta klient je zcela bdělý, a přesto se dosáhne lepších výsledků, než například při hypnóze. Výhodou je, že klient má při práci absolutní přehled.

Tuto práci nelze provádět přes skype, pouze při osobním setkání.

 

Zpětná vazba:

18. 4. 2015

Děkuji za Vaši Thétu :) Konečně po dlouhé době jsem přestala myslet (úplně zbytečně  bez opodstatnění) na můj zdravotní problém. Vím, že není, ale hlava stále hledala důvod, aby byl. Děkuji, děkuji a přeji hodně takových úžasných odbloků i u ostatních klientů. Lenka, Brno

.... Vaše terapie zabírá - plavala jsem v hloubce bez doprovodu. Myslím, že se to povedlo. Jinak provádím autopatii a těším se na další setkání s Vámi. A. V.