Théta II. - pro práci s druhými

 

Příprava na práci s druhými lidmi
a pro vlastní osobní rozvoj.
(dvoudenní seminář)

 

Théta II. je metoda, se kterou můžete pracovat jak na sobě, tak s druhými lidmi.

Seminář Théta II. je určen pro seberozvíjení a také pro terapeutickou práci s druhými lidmi.

Metoda Théta II. má komplexní pojetí pohledu na člověka a jeho problémy. Práce s ní je jednoduchá a účinná pro práci na sobě a druhých lidech. V této metodě se pracuje na vědomé, podvědomé i nevědomé rovině mysli. Díky metodě Théta II. dokážeme odstranit bloky, které nám brání chápat skrytou příčinu problému, odstranit některé strachy, odstranit příčinu konfliktního vztahu s dětmi a rodiči, změnit svůj vztah k opačnému pohlaví, najít si, co nám blokuje nalézt si lepší práci a odstranit různé bloky, které nám brání ve spokojeném životě. Metoda využívá stavu Théta, kterého většinou dosáhneme jen při hluboké meditaci. Naučíte se, jak získáte odpovědi na to, co vás trápí, sužuje a co vám v životě ubližuje. Théta II. je metoda, která vám pomůže nastartovat změny, aby jste si mohli plánovat pozitivní změny ve svém životě.

Získáte schopnost do určité míry využívat svou vnitřní sílu, kterou využijete při práci s klienty.

Théta terapeut je metoda, díky které pochopíte, že vše, co jste kdy hledali, bylo ve vás.

Po absolvování kurzu obdržíte certifikát, který vás bude opravňovat k práci touto metodou.

Cena:    5.000,- Kč


Jiná varianta možnosti výuky Théta II.:
jednodenní seminář pro ty, kdo již absolvovali u mne seminář Théta I. - osobní

Vysvětlení: dle mých zkušeností i zkušeností absolventů seminářů Théta I. - osobní je velice vhodné pracovat sám se sebou a po určité době, až se metoda "usadí", se pokračuje s Thétou II.

Cena tohoto jednodenního semináře Théta II.:
         3.500,- Kč
         2.000,- Kč pro opakující

Nejbližší termín:
termíny se plánují - 
místo konání Cejl 58, Brno

Termíny jsou vypisovány dle Vašeho zájmu a potřeb viz Kalendář akcí.

Vaše zpětná vazba:

10. 1. 2016
Krásný nový den, paní Pánková.
Chci vám napsat, jak mi seminář Théta pomáhá jít životem. Je už to chvíli, co jsem u vás byla na semináři Théta osobní. Prací na sobě jsem zjistila, kolik mám vzorců, strachů a jiných, se kterými je potřeba udělat přeprogramování, ať mne nebrzdí v rozvoji.
V Thétě jsem zpracovala, věřím si strach o svou budoucnost, o děti a jiné. Úžasné je, když za pár dní po zpracování přijde situace, já tomu říkám zkouška a jsem naprosto v klidu. A jelikož Théta pomáhá mně, vydala jsem se na cestu Théta terapeut opět za vámi do Brna absolvovat tento seminář.
Je naprosto úžasné, když přijdete na věci, které vám způsobují v životě problém, kde je příčina.Opravdu všechny informace jsou v nás. Pustila jsem se tedy do práce a stále pracovala na sobě a na možnosti pomáhat těm, kteří chtějí. Mám ve vás velkou inspiraci, paní Pánková.
Mám klientku, která když přišla na první terapii, šla terapie, jako když chcete rozjet staré mlýnské kolo, opravdu. Za nějaký čas se klientka vrátila a neskutečný pokrok obdiv a práce byla úplně snadná a z celé bytosti bylo cítit, jak jí dělá radost si odlehčit a jít dál beze strachů a omezení. Nyní je z ní sebejistá milující se žena.
A těchto lidiček přibývá, po terapiíich děkuji, že jsem se mohla u Vás učit a jim pomoci. Moc děkuji a přeji další spokojené klienty a nastávající terapeuty. Karla S.