Zasvěcování do energií a energetických systémů


Zasvěcuji při OSOBNÍM SETKÁNÍ,
po SKYPE, popř. na dálku.


Osobní zasvěcení lze obdržet na kurzu - vypsané termíny viz "Kalendář akcí".  Lze také domluvit individuální termín pouze pro Vás, tak jak Vám to nejlépe vyhovuje.

 

 

Energie nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem. Zříkáme se jakékoliv odpovědnosti za vaše rozhodnutí a z nich plynoucích následků.

U každého zájemce ověřuji, zda je možné provést zasvěcení. Vždy to musí být pro klienta i pro mne na 100% bezpečné.

Před zasvěcením je potřeba udělat důkladné vyčištění, jinak mohou nastat adeptům potíže po zasvěcení s ohledem na to, jak energie v těle pracuje. Předčištěním se dá případným potížím předejít.

Při zasvěcení přes skype práce probíhá stejně, jakoby jste byli u mně osobně. Cena zasvěcení je stejná jako při osobní návštěvě.


Seznam hlavních energií a systémů, do kterých můžete být zasvěceni:

Energetický systém - Kristovo-Buddhův pohár
Worldwide (WWE) - volně stažitelná energie nahrazující Reiki
Pro úplné začátečníky
Apana
Radost
Shamballa 1024
Shamballa 2002
Shamballa 3110
Shamballa 12D
Boží Pečeť
Osyas - pro zvířátka
Plamen Centrálního Slunce

Některá zasvěcení a klíče k energiím se předávají zdarma.

Vzhledem k tomu, že se v naší zemi vyskytuje mnoho pseudomistrů a učitelů vysokovibračních systémů, kteří leckdy ani žádným skutečným zasvěcením neprošli, a kteří doslova kopírují pouze texty z webů obsahující informace o jednotlivých systémech a z důvěřivých zájemců mámí tak podstatně vysoké finanční částky, rozhodla jsem se upozornit na tuto skutečnost.

Velmi apeluji na všechny z Vás, kteří mají zájem o zasvěcení do jakéhokoliv druhu energií, aby jste si své mistry velmi dobře prověřovali např. přes reference či využili všech Vašich pátračských schopností k jejich prověření.

Důležité.
Zasvěcení samo o sobě nemá velký přínos, pokud si neuvědomíte, že veškerá odpovědnost za váš život je jen a jen na vás a jen vy to vše dokážete změnit, pokud budete chtít.

Energie k osobnímu využití:
Objevují se zavádějící informace o zasvěcení do energií. Např. „Mému známému bylo špatně, vše je to jen podvod, nikomu nějaké zasvěcení nepomůže v jeho rozvoji atd.“ Tyto informace šíří lidé, kteří si žádným zasvěcením do energií neprošli nebo ti, co neovládají žádnou metodu na dotazování se (kyvadélko, automatická kresba, kineziologie atd.), jestli ta nebo ona energie je pro něj vhodná zejména v tu danou chvíli.

Nejsme vždy schopni začít využívat danou energii okamžitě v plném potenciálu. Kdyby ano, tak jako lidstvo jsme někde úplně jinde.

Dále je třeba si uvědomit, že když chci přijmout zasvěcení do nějaké energie, měl/a bych se zeptat, jestli zasvěcovatel-mistr, je natolik vyzrálá osobnost, že mně nezpůsobí více problémů než užitku. To není v té energii, ale je to v lidech. Pokud jdu na zasvěcení a před tím jsem sám/sama na sobě nepracoval/a, abych se připravil/a – zbavil/a se bloků, tak je nezbytné, aby potřebné čistění provedl zasvěcovatel-mistr této energie.

Jestliže mistr (terapeut) sám není dostatečně „čistý“ a nepracuje soustavně na svém rozvoji a čištění mysli a srdce, jak může pomáhat druhým? Mnozí si myslí, že získají tzv. stupeň mistr v patřičné energii a můžou okamžitě zasvěcovat (předávat klíče) druhým. Ale to je omyl. Taková osoba si přebírá veškerou odpovědnost nejen za sebe, ale i za druhé lidi. Navíc je potřeba, aby mistr dokonale ovládal tuto energii v plném jejím rozsahu a potenciálu.

Nemusíte se obávat zasvěcení (předání klíče) do jakékoliv energie, ale ptejte se a ušetříte tak čas a peníze. Navíc je potřeba si vybírat takové lidi, kteří jsou ochotni nám předat více, než pro co jsme si přišli a to v souladu s námi a naší duší. Také bychom měli v sobě najít, jestli chceme energii využívat jen k svému osobnímu a duchovnímu rozvoji nebo jsme se rozhodli z nějakého důvodu, že se esoterice budeme věnovat tzv. na plný úvazek.

Domníváte-li se, že vám přirozené napojení na Zdroj a tím přístup k přirozeným energiím stačí, pak nemá smysl přijímat zasvěcení do energií. Je však třeba si uvědomit, že energie nám nebyly seslány proto, aby se z každého stal ze dne na den léčitel nebo terapeut, ale proto, aby nám pomohly urychlit náš osobní a duchovní vývoj.

Zeptejte se:

  • jestli je daná energie, která vás oslovila, v danou chvíli pro vás skutečně přínosná
  • na kolik procent je pro vás přínosná v danou chvíli
  • jestli mistr, kterého jste si vybrali pro předání „zasvěcení“, je plně připraven na tuto činnost
  • na kolik procent je schopen/a daná osoba - mistr vás vyčistit pro zasvěcení (předání klíče k energiím)
  • na kolik procent jste v danou chvíli schopni využít plný potenciál stupně dané energie a jestli pro větší využití můžete udělat něco sami
  • na kolik procent je vám dotyčný (mistr, terapeut) schopen poradit, jak se dále duchovně rozvíjet

Vše si ověřte ptaním se!!! Pokud na všechny otázky dostanete uspokojivou odpověď, pak není nutné se čehokoliv bát. Ostatně, strach přitahuje zase jenom strach. Vše, co se nám v životě děje, se děje v souladu s námi. Co vysíláme, to taky přijímáme.

V tuto chvíli žijete a realizujete se v úrovni Země. Cílem každého je sjednocení s tou nejvyšší energií, s Bohem.

Nejvyšší úroveň obsahuje vše v dokonalé rovnováze a jednotě. Je to úroveň čisté a bezpodmínečné lásky. Tato úroveň má ty nejvyšší možné vibrace. Žádný člověk nemůže najednou přijmout veškerou tuto energii v čisté podobě. Nikdo by to neustál.

Proto je umožněno formou různých zasvěcení se na tuto energii postupně nalaďovat.

Zasvěcení je aktivace nebo předání schopností, můžeme to připodobnit instalaci programu do počítače. Samotné zasvěcení nebo-li iniciace je předání schopnosti tyto energie využívat. Každé zasvěcení má jiný náboj a energii a každé je pro duši prospěšné. Zasvěcení samotná jsou obrovsky očistná a je to jeden z úžasných způsobů, jak se očistit na mnohem vyšších/jemnějších úrovních. Je nápomocné také pro transformaci, očistě energetického systému, harmonizaci, mění vzorce DNA atd.