Archandělské paprsky

 

Na jednotlivých setkáních zaměříme pozornost vždy na jeden archandělský paprsek. Naladění se na jednotlivé paprsky archandělů nabízí intenzivní možnost spojení. Kontakt s těmito bytostmi může pozvednout Vaše vibrace k andělským sférám.

 

 

 

Sedm archandělů (Uriel, Gabriel, Jofiel, Rafael, Chamuel, Michael, Raziel, Zatkiel) představuje současně sedm paprsků duchovního osvícení a sedm barev duhy a vztahuje se k sedmi hlavním čakrám. Bílý, osmý paprsek Metatrona souvisí s Hvězdou duše. Bílé světlo je nejvyšší paprsek a obsahuje a odráží všechny barvy, i ty, které naše smysly nedokáží vnímat.

  

Jakmile se začnete nalaďovat na "andělské paprsky" a vypěstujete si citlivost na ně, začnete uvádět do rovnováhy úroveň své vlastní energie, můžete dosáhnout tak vyššího duchovního vhledu díky silnějším vibracím a budete o krok blíž k rozvinutí Vašich schopností, pochopení a vhledů a s tím související možnost rychleji se harmonizovat, uzdravovat.


Cena: 250,- Kč, důchodci 200,- Kč. Platí se na místě.

 

Čtvrteční podvečery 17.00 - 19.00 hod.

 

 

20. 9. 2018 červený paprsek arch. Uriela Přináší do každodenního života duchovnost. Pomáhá odstranit energetický blok umístěný v hloubi nitra. Rubínový paprsek je v tělesném propojení s pohlavními orgány, a velký vliv má také na krevní oběh, dolní končetiny a udržování tělesné teploty. 
18. 10. 2018 oranžový paprsek arch. Gabriela  Podněcuje radostné prožívání, které duchovně povznáší. Oranžový paprsek ovlivňuje sakrální čakru na fyzické úrovni. Pomáhá odstraňovat strachy.
15. 11. 2018 žlutý paprsek arch. Jofiela

Přináší osvícení duše, posiluje spojení s vyšším já a s anděly. Stejně tak se používá k nalezení a spojení se s našim vyšším já, a pomáhá při obnově čistoty duše, po prožitém těžkém životním období apod.
Energii paprsku můžeme využít pro vize a vnuknutí, abychom navázali kontakt s vnitřní moudrostí, k posílení kontaktu s intuicí, s vnitřním hlasem a Vyšším Já, pro vědu, poznání a pochopení, když se chceme učit nebo máme s učením potíže, když nedokážeme rozlišit vědění a moudrost od nepravdy, když nemáme jasno, když jsme zmateni.

13. 12. 2018 růžový paprsek arch. Chamuela Pomáhá rozvoji zdravých vztahů s druhými lidmi. Chamuelovu energii budete vnímat jako srdečné objetí. Jeho energii můžete využít, když se utápíte v problémech, emocích, depresích a nemáte z ničeho radost. Když se cítíte nemilováni, osamělí a vypuzení.
17. 1. 2019 modrý paprsek arch. Michaela Pomáhá rozvíjet odklánění se od slabé vůle směrem k vyšší vůli Boží. Ztělesňuje lásku, pravdu, pokoru, trpělivost a dokonalost bytí ve všech denních aktivitách. Hlavní význam tohoto paprsku však spočívá v ochraně prostřednictvím Vyššího Světla. Povede nás na cestě mírnosti a trpělivosti.
21. 2. 2019 indigový paprsek arch. Raziela Pročišťuje negativní myšlenky všeho druhu, pomáhá při telepatických schopnostech, intuici a jasnozřivosti. Archanděl Raziel je strážcem největších tajemství a to nejen andělských bytostí, ale také lidstva jako celku i každého jednoho zvlášť. Je jediných archandělem všech tajemství. 
21. 3. 2019 fialový paprsek arch. Zadkiela Poskytuje nadpřirozenou ochranu, přináší duchovní oddanost a živé sny. Utišuje citový neklid, napomáhá při citovém zotavení. Léčí návyky a přiznaky návyků. Odstraňuje citové překážky.
25. 4. 2019 bílý paprsek arch. Metatrona  Zbavuje nás citových trosek, přináší duchovní růst těm, kdo jej používají. Pročišťuje a uvádí do rovnováhy city. Přináší vnitřní mír a klid. Umožňuje „smazat minulost“. Zjemňuje city.
23. 5. 2019  zelený paprsek arch. Rafaela  Pomáhá v uzdravení na fyzické i mentální rovině. Archanděl Rafael nabízí uzdravení, bezpodmínečnou lásku a je průvodcem pro všechny, kdo se ocitli v nouzi. Pomáhá nám zvládat všechny změny v našem životě. 


 

Je vhodné absolvovat všechny večery, není to však podmínkou. 

K čemu tato práce může být dobrá a přínosná?
 

  • naučíte se napojovat na uzdravující světlo archandělů
  • využijete archandělské energie při každodenním životě (nejen jako terapeut, masér apod.) při čistění, léčení, vyvažování a celkové harmonizaci
  • k zaměření pozornosti vnímat to, co není pouhým fyzickým okem vidět
  • ke zvýšení citlivosti a vnímavosti k energetickému toku ve Vás a kolem Vás
  • k prohloubení a zvědomění dechu a lepšímu fungování Vašeho těla a mysli 
  • k otevření se duchovnímu životu a zrání v něm

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742