Automatická kresba II.

 

 Uzdravuji svoje tělo a komunikuji se ním.


Na semináři budeme malovat
a harmonizováním uzdravovat
vnitřní orgány našeho těla
.

 

 

Dozvíte se souvislosti příčin onemocnění z duchovního pohledu. Za každou nemocí je řeč našeho těla, každá nemoc má svoji duchovní příčinu. A známe-li tuto řeč těla, mnohem jednodušeji poruchu odstraníme. Každá nemoc či nehoda nás má zastavit, má nám říci, že něco děláme špatně. A může to být příliš rychlé životní tempo, nevhodný způsob života, zmatky v citové oblasti,…

Každý jednotlivý orgán v těle něco představuje: např. kožní problémy poruchu v emoční oblasti, poruchu citových vazeb s jinými lidmi, srdce rovnováhu citů a rozumu, slinivka žárlivost, závist či lakotu… A jestliže toto vezmeme na vědomí, řešíme svoje zdravotní problémy mnohem rychleji.

S sebou:    přezůvky, pastelky (alespoň 12 barev sada a silné, ideální je sada 24 barev), obyčejná tužka, papíry A4 a tvrdá podložka.


Termíny seminářů AK II. naleznete v Kalendáři akcí.
Jiné termíny budou průběžně vypisovány po domluvě nebo dle požadavků zájemců. Lze domluvit také jiný termín při minimálním počtu čtyř účastníků.

Čas:     9.00 - 18.00
Cena:  1.500,- Kč             


Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz


Každý účastník semináře obdrží ode mne dáreček
- kartičku s obrázkem pro harmonizaci vlastní osoby.

Tento obrázek může sloužit pro naladění se na dané téma. Kartičky mohou být používány pro uzdravení, harmonizaci, pročištění a zpracování aktuální situace. Kartička může být nošena v kapse, v kabelce, v peněžence nebo například jako zářič pro vodu, kterou pijeme. Kartička pomáhá odkrývat příčiny problémů a pomáhá je harmonizovat.

Zpětná vazba:

Dobrý den,

děkuji za Váš seminář Komunikuji se svým tělem. Zbavila jsem se a vyléčila jsem si můj dlouhodobý problém s nosohltanem, hlasivkami a kašlem. Byla jste velice milá a věnovala jste mi hodně pozornosti a vysvětlila, jak mám pracovat také sama doma.
Přeji Vám na Vaší cestě hodně sil.
Miluška 

Dobrý den,
.... chtěla jsem ještě napsat, že cítím příliv enegie po sobotě a jsem ráda, že jsem se zase dostala mezi "své", to jsem potřebovala.
Tak děkuji za pěknou sobotu. Věta "vina neexistuje" se mi moc líbila:), stále ji v hlavě omývám..:). Pavla