Automatická kresba III. - uzdravuji svoje vztahy

Datum akce: 
Sobota 12.2.2022
Čas akce : 
9.30 - 15.30 až 16.00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
1.500,- Kč.
1.000,- Kč pro opakující

Přes automatickou kresbu se naučíte čistit, uzdravovat a řešit svoje jakékoli vztahové problémy:

vztah Vy a někdo jiný: např. Vy a partner, Vy a dítě, Vy a rodič, Vy a zaměstnavatel ...Vy a kdokoli jiný ... a samozřejmě Vy a vztah k sobě
a také: Vy a práce, Vy a peníze, Vy a strachy, Vy a obtěžující pocity ... Vy a cokoli jiného ...

Automatická kresba otevírá možnost sebeléčení, zharmonizování svých vztahů, hlubokých zranění, těžkých myšlenek. Kresba pomáhá odstranit bolest, smutek, uvolňuje a čistí Nitro i Duši od strachu, emocí... Pokud si vyřešíte vztahy sami k sobě, tak si pročistíte vztahy také k ostatním lidem, pročistíte si "napojení", energie začne lépe proudit a Vaše i dlouholeté problémy se začnou řešit.

Ve stavu alfa pomocí kresby si můžete vyřešit svoje vnitřní traumata, problematické situace a dosáhnete tak uvolnění a zjistíte, jak jednoduše můžete pracovat s automatickou kresbou. Budete mít další nástroj pro zpracovávání svých problémů také pro práci doma.

S sebou:
sešit na poznámky, něco na psaní, měkké pastelky, papíry A4 a tvrdá podložka.

Na oběd je plánovaná přestávka. Pití zajištěno.

Platba:
Platí se celá částka 1.500,- Kč na účet, který sdělím po přihlášení. Zaplacením potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem a Vaše místo bude rezervováno.

Každý účastník obdrží ode mne dáreček - obrázek pro harmonizaci vlastní osoby.

Automatickou kresbu považujeme za zvláštní schopnost nebo dar, umožňující kreslícímu mimosmyslové napojení do různých typů energií fyzického, duševního a duchovního těla člověka, jež nelze získat žádným rozumovým poznáním. Automatická kresba se u různých kreslířů liší osobní formou symbolů. Z hlediska kvality, množství a přesnosti informací nejvíce záleží na tom, na jakém stupni duševního a duchovního vývoje kreslící stojí.
Pomocí automatické kresby je možné zachytit i jemné toky energií v lidském těle, čakrách, v auře fyzického těla a okolí, ale i v dalších neviditelných rovinách duševního a duchovního těla člověka.

Přihlášení:   terapiepankova@seznam.cz

Vaše zpětná vazba:

 

Dobrý den, včera A.K. pro mne velice poučná... děkuji za nakopnutí, pracovala jsem včera dlouho. S automatickou kresbou jsem nepracovala od léta, spíš jsem cvičila. Včera super moc, děkuji. Mějte se hezky. Ivana
(24. 11. 2017) 


Dekuji moc za dnesni seminar AK vztahy. Citim se lepe. Tesim se na ucinky do budoucna. Napsala byste mi prosim uzivani tech bachovych kapek? Dekuji moc.
...Jeste Vam chci napsat, ze jsem doma pokracovala v kresbe. Delala jsem vztah obou dcer k sobe, krasne se to podarilo zharmonizovat. Ale nejsilnejsi zazitek emocni jsem mela u kresby vztahu ja a mladsi dcera. Takovou bolest na srdci a takovy srdceryvny plac pri kresbe nas dvou jsem uz dlouho neprozila. ...... Krasne jsem to zharmonizovala na dve krasne spiraly, ktere jdou pres sebe cervenou a oranzovou. Jeste jednou Vam moc dekuji za pomoc. Uz jsem ji moc potrebovala. L. N. (3. 12. 2016)


Ahoj Libuš,

také děkuji za krásný seminář a dovětek, jak dále pracovat. Hned druhý den po semináři jsem zpracovala 2 vztahy a teď se chystám na další, pěkně to funguje a dějí se zajímavé věci. Měj se krásně a hezký pracovní týden.

Lída (16. 3. 2014)