Chlorella GW

 

Chlorella GW - doplněk stravy - obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek a také další unikátní látky. Je například jedním z nejbohatších zdrojů zeleného barviva chlorofylu, jemuž vděčíme za život na této planetě.


O hodnotě tablet Chlorelly rozhoduje nejen složení a analytické údaje, ale také forma zpracování. Chlorella je vyráběna se zachováním maximálního obsahu účinných látek tak, aby tyto látky byly maximálně vstřebatelné a pro organismus přístupné. K tomu přispívá i unikátní metoda sprayového sušení Chlorelly (STEAM), při které dochází k desintegraci buněčné stěny. Tato metoda zaručuje vysokou vstřebatelnost nutričních látek (minimálně 80%).

Chlorella neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý produkt.


Doporučuje se užívat chlorellu v těhotenství již dva roky před plánovaným otěhotněním - postupně se vyčistí tělo od těžkých kovů a ty pak nejsou přeneseny do dětského organizmu, který se rodí s podobným obsahem těžkých kovů jako má jeho matka.

 

Užitek Chlorelly GW

Chlorella - tato smaragdová „konzerva“ plná vitálních látek –  byla pro svět objevena nikoli díky masivní reklamě, ale proto, že funguje. Tato jednobuněčná sladkovodní řasa patří mezi nejjednodušší formy života, na nichž závisí formy vyšší, komplexnější a složitější. Je svébytná, samostatná a pro život dokonale vybavená. Podobně jako ostatní fotosyntetizující organismy je předpokladem a základem celého vyššího potravního i životního řetězce.

 

Návod k použití a doporučená denní spotřeba 

Denní množství chlorelly pro dospělého zdravého člověka je cca 20 tablet.

Užívá se nejlépe na lačno 30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle, vždy však s nejméně hodinovým odstupem od klasických léků. Předávkování chlorellou nehrozí.
Je třeba dbát na dostatečné pití čisté vody, aby mohl probíhat detoxikační proces. 

 

Pro cenu mne kontaktujte

 

Firma je na trhu 16 letech - největší distributor zelených potravin na našich trzích.