Energetická harmonizace

 

 

 

 

 

 Energetické působení při osobní návštěvě

Jde o působení uzdravujícími energiemi na energetická centra člověka (čakry), energetické dráhy apod. Klient leží na masérském lehátku a já pokládám ruce přes oblečení na tělo nebo těsně nad tělo a z mých rukou proudí do těla klienta tato uzdravující energie.

Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, nemocní nebo nejsou psychicky v pohodě. Pro zdravé lidi je vhodná k načerpání nových sil, k relaxaci nebo k uvolnění.

Je možné ji využít jako samostatnou techniku i jako podpůrnou metodu při jakékoliv nemoci. Na rozdíl od léků nemá vedlejší účinky, vhodně doplní klasickou léčbu (většinou sníží vedlejší účinky léků a urychlí proces uzdravování), podpoří účinek působení bylinek i homeopatik. Je vhodná i pro prevenci nemocí.

Při pravidelných návštěvách pomáhá velmi účinně a někdy už po jednom působení klient cítí úlevu.

Vynikajících výsledků dosahuje kombinace působení energie při reflexní masáži a klasické masáži zad a šíje, která umožní lepší a efektivnější využití energie v těle klienta.

Tato práce nenahrazuje plnohodnotnou lékařskou péči, je pouze jejím doplňkem. Zříkáme se jakékoliv odpovědnosti za vaše rozhodnutí a z nich plynoucích následků. 

Jestli dosud nemáte s energetickým působením zkušenost nebo potřebujete pomoci či doplnit životní energií, přijďte.

Cena při osobní návštěvě:
 od 600,- Kč

Energetické působení trvá přibližně hodinu a
 při práci používám nové energie, které jsou známé jako např. WWE, novou vysokovibrační energii „Kristovo-Buddhův pohár plný energie“, ale také energie, které zde popsány nejsou.

Při působení dochází k nasměrování energie do příčiny, která pracuje ve vyšších tělech a tím dochází k harmonizaci a rovnováze fyzického těla, tzn. ke zdraví. Je přitom jedno, jaká nemoc nebo problém v těle je. Neřeší pouze nemoci, ale napomáhá k duchovnímu růstu člověka a k otevření duchovního srdce. Jejím vlivem dochází k volnému proudění energii v těle, z duchovního pohledu způsobuje přijetí sebe sama a otevření duchovního srdce a prožívání bezpodmínečné lásky.

Pro vážné zájemce o praktikování výše uvedených metod mohu do těchto energií zasvětit.

Energetické působení na dálku
Pro ty, kdo se z nějakého důvodu nemůžete dostavit osobně, nabízím i energetické působení na dálku. Působení na dálku lze rovnat osobní návštěvě.

Působím energeticky i na veškeré Vaše domácí mazlíčky. Energie má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, kde je nejvíce potřeba.

Ošetření energií se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií, dobře se s běžnou medicínou slučuje. Pozor! Nikomu nezakazuji léky.


Cena za působení na dálku: od 
500,- Kč

Působení je nutno předem objednat (telefonicky nebo e-mailem) a cena se hradí předem na moje číslo účtu, které Vám sdělím po objednání.

Jsou vedlejší účinky?
Tato energie slouží vždy jen ku prospěchu, nikdy nemůže ublížit. V některých případech nastane na pár hodin mírné zhoršení Vaší fyzické pohody, můžete pociťovat vnitřní zimnici, výkyvy nálad nebo pocit stísněnosti a strachu, ospalost, pokles vitality, únavu, ospalost apod. Tyto potíže rychle odezní a mají souvislost s vašimi potlačovanými emocemi a s čistěním.

Pokud jste v sobě dlouhodobě potlačovali nějaké emoce nebo prožívali vnitřní konflikty, tak působením této energie se Vaše emoční bloky rozpouští a jak odchází z těla, mohou se ještě projevit na fyzické i psychické úrovni.

Rozpuštěním a částečným prožitím těchto bloků můžete předejít v budoucnosti velmi vážným zdravotním potížím.

Pokud se rozhodnete pro energetickou harmonizaci, rozmyslete se dobře, zda si to opravdu přejete z celého srdce. Vyberte si den, kdy po energetickém působení budete mimo pracovní povinnosti, společenské a jiné akce i sportovní.

Na závěr:
Hodně lidí se udivuje nad tím, jak je možné, že lze energeticky působit na dálku. Jde o vysílanou energii, která si umí díky síle myšlenky bezprostředně nalézt svůj cíl. Citlivější jedinci  mohou pociťovat brnění  - i slabé nebo také teplo, někdy dotyčného jedince začně bolet hlava - vyzařování energie má někdy velkou sílu. V takových případech se ale vždy jedná o energii, která je velice pozitivní a přínosná.