Harmonizace čaker bezdotyková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak probíhá?

 

Klient leží na masážním lehátku oblečený - relaxuje při uklidňující hudbě. V průběhu práce dochází postupně k harmonizaci všech sedmi základních hlavních energetických center (čaker) umístěných na ose lidského těla a tím k volnému proudění energie v těle. 

 

Tato čakrová harmonizace je absolutně bezbolestná, zklidňující a velmi uklidňující. Pomáhá zmírnit napětí, vyčerpanost, únavu, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života.


Po ukončení se klient cítí plný energie a velmi odpočatý.

Tuto čakrovou harmonizaci doporučuji také hodně zaměstnaným lidem, i když zatím nemají žádné zdravotní problémy, ale ani čas relaxovat.

 

Součástí této práce může být vytestování tkáňových solí, které Vaše tělo potřebuje a Bachových květových esencí pro dořešení problémů.

 

Během vylaďování a práce mi chodí konkrétní informace pro Vás, které následně sdělím.


Při čakrové harmonizaci využívám:

osobitý přístup

mocnou sílu energií
zesilující symboly pro jednotlivé čakry
polodrahokamy

éterické krystaly

aroma olejíčky
aura-somu

automatickou kresbu

osobní zaštítění

bezpečí, kvalitu, ochrany po celou dobu práce

 

Pro ladění a oživení čaker na doma Vám namíchám esenciální olejíček do lahvičky přímo na míru, který bude zharmonizovaný a připraven pro Vaše těla (mentální, éterická, energetická).


Co se zpracuje, rozhoduje Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, je Cesta naprosto bezpečná.

 

Po ukončení vlastní aktivní části harmonizující ozdravné protistresové procedury můžete setrvat na lehátku cca 10-15 minut v relaxačně-regeneračním odpočinku a necháte v sobě doznívat právě energetické vibrace a jejich blahodárné působení na Váš organizmus.


Cena: 800,- Kč / 1 hodina

Délka působení záleží na klientovi. V čase stráveném u mne (1,5 až 2 hodiny) je započítaná konzultace, testování, aurogram aj.
Doporučuji aplikovat několikrát po sobě.


Termín návštěvy si můžete domluvit na terapiepankova@seznam.cz