Křemelina (DE) – Diatomická zemina (DE–diatomiceous earth)

Křemelina DE je účinný přírodní prostředek na detoxikaci organismu, odparazitování a je současně zdrojem přírodního, organického a rostlinného křemíku, vápníku, hořčíku, sodíku, zinku, železa, stříbra, mědi, fosforu, chromu a dalších stopových prvků. Je to velmi jemnozrnný, práškovitý až jílovitý sediment tvořen většinou opálovými schránkami rozsivek (jednobuněčné řasy), na obrázku 7000 x zvětšeno.

Křemelina

 

 

Prodej osobně po předchozí domluvě na adrese:
Cejl 58, Brno, tel. 605 240 742 nebo e-mail: terapiepankova@seznam.cz 

800 g - užívání cca na 3 měsíce                 DOPRODEJ

  583,- Kč


Lze také poslat poštou na dobírku. K ceně bude započteno poštovné dle platného ceníku České pošty. 

Jaké bohatství života roznáší komáři a hmyz ve svém jemném bodnutí a nasátí nebo jak snadno se lze nakazit v práci s hlínou, kdo zahrádkaříte bez ochranných rukavic, se raději nezmíním, abych vás nevystrašila.

Udržovat si ve vlastním těle chov darmojedů nepovažuji za výraz úcty a lásky sama k sobě. A tento postoj k sobě a ke svému životu JIM vytváří příznivé podmínky pro život v člověku. V tom vidím jednu z mnoha dalších duchovních příčin. Ty oslabují imunitní systém a paraziti se mohou neustále dokola namnožovat z larválních stádií vývoje. Vyhubit je nebývá jednoduché, trvá delší období a je třeba kůry opakovat několikrát za sebou. Chemická cesta není vždy trvalá ve výsledku odparazitování a spolehlivá. Je doprovázena škodlivými vedlejšími účinky pro tělo. A tyto chemické účinné prostředky se těžko shání, pokud je nějaký soukromník dováží, jsou velmi drahé. V praxi jsou tedy obvykle nahrazovány veterinárními prostředky,  např. koňskou pastou Agrimectin. Dostupný Vermox z lékárny je neúčinný.

Křemelina parazity hubí energeticky – odnímá jim energii opačnou polaritou. To je ta pomalejší cesta očisty v krevním oběhu a ve všech orgánech (mozku, očí, nervů, svalů, slinivky, žlučníku, jater, zde všude jsou paraziti zabydlené – lze změřit v Zapper centru Diacomem). Odstraňuje i larvální stádia vývoje. Např. škrkavky (mimochodem je jich spousty druhů od několika milimetrových v délce po decimetr a více) mají svá larvální stádia v plicích jako ložiska. Ty vyvolávají záněty, hleny, abychom je spolknuli a životní cyklus škrkavek se opakoval, namnoží se. Např. záněty průdušek, zejména ty opakované, nebo pokašlávání po ulehnutí na záda před usnutím, které za chvilku přestane, mohou způsobovat i larvy škrkavek.

Parazity ve střevech hubí křemelina fyzicky, narušuje jejich trávicí ústrojí.

Na jednom setkání se někdo z účastníků zeptal Henryho Monforta (francouzský léčitel, který se víc jak 10 let živí pránou, nepřijímá potravu), jak řeší vnitřní čistotu – parazity, když proniknou do těla? Odpověděl jednoduše: Stávají se mou potravou, přijmu jejich energii.

Jak lidé používají křemelinu? (přeloženo od našeho anglického dodavatele)

"Lidé se mě často ptají, jak používat křemelinu. Neexistuje jeden jediný správný způsob. Každý konzument má jiné preference. Někteří lidé berou jednu vrchovatou polévkovou lžíci ve sklenici vody před každým jídlem a chválí si to. Jiní berou jednou denně vrchovatou polévkovou lžíci těsně před spaním, protože věří, že takto dosahují skvělých detoxikačních účinků. Jiní berou lžíci ráno v džusu. A jiní si ji přidávají do svých proteinových koktejlů, ranní kávy …. Ať ji používají jednou nebo 3x za den, informují nás o pozitivních účincích. Pokud budete křemelinu konzumovat zhruba 60 dní, pokryjete celý životní cyklus parazitů.

Já (dodavatel) konzumuji 2 polévkové lžíce rozmíchané v malém množství vody, jen tak, aby vznikl roztok, který mohu vypít. Nemám chuť cítit křemelinu ve velkém množství vody. Rychle to rozmíchám a vypiji, než se křemelina začne usazovat na dno sklenice. Nezajímá mě kvůli chuti dávat křemelinu třeba do džusu, přestože to někteří lidé kvůli chuti dávají právě do džusů, kávy nebo koktejlů.
Křemelina nemá ošklivou chuť, ve srovnání mnoha chuťově těžko konzumovatelnými bylinnými preparáty. Chutná mi jako prach, jako silná bohatá vonící „země“.

Mnoho našich „diatomických“ zákazníků, tak jako já, po léta přidávali křemelinu do stravy svým domácím mazlíčkům. A pak jednoho dne nás napadlo, že když dáváme DE našim domácím ochlupeným a opeřeným členům rodiny, aby byli zdraví a bez parazitů/červů, možná bychom ji mohli konzumovat také a mít z toho stejný prospěch."

Je bezpečné používat křemelinu během těhotenství?

Ano, křemelina je skvělá jak pro těhotné, tak pro netěhotné.
V těhotenství je nejlepší začít prvních několik dní, nebo týdnů (je-li potřeba) s malými dávkami - ½ čajové lžičky denně a pít dostatek čisté vody, aby se toxiny mohly průběžně vyplavovat z těla. Těhotná žena může pomalu zvyšovat dávky DE podle toho, jak se cítí. Tímto pozvolným dávkováním se předchází tomu, aby se spustily silnější detoxikační projevy, které by se mohly spustit vrchovatými polévkovými lžicemi.
Jelikož křemelina eliminuje všechny střevní červy a parazity, pokud je používána v odpovídajících denních dávkách, může pak tělo těhotné ženy vstřebávat více živin z jídla, navíc jí parazité nebudou vysávat krev, tím pádem se více živin dostane i k nenarozenému plodu.
Poznámka: Křemelina nebude mít na plod účinky jako přírodní prostředek proti parazitům, jelikož to nebude procházet jeho trávicím traktem.

Upozornění:
Pracovníci v křemelinových dolech, kteří tam pracují 5 dní v týdnu, říkají, že vdechování není problém (samozřejmě ji „nešňupejte“). Pokud máte astma nebo jiné plicní poškození, buďte při práci opatrní, případně mějte masku.

Nedávejte si křemelinu do očí. Křemelina vysušuje oči, tak s ní nemanipulujte na místech, kde by vám ji mohl rozfoukat třeba průvan a nafoukat ji Vám, nebo vašim mazlíčkům do očí. Křemelina vysušuje i vaši kůži, ruce, nohy, stejně jako ťapky u vašich mazlíčků.
Nedávejte velké vrstvy na koberce. Někteří uživatelé si stěžovali, že velké množství může ztěžovat vysávání.
NIKDY nepoužívejte filtrační křemelinu v blízkosti zvířat.

Někteří lidé pociťují detoxikační reakci, když začínají DE konzumovat. Pokud pocítíte nepříjemné změny, snižte dávku, pijte dostatečné množství čisté vody, než se vaše tělo pročistí a pak dávku opět zvyšte na doporučenou denní dávku.

Pamatujte, křemelina hubí i užitečný hmyz, proto ji používejte uváženě.

Shrnutí prospešnosti food grade křemeliny při všeobecném použití:

- přírodní odčervovací prostředek - eliminuje mnoho parazitů bez chemie
- bezpečný, ne-toxický prostředek, na který si parazité nevybudují imunitu tak, jako na mnohé jiné
- 15 stopových prvků - skvělé pro zvířata, lidi, rostliny a půdu
- snížení výskytu mastitidy (záněty prsní žlázy)
- lepší konverze přijaté stravy ve váhové přírůstky
- pomáhá detoxikovat od těžkých kovů, zbavovat E.coli, bakterií, virů atd.
- podporuje lesklou srst
- antiparazitní účinky Křemeliny snižují rozvoj infekcí a tím i výskyt průjmů u mladých zvířat
- pomáhá při trávení
- čistí střeva
- celkově přispívá ke zlepšení zdravotního stavu
- eliminuje škůdce v zásobárnách zrní
- snižuje výskyt much, blech, klíšťat
- snižuje zápach hnoje
- působí jako vysušovací prostředek
- snižuje vlhkost a výskyt škůdců ve stodolách, klecích, psích boudách, na toaletách, v odpadkových kontejnerech, v kompostech a na jiných vlhkých místech.
- antimykotické vlastnosti - myšleno na zahradách, kde se vyskytují plísně, zkušenosti naznačují antimykotické vlastnosti i u lidí
- snižuje celkově stres u zvířat
- cenově dostupný prostředek