Kurz Automatická kresba - aurogram a zjišťovací kresba (diagnostika)

Datum akce: 
Sobota 12.10.2019
Čas akce : 
9.00 - 17.00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
1.800,- Kč

OBSAZENO

Tento kurz není určen pro úplné začátečníky práce s automatickou kresbou. Je vhodné, aby jste měli určité zkušenosti s automatickou kresbou z mých kurzů AK I. - IV. nebo od jiných lektorů a uměli pracovat se stavem alfa, se svým VJ.

S čím Vám tento kurz může pomoci?
při rozkličování a určování zdravotních problémů a podpoře pro obnovu zdraví.
Každá nemoc je výkřikem naší duše a nalezením prvotní příčiny můžeme řešit následky.

Náplň:

  • Anatomická část - pro základní znalosti o svém těle
  • Aurogram současný i zpětný (získávání informací z aury).
    Aurogram je jedna z možností automatické kresby. K vytvoření aurogramu používáme barevné pastelky. Z aurogramu můžeme vyčíst individuální informace o stavu člověka jako je např. nemoc, imunitu, stav energie, negativní povahové vlastnosti, psychický stav apod.
    (Práce s aurogramem jsem se naučila a převzala od pí Machkové, které moc vděčím za napojení s automatickou kresbou. Postupem času mi začaly chodit i další informace, které mám já nebo klient vědět).
  • Zjišťovací automatická kresba nebo-li vyhledávání v lidském organizmu poruchy, problémová místa, nedostatečné proudění energie a bloků apod., kdy se tato negativní energie v budoucnu může změnit v nemoc - je možné zachytit zdravotní stav člověka. 


Tento kurz je určen pro preventivní a orientační práci sami se sebou, popř. se svými klienty a také pro konfrontaci s diagnostickými výsledky od lékaře. Nenahrazují v žádném případě odborné medicínské vyšetření.

S sebou: přezůvky, měkké pastelky (co nejvíce barev), papíry A4, tvrdá podložka.

Pití zajištěno.

Každý účastník obdrží dáreček. 

 

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742