Masáže

 

 

 

 

Masáže:

Pro doplnění k masážím:


Každý zdravotní i psychický problém lze také pořešit terapeutickými metodami, a proto s klienty pracuji se základními "odblokovacími" a čistícími technikami", které se staly velice důležité v mé práci.

Vaše zpětná vazba:

5. 2. 2020
Dobrý den, milá paní Pánková,
chtěla jsem vám moc poděkovat za čakrovou masáž, bylo to opravdu intenzivní a účinky jsem poznala hned další den ?a dá se říct, že se cítím jako znovuzrozená... začala jsem i na sobě makat v rámci EFT - a dělat ochrany a odpuštění a je mi lépe ... mám o sebe po masáži větší zájem a víc o sebe pečuji a cítím, že jsem opravdu v harmonii a vnímám, že EFT kurz byl dar a tak bych ho měla využívat :)) pošlu vám, na čem jsem zapracovala - 1x ťukání jednotlivého problému po těle a ihned je vidět pokrok v číslech na konci problému :)) znovu to projedu ty jednotlivé problémy a věřím, že bude ještě lépe.. mockrát vám děkuji :)) M.

20. 2. 2018
.... jinak po masáži aromatouch se cítím dost dobře. Pozorovala jsem hodně úlevu i v nohách, šlapky byly krásně uvolněné. Záda taky hodně povolily. Celkově se cítím lépe. Děkuji Vám. Zdenka