Na křídlech andělů - předvánoční setkání

Datum akce: 
Sobota 17.12.2022
Čas akce : 
9.30 - 15.30
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
1.000,- Kč

Práce s anděly je velice účinná metoda pro pomoc tam, kde je třeba zmírnit a uzdravit bolest, smutky, strachy nebo jiné negativní emoce. Platí zde zákony vesmíru a určitá pravidla, která nelze obejít. Jedním z pravidel je požádání anděla o pomoc. I naši ochránci, kteří stojí po našem boku celý život, potřebují slyšet to kouzelné slůvko prosím.

Stvořitel dal člověku svobodnou vůli. Svobodná vůle je výsadou člověka. Člověk je bytost svobodná a může se tedy rozhodnout řešit danou situaci ve svůj prospěch nebo taky neprospěch.

Ochránci říkají: "Nemůžeme pomáhat proti Vaši vůli. Kdo nezaklepal, nemůže mu být otevřeno. Je to stejné, jako když čekáte u lékaře v čekárně. Musíte napřed vstoupit do ordinace a jasně definovat problém. Andělé jsou duchovní, čisté bytosti, které vidí, co potřebujete, ale aby byl dodržen zákon o svobodné vůli člověka, potřebují slyšet Vaše požádání".

Náplň:

  • Naladění se na energii andělů a archandělů
  • Práce s kartami - v průběhu setkání budete mít možnost přes andělské karty dostat odpovědi na otázky týkající se Vaší životní cesty a naplnění
  • Malování pro spojení s Vaším andělem strážným a dalšími anděly
  • Poselství a vzkazy pro rovnováhu Vašeho života na rok 2023
  • aj. dle složení účastníků


S sebou:
 přezůvky, něco na psaní, pastelky, papíry A4, tvrdá podložka

Pití zajištěno. Na oběd lze zajít do nedaleké jídelny.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz