Oživení 1. čakry

Datum akce: 
Pondělí 22.10.2018
Čas akce : 
17,00 - 19,00
NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
250,- Kč
200,- Kč starobní důchodci

Volná místa: 3

 

V tomto pokračovacím cyklu Harmonizace čakerního systému se zaměříme na 1. čakru - bazální (materiální zajištění, stojím nohama na zemi)

  

Barva:      jasná zářivě červená

 

Umístění:  na kostrči

 

Související orgány: všechno pevné (páteř, kosti, zuby, nehty), konečník, tlusté střevo, moč.měchýř, pohlavní orgány a sexuální žlázy, nervy, tvorbu krve a stavbu buněk.


Základní princip: tělesná vůle být, zodpovědnost za sebe (za svůj život, osud, zdraví a své okolí). Tato první čakra vede jemnolátkové energie z vyšších dimenzí do tělesné úrovně a je centrem našeho oběhového systému energií, je sídlem kolektivního podvědomí. Z této úrovně zakoušíme jistotu, pocit spokojenosti a pradůvěry. Tvoří základ a zdroj energie pro vyšší čakry.

 

Duchovní aspekt: sebevědomí

 

Blokády: se projevují zmenšením regenerační schopnosti, potížemi v přináležejících částech těla a psychicky sklonem k extremismu, egoismu, zesílené agresivitě, závislosti nebo poddanství. Výsledkem je často strach a omrzelost životem.


S sebou:
Přezůvky, pastelky (doporučuji měkké, silné), papíry, tvrdá podložka.
Můžete si s sebou přinést i předmět (kamínek, obrázek, kapesníček...), který určitou čakru symbolizuje - není to však podmínka. Obléknout si na sebe něco v barvě čakry.

 

Pití zajištěno.

 

Každý účastník obdrží ode mne dáreček - můj obrázek malovaný automatickou kresbou pro danou čakru.

 

Doporučení tkáňových solí a Bachových esencí.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742

 

Příští setkání dne 12. 11. 2018: Oživení 2. čakry