Oživení 2. čakry

Datum akce: 
Pondělí 12.11.2018
Čas akce : 
17,00 - 19,00
NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
250,- Kč
200,- Kč starobní důchodci

V tomto pokračovacím cyklu Harmonizace čakerního systému se zaměříme na 2. čakru - sakrální (vztahy mezi lidmi, tvořivost, peníze, sexualita, radost ze života)

  

Barva:       jasná oranžová

 

Umístění:  oblast bederní páteře, podbřišek

 

Související orgány: reprodukční systém, pohlavní orgány, dolní část páteře, boky, nohy a chodidla, tenké střevo

 

Základní princip: tvořivé rozmnožování bytí. Tato čakra kontroluje sexuální, ale i tvůrčí síly a schopnosti. Ovlivňuje i vylučující funkce ledvin a močového měchýře zbavující tělo jedů. V duchovní úrovni – uvolnění nahromaděných citů a blokovaných pocitů. Ovlivňuje naše mezilidské vztahy, hlavně ke druhému pohlaví. Na tělesné úrovni ovlivňuje spánek, životní styl, zdraví, hmotnost, myšlenky týkající se vzhledu.

 

Duchovní aspekt: sebeúcta

 

Blokády: přestrašenost, přecitlivělost, pocity viny a vnitřní zábrany, frigiditu, impotenci, odpor k tělesnému, přehnaná potřeba čistoty a nutkání k neustálému mytí. Tělesně jsou to nemoci související s tělními tekutinami (krev, lymfa, sliny, žluč, moč, atd.) nebo s orgány, jež tyto tekutiny zpracovávají (ledviny, moč. měchýř,…) , sklon k infekčním chorobám a závislosti (na alkoholu či jiných drogách, jídle, nebo jiných látkách).

 

S sebou:
Přezůvky, pastelky (doporučuji měkké, silné), papíry, tvrdá podložka.
Můžete si s sebou přinést i předmět (kamínek, obrázek, kapesníček...), který určitou čakru symbolizuje - není to však podmínka. Obléknout si na sebe něco v barvě čakry.

 

Pití zajištěno.

 

Každý účastník obdrží ode mne dáreček - můj obrázek malovaný automatickou kresbou pro danou čakru.

 

Doporučení tkáňových solí a Bachových esencí.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742

 

Příští setkání dne 3. 12. 2018: Oživení 3. čakry