Oživení 5. čakry

Datum akce: 
Pondělí 11.3.2019
Čas akce : 
17,00 - 19,00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
250,- Kč
200,- Kč starobní důchodci

V tomto pokračovacím cyklu "Oživení čakerního systému" se zaměříme na 5. čakru - krční (komunikace vůle, schopnost volby, sebevyjádření).

  

Barva:   světle modrá, tyrkysová

 

Umístění:  krk

 

Části těla: oblast krku (šíje), týlu a spodní čelisti, uši, hlasové ústrojí, hrtan, hltan, horní část plic, průdušky, paže.

 

Základní princip: rezonance bytí. Pomáhá při komunikaci s duší a vnímání jejích pohnutek a potřeb. Má také přímý vztah ke 2. sakrální čakře. Charakterizuje ji obětavost, idealismus, respekt, důvěra, víra, inspirace a spojení s vyšší moudrostí a nezávislost.


Duchovní aspekt: sebevyjádření

 

Blokády se často projevují chrapotem, zastřeným hlasem, koktáním, pocitem knedlíku v krku. Člověk nedůvěřuje svým schopnostem, nenaslouchá vnitřnímu hlasu a intuici, má strach z nesprávného vyjádření, potíže s jasným vyjádřením svého mínění, je bázlivý, samotářský, tichý. Tělesné projevy bloků - napětí, sklon ke křečím nebo poruchám funkce štítné žlázy.
 

S sebou:

Přezůvky, pastelky (doporučuji měkké, silné), papíry, tvrdá podložka.
Můžete si s sebou přinést i předmět (kamínek, obrázek, kapesníček...), který určitou čakru symbolizuje - není to však podmínka. Obléknout si na sebe něco v barvě čakry.

 

Pití zajištěno (voda a čaj zdarma).

 

Každý účastník obdrží ode mne dáreček - léčivý obrázek malovaný automatickou kresbou.

 

 

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742

 

Termín "Oživení 6. čakry" - 1. 4. 2019