Oživení 7. čakry

Datum akce: 
Pondělí 29.4.2019
Čas akce : 
17,00 - 19,00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
250,- Kč
200,- Kč starobní důchodci

V tomto pokračovacím cyklu "Oživení čakerního systému" se zaměříme na 7. čakru - korunní (duchovnost, moudrost, spojení s Kosmem).

  

Barva:   fialová, bílá, zlatá

 

Umístění:  temeno hlavy

 

Části těla: velký mozek

 

Základní princip: čiré bytí

 

Korunní čakra je sídlem nejvyšších energetických vibrací, které byly v umění znázorňovány jako svatozář. Představuje vylévání spirituálních energií temenním centrem. Toto centrum příjmá nejmocnější spirituální energii a přivádí nás k sjednocení s božským principem v nás. Pomáhá koncentraci na podstatné, rozpuštění omezení, sjednocení s vyšším bytím.

 

Na aktivaci spodních 6 center můžeme sami působit, v 7. čakře je dosaženo dokonalé rozvinutí. Tím se rozpustí i poslední blokády v ostatních čakrách a jejich energie začne vibrovat v nejvyšších frekvencích. 7. čakra souvisí s 1. čakrou - má co dělat s mocí a utlačováním (útlak znamená potlačení a omezení vlastních schopností).

 

 

Duchovní aspekt: vědomí sama sebe
 

V této čakře nepůsobí žádné negativní vazby mezi lidmi, protože toto zde je člověk napojen na vesmírnou energii. Pozor ale, při komunikaci v této čakře může dojít i k napojení jinam než na čistou duchovní energii.


S sebou:

Přezůvky, pastelky (doporučuji měkké, silné), papíry, tvrdá podložka.
Můžete si s sebou přinést i předmět (kamínek, obrázek, kapesníček...), který určitou čakru symbolizuje - není to však podmínka. Obléknout si na sebe něco v barvě čakry.

 

Pití zajištěno (voda a čaj zdarma).

 

Každý účastník obdrží ode mne dáreček - léčivý obrázek malovaný automatickou kresbou.

 

 

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742 

 

Termín 8. čakerního setkání -  27. 5. 2019