Oživující práce s čakrami - 8 setkání

 

Na těchto setkáních vždy zaměříme pozornost na jednu základní čakru a budeme s ní pracovat. Každá čakra má jinou barvu, kterou mohou citlivější lidé vidět. Barvy jsou jako v barevném spektru duhy (červená, oranžová, žlutá, růžová/zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová, magenta).


 

1. čakra - 14. 9. 2017 - základní životní potřeby, zázemí, pocit svého místa na Zemi, život a smrt
2. čakra - 19. 10. 2017 - vztahy mezi lidmi, tvořivost, peníze, sexualita, radost ze života
3. čakra - 23. 11. 2017 - přijímání sebe sama, sebeúcta, síla osobnosti, ego, sebeláska
4. čakra - 18. 1. 2018 - láska, naděje, soucit, odpuštění
5. čakra - 22. 2. 2018 - komunikace vůle, schopnost volby, sebevyjádření
6. čakra - 5. 4. 2018 intuice a spirituální vlohy, duchovní odpovědnost, síla mysli, víra
7. čakra - 10. 5. 2018 - duchovnost, moudrost, spojení s Kosmem
8. čakra - 14. 6. 2018 - je posledním centrem, které v sobě drží cokoliv lidského.

Doporučuji a je vhodné absolvovat všechny po sobě jdoucí večery. Nyní se pracuje v uzavřené skupině.

Více informací k jednotlivým večerům jsou uvedené v Kalendáři akcí.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz nebo tel. 605 240 742


ZPĚTNÁ VAZBA:

19. 6. 2017
Dobrý den, paní Pánková. Moc Vám děkuji za krásné čakerní podvečery. Cítím na sobě, že od posledního 8. setkání jsem zase udělala velký krok dopředu. Všechna tato setkání mi hodně dala. 

Dívám se na život úplně jinýma očima, než před rokem. Přispěly k tomu samozřejmě i různé semináře, zasvěcení do energií, terapie, které jsem u Vás absolvovala. Každý z nás by si měl uvědomit, že štěstí člověku samo do klína nespadne, ale pokud začne pracovat sám na sobě, tak se vše v dobré obrátí. A děkuji za to, že jste, protože díky Vám si měním život k lepšímu. Přeji Vám krásný den a těším se na další setkání s Vámi. Z. T.


14. 6. 2017
Dobrý den p. Pánková, moc bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za PŘEKRÁSNÉ zakončení automatické kresby o čarách… ÚŽASNÉ … moc děkujeme za nádherný zážitek.

U meditace to, co jsem viděla a cítila, jsem nezažila, vždy jsem musela otevřít oči, jestli se mi to nezdá… Byla jsem tak nabitá energii a něco se asi ve mně otevřelo….víc slyším svůj vnitřní hlas.
Vůbec všechna sezení a postupné poznávání a vnímaní svého těla byla úžasná.


Když se vrátím zpět, tak každá čakra byla jiná a jinak pro mě na zpracování a léčení náročná. Teď už si více vážím sama sebe i svého těla a každou bolest... každé píchnutí se ptám, co mi mé vnitřní JÁ chce říct a pro mě hodně důležité, jak vše mohu zpracovat a přeléčit pomocí pastelky.

Jsem moc ráda, že i můj manžel už pochopil sílu malování a vyčmárávání se :-).

Moc děkuji za nasměrování a učení a za vše co pro nás děláte.

Mějte se moc hezky a přeji krásné odpočinkové léto. Ilona a Mirek ze Slavkova

 

14. 3. 2017
Dobrý den, paní Pánková. Já Vám moc děkuji za včerejší čakerní večer. Byl opravdu nádherný. Cítila jsem se tak lehce a stále cítím. Bylo to "jiné " než večery před tím. Je to opravdu krásné. Už se těším na další. I díky Shamballe se cítím krásně. Všechno mě žene dál a dál. Je to úžasné. Opravdu jsem se nad spoustu věcí povznesla. To, co pro mě bylo problém, je teď jen něco maličkého. Samozřejmě spoustu věcí si dále budu zpracovávat různým způsobem. A vědomí, že mám tolik možností, je úžasné. Moc Vám za vše děkuji. Z.