Podvečery s Éterickými krystaly

Datum akce: 
Čtvrtek 9.6.2022
Čas akce : 
16.30 - 19.00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
400,- Kč
350,- Kč starobní důchodci

NAPLNĚNO, uzavřená skupina.

Tyto podvečery budou zvláštní a jiné, než jste zvyklí - budeme pracovat s éterickými krystaly. 

Během 12 setkání obdržíte postupně zasvěceni do esencí 21 krystalů. Tímto zasvěcením do vás projdou vibrace krystalů, které dle postupů můžete pak volně aplikovat. Iniciace do Éterických krystalů je forma energetického působení s krystaly bez jejich fyzické přítomnosti.

 

Naučíte se, jak zvýšit účinnost krystalů a jak si také můžete ošetřit a ochránit těmito krystaly prostor, ve kterém se nacházíte nebo ve kterém pracujete. Éterické krystaly lze instalovat přes celé lůžko, přes celou místnost, zahradu, přes celý dům. Budete si hrát, budete kreativní a budete překvapeni jejich intenzitou působení.

 

Různé minerály mají odlišné vlastnosti, jichž lze použít pro působení na nejrůznější problémy. Éterické krystaly budete usazovat na různá místa těla či orgánů a čaker, které svými účinky harmonizují, čímž zlepšují jejich funkci a přispívají tak k obnovení energetické rovnováhy v těle. 


Tyto krystaly éterické podstaty jsou daleko silnější než pravé hmotné krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat a potom se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá). 


Přínos:

Nemusíte nosit krystaly s sebou a nemusíte je po práci čistit.

 

S sebou:
Přezůvky, něco na psaní, blok, pastelky (doporučuji měkké, silné), čisté papíry, tvrdá podložka.


Pití zajištěno. 

Každý účastník obdrží dáreček.

 

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz