Práce přes SKYPE

 

 

Konzultace EVA & EVHEFT, autopatie
a Bachova květová terapie
jsou možné také přes SKYPE
.
skype adresa:
libuse.pankova

 

 

Konzultace přes Skype je alternativou osobní konzultace. Je určena zejména pro ty z vás, pro které je osobní návštěva u mne z jakéhokoli důvodu nedostupná (např. špatné spojení do Brna, nemáte chůvu na hlídání dětí, nepohyblivost, nemoc atd...). Kvalita takovéto konzultace je úplně stejná, jako byste byli u mě osobně.

Pro telefonování pomocí Skype potřebujete připojení na internet, program Skype  (zdarma lze stáhnout z internetu), sluchátka s mikrofonem (pokud nejsou zabudovány v počítači). Hovorné přes skype je zdarma, vhodné i pro konzultace v zahraničí.

Důležité upozornění:
Pro práci po skypu je nutné si zajistit maximální soukromí, aby jsme nebyli vyrušováni (ostatní členové domácnosti nesmí rušit a jakko-li zasahovat do práce).

Pro práci EFT musíte umět ťukat, kamera se nepoužívá.

Výhody této konzultace:
- šetříte svůj drahocenný čas a tím i peníze
- jste v pohodlí domova, což je pro vás v mnoha případech výhodnější a vhodnější
- výjimečně se lze domluvit také na víkend nebo svátek (zvýšená cena o 200,- Kč/hod)

Rezervace:
- telefonicky tel. č. 605 240 742)
- e-mailem (terapiepankova@seznam.cz)

Cena skype konzultace:
1 hod.               700,- Kč

2 hod.            1.400,- Kč
3 hod.            1.800,- Kč

Způsob platby:

Konzultace po skype probíhá až po zaplacení zálohy 700,- Kč na účet, který sdělím po doručení Vaší objednávky. Zbytek peněz převedete po konzultaci.

Platbu převodem na účet je třeba provést předem a včas. Pokud se platba neobjeví na mém účtu nejpozději 24 hodin před zahájením konzultace, vyhrazuji si právo konzultaci zrušit (tj. neočekávat a neuskutečnit ji) bez nároku na náhradu.


Zaručení diskrétnosti je samozřejmostí.