Shamballa - pracovní odpoledne

Datum akce: 
Čtvrtek 21.5.2020
Čas akce : 
15,30 - 18,30
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
500,- Kč

Setkání pro moje klienty, kteří byli mnou zasvěceni do tohoto vysoce harmonizujícího systému Shamballa a pro zopakování a obnovení informací včetně zákonitostí, které je potřeba při práci dodržovat. 

Shamballa je výjimečnou energií obsahující tisíce funkčních léčebných symbolů. Prostřednictvím zasvěcení jste obdrželi schopnost s touto úžasnou univerzální energií pracovat nejen sami se sebou, ale i s druhými a pro druhé.

Na setkání si "oživíte" svoje znalosti, můžete si vzájemně předat zkušenosti, dovíte se nové informace pro práci se Shamballou.

Budete pracovat ve dvojicích (v sedě, vleže) a vzájemně se budete moci harmonizovat Shamballou.

Plánovaný program:

  • Zopakování si základních informací
  • Vaše zkušenosti
  • Čistění minulosti s časovou osu
  • Práce se záměrem, myšlenkou a energií aneb plnění přání
  • Práce ve dvojicích pro prohloubení vnímání energie
  • Dotazy

S sebou:
přezůvky
ručník
manuál, který jste obdrželi při zasvěcení do Shamballa včetně energetického zářiče
blok a něco na psaní

Pití zajištěno.

Přihlášení:   terapiepankova@seznam.cz

Zpětná vazba: 

17. 4. 2018
Dobrý den, paní Pánková.
Děkuji za krásné pracovní odpoledne (12. 4. 2018) se Shamballou. Opět u Vás byla příjemná atmosféra, a také příjemní lidé, se kterými se opravdu dobře pracovalo. Vzájemné předávání zkušeností se Shamballou mi dost pomohlo, protože jsem si jednak zopakovala, na co všechno ji lze využívat a taky jsem velice ráda, že jsme pracovaly ve dvojicích, což pomohlo nejen mně samotné, ale např. i zbavit se obav používat Shamballu pro jiné lidi. Velkým přínosem pro mne je i to, že jste nás naučila, jak se Shamballou čistit  minulost.
S radostí uvítám, když budete pořádat další navazující odpoledne. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další setkání s Vámi. 

Zdenka T.