Zasvěcení do Éterických krystalů Matky Země - 1. část

Datum akce: 
Sobota 14.10.2023
Čas akce : 
9.00 - 17.00
Místo konání: 
Cejl 82/58, Brno
Cena: 
2.500,- Kč

Po naplnění kurzu budeme pracovat jako uzavřená skupina, abychom byli naladěni na stejnou vlnovou délku, na stejnou energii a nikdo další pak nenarušoval naši rozdělanou práci.

 

Po zasvěcení do Éterických krystalů, což je forma energetického působení, pracujete s krystaly bez jejich fyzické přítomnosti. Nemusíte nosit krystaly s sebou a nemusíte je po práci čistit.

 

Zasvěceními vám budou předány energie éterických kamenů.

 

Určeno pro vážné zájemce.

 

Zasvěcení je rozděleno do 4 skupin a obdržíte na sebe navazující zasvěcení do 12 stupňů éterických krystalů. Ochránce celého systému Éterických krystalů 1. - 12. st. je Archanděl Metatron a všechny energie v tomto systému jsou pod jeho dokonalou ochranou.

 

1. - 2. - 3. zasvěcení (termín 14. října 2023)

Ametyst, Aquamarin, Achát modrý pruhovaný, Botswana – achát, Citrín, Diamant, Jantar, Jaspis červený, Hematit, Chrysokol, Křišťál, Horský křišťál, Růžový beryll (morganit), Kalcit zelený, Karneol, Malachit, Rubín, Růženín - růžový křemen, Smaragd, Sodalit, Tyrkys

4. - 5. - 6. zasvěcení (termín se dohodne s účastníky na 1. setkání)

Alexandrit, Amazonit, Azurit, Fluorit, Červený granát, Jadeit, Kalcit oranžový, Oboustranné špičky křišťálu, Krvavý kámen, Lapis lazuli, Moldavit (vltavín), Mondstein (měsíční kámen), Opál ohnivý, Peridot (olivín), Pyrit, Safír modrý, Safír žlutý, Turmalín černý, Turmalín růžový (rubalit), Turmalín vodního melounu


7. - 8. - 9. zasvěcení 
Apačská slza, Apofylit, Kameny Boji, Čaroit, Heliotrop, Chalcedon světlemodrý obláčkový, Kunzit, Kyanit, Labradorit, Larimar (kámen Atlantidy), Mogui marbles, Obsidian sněhových vloček, Prasem (africké Jade), Rhodochrosit, Rubín-zoisit, Slunce pyritu, Sugilith (kámen new-age), Tansanit, Tektit 


10. - 11. - 12. zasvěcení (termín se dohodne s účastníky na 3. setkání)
Aventurin modrý, Aventurin zelený, Azurit-malachit, Dumortierit, Epidot, Gwindelquarz, Herkimer krystal, Kalcit modrý, Moosachat (mechový kámen), Obsidián,  Pyrit-achát, Onyx, Rhodonit, Rutil quarz, Hvězdný safír, Topas modrý, Topas zlatý, Topas žlutý, Tygří oko, Turmalin quarz, Záhněda-Kouřový krystal


V praxi to potom vypadá tak, že si sami sobě pomáháte pomocí vibrací těchto krystalů, předáváte jejich vibrace sobě, druhým a jejich síla může být až 600x silnější a působivější než u samotných krystalů. Zaleží však na vyspělosti a čistotě toho, kdo s krystaly pracuje. 


Naučíte se, jak zvýšit účinnost krystalů a jak si také můžete ošetřit a ochránit těmito krystaly prostor, ve kterém se nacházíte nebo ve kterém pracujete. Éterické krystaly lze instalovat přes celé lůžko, přes celou místnost, zahradu, přes celý dům. Budete si hrát, budete kreativní a budete překvapeni jejich intenzitou působení.

 

Různé minerály mají odlišné vlastnosti, jichž lze použít pro působení na nejrůznější problémy. Éterické krystaly budete usazovat na různá místa těla či orgánů a čaker, které svými účinky harmonizují, čímž zlepšují jejich funkci a přispívají tak k obnovení energetické rovnováhy v těle.

 

Tyto krystaly éterické podstaty jsou daleko silnější než pravé hmotné krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat a potom se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá). 

 

Mnozí si velmi rádi obloží kvalitními léčivými kameny místo kde spí, kde pracují, kde si hrají děti. To již není nutné. Lze vytvořit éterické krystaly, které nepřekáží, nerozbijí se, nezraní děti a "instalovat" je přímo přes celé místo, kde je potřebujeme, aby nás harmonizovaly, léčily, nebo chránily před vnějšími entitami, nebo energiemi, třeba před elektrosmogem.

Přínos:

Obrovskou výhodou je, že nebudete muset u sebe spoustu krystalů ke svému působení pro harmonizaci a práci, ale budete je mít po zasvěcení trvale v sobě a budete je moci užívat v neomezené míře (např. nahrávat vibrace do vody, olejíčků, jídla, do kamenů, předmětů...). Už po prvním dni, kdy budete zasvěceni, si můžete vyrobit elixír, který bude o 400 - 600x silnější než elixír vyrobený klasickou metodou pomocí fyzických kamenů. Kdo umí pracovat, lze si vše přetestovat kyvadlem.

 

Termíny: 1x za 6 - 8 týdnů (po prvním setkání domluvíme společně další následný termín)

 

S sebou:

* přezůvky, kyvadlo, tabulka na testování procent, sešit na poznámky, něco na psaní, měkké pastelky, papíry A4 a tvrdá podložka
* nějaký předmět (jakýkoli kamínek nebo kámen, který vám "nahradí" krystal (prstýnek, parfém, lahvičku na vodu apod.), kam si sami po zasvěcení budete nahrávat léčivou vibraci éterických krystalů. 

Předpoklad:
Zasvěcen může být každýoslovuje-li ho tento systém. Je však výhodou, když má žadatel o zasvěcení aktivní zkušenosti s energiemi. Vyčištění před zasvěcením otevře každému přístup k těmto energiím.


Moje doporučení: dovednost práce s kyvadlem
Ptejte se, na kolik % je vhodné pro vás toto zasvěcení v tuto chvíli. Nejen ten, kdo pracuje s kyvadlem si tak rozšíří své terapeutické schopnosti a možnosti.


Vyloučení odpovědnosti:
Pokud na mých stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, nebo o nich uslyšíte na mých kurzech a setkáních, tak vězte, že nejsou náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba se obrátit na ošetřujícího lékaře.


Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz