Zasvěcení do éterických krystalů - PLÁNUJE SE

Po zasvěcení do Éterických krystalů, což je forma energetického působení, pracujete s krystaly bez jejich fyzické přítomnosti. Nemusíte nosit krystaly s sebou a nemusíte je po práci čistit.

 

Určeno pro vážné zájemce.

Po přihlášení a naplnění zájemci tohoto kurzu budeme pracovat jako uzavřená skupina, abychom byli naladěni na stejnou vlnovou délku, na stejnou energii a nikdo další pak nenarušoval naši rozdělanou práci.

 

Zasvěcení je rozděleno do 4 víkendů a obdržíte na sebe navazující zasvěcení do 12 stupňů éterických krystalů.


V praxi to potom vypadá tak, že si sami sobě pomáháte pomocí vibrací těchto krystalů, předáváte jejich vibrace sobě, druhým a jejich síla může být až 600x silnější a působivější než u samotných krystalů. Zaleží však na vyspělosti a čistotě toho, kdo s krystaly pracuje.

 

Naučíte se, jak zvýšit účinnost krystalů a jak si také můžete ošetřit a ochránit těmito krystaly prostor, ve kterém se nacházíte nebo ve kterém pracujete. Éterické krystaly lze instalovat přes celé lůžko, přes celou místnost, zahradu, přes celý dům. Budete si hrát, budete kreativní a budete překvapeni jejich intenzitou působení.

 

Různé minerály mají odlišné vlastnosti, jichž lze použít pro působení na nejrůznější problémy. Éterické krystaly budete usazovat na různá místa těla či orgánů a čaker, které svými účinky harmonizují, čímž zlepšují jejich funkci a přispívají tak k obnovení energetické rovnováhy v těle. 


Tyto krystaly éterické podstaty jsou daleko silnější než pravé hmotné krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat a potom se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá). 


Přínos:

Obrovskou výhodou je, že nebudete muset u sebe spoustu krystalů ke svému působení pro harmonizaci a práci, ale budete je mít po zasvěcení trvale v sobě a budete je moci užívat v neomezené míře (např. nahrávat vibrace do vody, olejíčků, jídla, do kamenů, předmětů...). Už po prvním dni, kdy budete zasvěceni, si můžete vyrobit elixír, který bude o 400 - 600x silnější než elixír vyrobený klasickou metodou pomocí fyzických kamenů. Kdo umí pracovat, lze si vše přetestovat kyvadlem.

 

Termíny: 1x měsíčně

So 9.00 - 17.00 časy lze upravit dle potřeby účastníků

 

Cena: 2.500,- Kč

 

S sebou:
přezůvky, sešit na poznámky, něco na psaní, měkké pastelkypapíry A4 a tvrdá podložka.
nějaký předmět (jakýkoli kamínek nebo kámen, který vám "nahradí" krystal (prstýnek, parfém, lahvičku na vodu apod.), kam si sami po zasvěcení budete nahrávat léčivou vibraci éterických krystalů.
Zájemci se můžete již nyní hlásit na terapiepankova@seznam.cz