Shamballa 2002

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLA 2002/5D - novější a rozšířenější systém

Shamballa 2002 volně navazuje jako 5. stupeň na předchozí 4. stupeň Shambally 1024.
Shamballa 2002 znamená, že k 1024 symbolům se v 5. stupni přidává ještě dalších 978 symbolů. Zasvěcuje se ve znatelně vyšších vibracích, než bylo u stupňů předešlých.

Zasvěcením do 5. stupně jsme ještě blíž nejen k vlastnímu uzdravení a prosvětlení všech těl, ale i k úspěšnému léčení všech nemocí a různých karmických bloků. S 5. stupněm se léčí ještě lépe. Více očišťuje, přelaďuje vaši duši na vyšší úroveň poznání a umožňuje rychlejší duchovní a duševní růst. Uzdravování je rychlejší, pružnější, její energie je ostřejší a výraznější.

Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024. Během zasvěcení se otevírá třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty.

V roce 2006 ji channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.

Počet zasvěcení:   1

Cena:

klienti zasvěcení do nižších stupňů Shamballa u mne:
osobně 1.500,- Kč  ....... na dálku 1.000,- Kč

klienti zasvěcení u jiného Mistra:
osobně 2.800,- Kč  ......  na dálku  2.200,- Kč


Výhody zasvěcení na dálku

  • nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
  • nejste nikým rušeni, zasvěcení si můžete užívat, jak dlouho chcete
  • při zasvěcení můžete usnout


Příprava před zasvěcením

Jakmile se rozhodnete, že chcete být zasvěceni do "další" Shamballa, doporučuji Vám začít sami s přípravou, t.j. čistěním pro příjem tohoto zasvěcení. I já Vás začnu předčišťovat cca týden před zasvěcením.

V den iniciace do Shamballa 3110 buďte mentálně naladěni na příjem zasvěcení. Asi 20-30 minut před začátkem zasvěcení je vhodné provést krátkou meditaci, očistu, udělat harmonizaci čaker. Vyhraďte si alespoň 1 hod. času, kdy nebudete nikým rušeni. Zapalte si svíčku, můžete si pustit meditační hudbu.

Moje doporučení: Pokud zasvěcení proběhne v jiný čas než večer (kdy po zasvěcení můžete usnout), snažte se vyhnout "společenskému životu" (party, divadlo, restaurace apod.).


Průběh zasvěcení na dálku

Při zasvěcení jste uvolnění a máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy. Pokud je vám to příjemné, sedíte s rovnými a uvolněnými zády, nohy jsou na podlaze. Můžete sedět na zemi v tureckém sedě nebo ležet v posteli. Když ležíte, tak se často stává, že usnete - vůbec to nevadí, vše proběhne jak má. Ruce máte v klíně, popř. vedle těla dlaněmi nahoru - přijímáte jimi energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně. Lidé často vnímají energii, teplo, chlad, vánek a mravenčení, vidí barvy, různé obrazy, symboly, útržky vzpomínek, apod. Často se taky stává, že lidé nevnímají nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý je jiný. Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností.

Energie při zasvěcení většinou přichází v několika vlnách. Když budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může příjít další vlna. Po skončení mi můžete zavolat, sdělit své pocity a na cokoliv se zeptat.