Tibetská houba

Máte rádi kefír a utrácíte za komerční produkty typu Aktivia, Actimel atd.? Můžete si vypěstovat vlastní, mnohem kvalitnější a to jen za cenu mléka! Jak? Díky takzvané Tibetské houbě (podobná varianta je z Kavkazu).

Co víme o Tibetské houbě?
Houba byla vypěstována tibetskými mnichy a obsahuje následující uzdravující síly:
- pomáhá v regulaci obranných látek organizmu
- pomáhá k uzdravení chorob srdce a rozkládá cholesterol
- pomáhá k uzdravení jater, slinivky a sleziny
- pomáhá k uzdravení žlučníku, střev, dvanácterníku a hojí vředy
- pomáhá k uzdravení ledvin a kontroluje močové cesty
- houba vyvíjí antibiotika a hojí záněty organizmu
- pomáhá regulovat tlak krve
- může zdržovat metastázy a brzdit jejich vývoj
- může zabránit rychlému stárnutí
- zabraňuje únavě a skleslosti způsobené stresem
 
Užití pro jednu osobu:
Houbu přelijeme přiměřeným množstvím nesvařeného mléka. Po 24 hodinách scedíme přes plastový cedník (houba nesmí přijít do styku s kovem). Houbu, která zůstala na sítu, propláchneme pod tekoucí vodou a vrátíme do vypláchnuté sklenice. Opět přelijeme nesvařeným mlékem. Ve sklenici přikryté mulovým obvazem nebo víčkem necháme odstát 24 hod. při pokojové teplotě. Zdravá houba se po 14 dnech zdvojnásobí.

Houbu přivezl profesor Uniclinic Glivice z Indie. Tam pracoval 5 let, onemocněl na rakovinu jater, byl ošetřen touto houbou a vrátil se zcela uzdraven zpět. Na jeho prosbu dali mu mniši kousek této houby.
 
Doporučená kůra:
Mléko se pije 20 dnů každý večer před spaním, nevynechá se žádný den. Po dvaceti dnech se zařadí desetidenní přestávka. Kůra se opakuje tak dlouho, dokud se nedostaví zřetelné a zřejmé zlepšení zdravotního stavu. Musí se dbát na to, aby houba byla vždy zalitá mlékem, jinak zčerná a ztrácí po 25 dnech zdravotní účinky. I během desetidenní přestávky je třeba houbu vždy opláchnout a zalít čerstvým mlékem.

Možnosti předání

Osobní (pouze po předchozí srozumitelné domluvě na adrese Cejl 58, Brno)
Cena:  50,- Kč

Posílám přes Zásilkovnu (platba předem):
Cena:  50,- Kč + 79,- Kč poštovné (129,- Kč)

V případě, že nemůže být uskutečněn osobní odběr, houbičku zamrazím v nádobě Tupperware (jiným způsobem zamrazená se nechytne - vyzkoušeno) a po zaplacení na č. účtu, které Vám sdělím, pošlu na Vámi udanou adresu. 

Objednání: terapiepankova@seznam.cz

 

Zpětná vazba:

12. 3. 2015
Dobry den,...
 
je to priblizne 3 mesice, kdy jsem od Vas dostal postou do Prahy houbicky. V te dobe jsem se tak nejak neuspesne lecil (od srpna) se zanetem sliznice tlusteho streva (ulcerozni kolitida). Ke vsi smule jsem to mel v celem rozsahu a proste to bylo takove male silenstvi. Prosim berte tento mail jako velke podekovani, protoze Vy a Vase houbicky sehraly velmi vyraznou roli meho uzdraveni. V soucasne dobe jsou potize uplne minimalni a porad se to zlepsuje.... vratila se energie, dobra nalada a zacal jsem opet sportovat a uzivam si endorfinku. Houbickam se velmi dari, maji se u mne dobre. Kudy chodim, tam je chvalim a v pripade zajmu daruji.
 
S pozdravem Lukaš B., 31 let