Shamballa 1024 - Nový transformační systém

 

SHAMBALLA je velice silný harmonizační systém pro období právě probíhající transformace.

 

V souvislosti s rokem 2012 nám byly zpřístupněny ještě silnější způsoby energetického působení, je to energetický systém Kristovo-Buddhův pohár, který zahájil proces transformace lidstva skrze Českou republiku v roce 2010.

 • Shamballa je vesmírný učitel, pomáhá uvědomit si, proč mám bolest a pak ji zpracovat.
 • Rozpouští záležitosti plynoucí z karmy.
 • Používá se na prosvětlení, očistu a ochranu prostoru a věcí (např. ochrana auta po dobu dovolené, ochrana dítěte - miminka - zabalit ho do Shambally).
 • Přináší hojnost - prosbou odblokuje překážky.
 • Urychluje vývoj vědomí.
 • Zvyšuje vibrace.
 • Při práci se Shamballou je třeba mít v pozornosti to, že při působení při klasické nemoci dochází také k procesu hlubokého čištění podvědomí a současně fyzického těla se všemi projevy (i nepříjemnými) této transformace. Vyplavené nezpracované emoční záznamy přijmout a v hlubokém ponoření do sebe (zaměření pozornosti na svůj dech, vědomě uvolňovat své tělo, víc a více, uvolňovat se přijetím do emoce, která odchází) a nechat ji projít. Žádnou paniku! Jakmile emoce projdou, pocítíte blaženou úlevu, uvolnění a dostaví se radost.

Působení Shamballou probíhá v širokém spektru, ošetřuje a dává do harmonie člověka celistvě. Napravuje disharmonie ve fyzickém těle a v tělech jemnohmotných. Transformuje emoční negativitu, kterou jsme vytvořili v sobě a kolem sebe.

SHAMBALLA 1024
zahrnuje 1024 symbolů ve 4 stupních, které se předávají (nahrávají se) do aury (energetických těl) člověka telepatickou cestou. Tyto symboly umožňují navázat propojení se Shamballou a jejími bytostmi.  A následně se stahují takové druhy léčivých energií, které jsou pro daný záměr nejúčinnější.

To platí i pro Shamballu 2002, 3110, kde se jedním zasvěcením předají všechny symboly daného systému najednou.

Shamballa má vysokou ochranu. Působení jde jen do situací, které jsou v souladu s vesmírným řádem a v souladu se zákony (plánem) vývoje daného člověka.

Shamballa 1024 v sobě slučuje několik energií, díky čemuž se řadí k hodně silným energiím na této planetě:

 • Univerzální životodárná energie (reiki).
 • Mahatmá energie (energie života, božství a osvícení).
 • Energie Nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů).
 • Energie Bytostí světla (andělé, archandělé atd.).
 • V současnosti jsou součástí Shambally i intenzivní energie transformace.

Energie bytostí ze Shambally:

1.) Elohimové, kteří mají shopnosti a možnosti opravovat akášické a karmické záznamy. Mohou opravit příčiny vzniku nemocí, např. opravit světelné kódy v lidské DNA. Zde jsou záznamy o těžkých nemocech (rakovina, Parkinson… další těžké defekty fyzického těla). Mohou tyto poškozené záznamy opravit, a tím nemoc z těla „vymazat“ (v souladu s karmou). Mohou i udělit milost. Tím, že mohou okamžitě opravit záznam v DNA.

2.) Archandělé jsou vyspělé bytosti, které zastupují vysoké kvality vědomí a bytí, a s nimi jsou nás schopny propojit. Každý archanděl zastupuje některé z božských kvalit. Např. Archanděl Michael nás navádí na otázku, kdo je Bůh, přináší ochranu, sílu a pročištění situací. Archanděl Gabriel posiluje schopnost zažívat radost a spokojenost v životě a schopnost přijímat změny. Můžeme je žádat o pomoc v tiché meditaci a prosby o pomoc najdeme v přehledu jejich vlastností.

3.) Nanebevzatí mistři Také oni mají zaměření na určité oblasti lidské zkušenosti, se kterými mohou účinně pomoci. Nanebevzatý mistr Orion pomáhá najít životní cestu a prohloubit intuici, Seraphis Bey dokáže propojit se Zemí a s hmotou, Helion podporuje odvahu a Saint Germanin uvolňuje stará pouta. V okamžiku připojení se na tyto mistry čerpáme jejich zkušenost, moudrost, pomoc a světlo do svého života a do svých vztahů.

4.) Živlové bytosti se starají na energetické úrovni o správný chod všech přírodních zákonů (zastoupení živlů ohně, vody, země, vzduchu). Větší přírodní celky (skály, údolí, louky, jezera…) řídí Elohimové. Patří sem i bytosti stromů, Země, rostlin, zvířat víly, elfové, skřítkové… Jejich prostřednictvím můžeme léčit a prosvětlovat prostor, bydlení, přírodu, planetu Zemi, zvířátka. Snad proto právě zvířátka reagují na léčení Shamballou neuvěřitelně rychle.

ZASVĚCENÍ do SHAMBALLA 1024:

Kdo může být zasvěcen do Shamballa?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, koho tato energie oslovila. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak mne kontaktujte a ověřím to. Testuji u zájemců o toto zasvěcení dosaženou vibrační úroveň. Tak zjistím, do jakého stupně jste připraveni přijmout tyto energie. Je samozřejmě výhoda zkušenost při práci s energiemi nebo jakékoli zasvěcení do některého energetického systému, ale mnohdy stačí, že se využívají jiné způsoby duchovní práce.

Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se většinou provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat a hlavně na tom, jak pracujete sám se sebou.

Možnosti ceny zasvěcení (osobní / skype):

Shamballa 1024:

Zasvěcení osobně / skype:
1. st.                                   1.100,- Kč 
1. - 2. st.                             1.500,- Kč

1. - 3. st.                              1.800,- Kč
3. - 4. st.                           
  1.800,- Kč
1. - 4. st.                            
2.600,- Kč celá linie najednou, mistrovské zasvěcení
                                   
každý stupeň samostatně     1.100,- Kč 


Mistr/učitel                         2.600,- Kč
(zasvěcení s výukou zasvěcovací techniky)
Manuál, certifikát

Záloha 1.000,- Kč - po domluvě termínu pro zasvěcení po skype.

Rozdíl mezi zasvěcením osobním a přes skype:
Obě formy zasvěcení do Shambally jsou naprosto stejné, protože energie není omezena časem ani prostorem - fyzický kontakt není podstatný.

Výhody zasvěcení přes skype:
- nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
- nejste rušeni dalšími adepty

Nové informace od r. 2010:

Celý systém Shambally byl na jaře 2010 přestavěn. Shamballa je nyní řízena Světelnou radou z Galaktické rady. Je v ní obsažena i transformační energie - Požehnání Jednoty a lásky, zlaté světlo, je posílena energií lásky a je propojena se světelným Chrámem bohyně Isis na Vyšehradě v Praze.
Zasvěcování se může provádět stejně, je však třeba na začátku vizualizovat propojení svého a klientova vedení s Počátkem (Univerzem) a Matkou Zemí a ukotvit propojení Universa - klienta - do zemského krystalu Matky Země.

Shamballa v praxi

VAŠE ZPĚTNÁ VAZBA:

10. 11. 2016
Zdravím, 
jak jsem řekl, tak píšu. Teď konkrétně o Shamballe. Samotné zasvěcení bylo velmi silné, čisté a naplňující. Velká část života se mi najednou jevila, jako jiná. Jsem opravdu rád, že jsem se k Shamballe mohl připojit, pochopil jsem díky tomu spoustu nesmyslných věcí, lépe řečeno, jsem pochopil sám sebe. Jsem rád, že jste mě zasvětila Vy paní Pánková, cítím se poctěn.
Od iniciace uplynulo jen pár dní, ale přijde mi to jako roky, jelikož uvolňuju stále víc "bloků". Popravdě jsem se dlouho necítil tak živý. To co pro mě před zasvěcením byla dřina, se mi nyní jeví jako malé berušky, které akorát nechtějí dát pokoj. Je to svým způsobem objevení nového vesmíru, který testuje vaše zažité zvyky a hlavně víru ve vás samé. Občas je to i velmi těžké stát tváří v tvář své bolesti a není nic dostatečně silného jen myšlenka na to, že chcete být šťastný. Pokud něco může pomoct, je to Shamballa.
Děkuji za pomoc i rady, taky za nové obzory, intuice a lásku. Štěstí jsme my samotní, tak ho nechme rozkvést. 

Mějte se krásně a zase někdy u terapie :) Ondřej S.

 
30. 6. 2015

Dobrý den,
to je úžasné jak to všechno funguje. Je to nádhera. Už se těším na další Shamballu.

Asi po 10 letech jsem se spojla s mojí sestřenicí a dozvěděla jsem se, že strýc je od ledna v nemocnici na JIPU v kritickém stavu po operaci slinivky a měl sepsi a různé komplikace. Tak jsem ho navštívila v nemocnici a dala Shamballu. (On je těžký materialista, přesto ji chtěl). Jeho stav se po týdnu zlepšil, ale pak zase upadl do komatu. Tak jsem poprosila jeho duchovního průvodce o to, abych mu mohla občas Shamballu poslat. Minulý týden jsem ho opět navštívila a už sám jí a dokonce mluví (předtím byl na ventilátoru a infuzích). Byl takový celý zklidněný a mírumilovný. Měla jsme velkou radost z jeho uzdravování.

Tak jsem pocitovala nesmírnou vděčnost za Shamballu a vůbec za vše.

Krásné léto a pak se ozvu. Katka :-))))))))))

 

12. 7. 2013
Dobrý den paní Pánková,

rád bych se podělil o své první zkušenosti se Shamballou 1024. Používám ji především na sobě, ale přestože jste mi podle kyvadla sdělila, že ostatním budu moci takto pomáhat až asi za 6 týdnů, byl jsem požádán svojí kamarádkou o léčbu - prvně ledvin, které ji bolely po ofouknutí.

Již od začátku mého požadavku na léčbu u mistrů a archandělů (s dotazem, jestli již mohu takto působit na druhé) cítila velmi silně, jako bych vjel rukama do jejích zad a ledviny fyzicky držel, po působení po 2 minutách bolest odezněla. Uvědomovala si také souvislost s ledvinami a nevyřešenými vztahy. Po druhé mně po nějaké době opět požádala, zda-li by šla takto odblokovat 5. čakra, aby ve svém vztahu dokázala komunikovat. Opět pociťovala energii velmi silně od samého začátku, tentokrát byl projev působení Shambally velmi silný, až jsem se trochu zalekl. Začala intenzivně dýchat, jemně vibrovat, a vycházely ven různé emoce, jako zloba, lítost, dostavil se pláč... Stav trval asi dva dny, kdy se to postupně zmírňovalo... Věřím, že vše proběhlo v pořádku, že nebylo možné nic pokazit, jednalo-li se o čistý úmysl. Je pravda, že je velmi citlivá, a když takto působím Shamballou v rodině, zdaleka se nedostavují takovéto projevy, i když i u mé mamky během 3 dní zmizel velký otok po štípnutí hmyzem, který dle doktora měl přecházet ještě přes fázi zfialovění.

Každopádně mám ze Shambally velmi dobrý pocit a radost, cítím krásné teplo v dlaních.. Vzpomněl jsem si také, jak jste mi říkala, že jste poslala Shamballu někomu na pracovní pohovor a že tento pak proběhl velmi dobře. Zkusil jsem to také, neboť jsem v předešlé práci nakonec skončil a hledal novou. Musím říct, že i v tomto případě působila Shamballa velmi intenzivně a práci jsem dostal:) Od zasvěcení do Shambally u Vás mě také stále přichází na mysl kyvadlo, o kterém jste mi také řekla, že s ním budu schopen pracovat zhruba za 4 měsíce. Nicméně mě to láká natolik, že jsem si jej zhotovil z prstýnku na niti a zkouším se ptát s pomocí vyrobených tabulek.. Víceméně reaguje přesvědčivě, vytestoval jsem si - pokud je odpověď správně od mého vyššího já - že práce s ním probíhá asi na 65%.. Každopádně se těším, až k Vám budu moci zajít na kurz práce s kyvadlem a potvrdím si některé odpovědi, zejména co se týče vhodnosti potravin.

Přeji Vám krásný víkend, Martin K.