Autopatie

Autopatie je metoda založená na podobném principu jako homeopatie a vede nás rovněž k uzdravení a nastolení harmonie. Autopatie používá k tomu, abychom změnili svůj postoj, přímo naše vlastní sliny, vlastní dech nebo pránu, které v sobě obsahují aktuální informaci o stavu našeho těla. Autopatickou metodu je nutné provést podle přiloženého návodu a účinek svého vlastnoručně připraveného preparátu je dobré pak sledovat nejlépe s pomocí svého poradce.

Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organizmu od spirituální sféry až po tělesné orgány vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí a také ve veterinární praxi.

Autopatie vychází z pochopení, že disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu jemných energií, vitální síly, prány, čchi; na principu jemnohmotné rezonance obnovuje spojení a naši schopnost jemnou informaci správně přijímat - tím může navracet harmonii, zdraví, a to i na tělesné úrovni. Závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek, do jaké míry se to daří. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale příznivě ovlivňuje ústřední jemnohmotnou spirituální část člověka přesahující  fyzické tělo. 

Tak se chápou a používají v autopatii pojmy jako „samoléčba“ a „léčba“. Poradenství v autopatii lze brát tedy jako spirituální poradenství.

K tomu, aby jste si mohli vyrobit autopatický preparát, potřebujete:
autopatickou lahvičku, balenou vodu a několik minut času.

Autopatická lahvička harmonie
je určena k postupnému průtokovému naředění (potencování) vlastní sliny (vlastního dechu) vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě na jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný) spirituální frekvenční organizační princip v člověku, který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl. Preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

Jednoduchou přípravu provádí obvykle osoba, jíž se působení týká, a to v domácích podmínkách.

Návody pro přípravu autopatického preparátu:


Některé zaznamenané případy zlepšení nebo uzdravení:

úporné ekzémy, bolavé vyrážky, lupenka, bronchitidy, astma, časté rýmy, angíny, vracející se nachlazení, záněty dutin, senná rýma, záněty močových cest, záněty střev, ženské problémy, migréna, úporné bolesti hlavy, únavový syndrom, snížená imuita, cukrovka, vysoký tlak, bolesti páteře, kyčlí, psychické problémy, nespavost, jsou známé pozitivní výsledky i při tzv. nevyléčitelných problémech, autismu aj.

Více informací o autopatii na www.autopatie.cz