Akce

 

Předávám s láskou dál,
co jsem se sama naučila
a ráda Vám pomohu
na Vaší cestě za poznáním.Pokud není uvedeno jinak, semináře se konají na adrese:
Cejl 58, Brno.

Jste ochotni přestat svalovat vinu a odpovědnost za vaše duševní i tělesné zdraví, neúspěchy ve vztazích, práci či finanční situaci na ostatní?
Jste připraveni uchopit váš život do vlastních rukou s vědomím, že jediný člověk, který je odpovědný za vaše výhry a prohry, jste vy sami?
Pak jste na té správné cestě.

Termíny akcí naleznete zde. Kalendář akcí je průběžně aktualizován. Prosím, sledujte případné změny.

Pro koho jsou semináře nebo kurzy vhodné:
Pro všechny, kteří mají zájem začít řešit svoje problémy a naučit se něco víc :)

Komu nevyhovuje práce ve skupině, lze se domluvit na individuální výuce.
Mohu také uspořádat seminář nebo kurz u Vás při minimálním počtu 5-6 zájemců, záleží na vzdálenosti konání od mého bydliště.


Souhlas s poskytnutím osobních údajů:
V souvislosti s nařízením 2016/679 EU o Obecném nařízení pro ochranu osobních údajů dáváte přihlášením se na akci pořádanou mým studiem souhlas se zpracováním Vašich údajů: jména, telefonu, e-mailu pro naši následnou komunikaci v souvislosti s objednávkou služeb na mých webových stránkách. Vaše údaje slouží pouze pro výše uvedené účely.

Informace:
Dovoluji si Vás informovat, že veškeré mnou nabízené služby v žádném případě nenahrazují lékařskou péči a nejsou důvodem k vysazení léků.
Kurzy jsou pořádány pro vzdělávání a rozvoj člověka, některé programy mohou být psychicky náročnější, a proto jejich výběr zodpovědně a následně svoji účast zvažujte. Každý účastník nese sám za sebe plnou odpovědnost. V případě závažných minulých psychických problémů či užívání drog mě předem informujte. 
Účastníci mladší 18-ti let musí mít k účasti semináře či terapie souhlas rodičů nebo opatrovníka.