Deset kroků ke zvýšení osobních vibrací

 

 

Jak si do života přitahovat více toho, co chcete a méně toho, co nechcete.

 

 

Zvýšení vibrací je jediným způsobem, jak žít takový život, jaký chceme. Pokud vyzařujete vibrace nízké, budete žít s vnitřním pocitem nespokojenosti. Když se rozhodnete něco se způsobem svého života udělat a vědomě se rozhodnete pro změnu, jste na nejlepší cestě zvýšit si frekvenci.

Jak tedy můžete své vibrace zvýšit?

1. Dávejte si pozor na to, o čem přemýšlíte.

Sledujte bdělé myšlenky, které se Vám přes den honí hlavou a pokud Vám do ní náhodou vstoupí nějaká negativní či kritická, nezavalte se kvůli tomu výčitkami, nýbrž je místi toho podle svých možností nahraďte nějakými pozitivnějšími. Některé z nich, které Vás naplňují pocitem štěstí a povznášejí, si můžete předem připravit a sepsat např. na kartičku, kterou pak budete nosit vždy při sobě. V případě negativních myšlenek si text na kartičce začněte číst a tím se nenásilně "přeprogramujte".

2. Mluvte pouze o tom, co chcete, nikoli o tom, co nechcete.

Na co se soustředíte, to posilujete a s největší pravděpodobností se s tím v životě potkáte. Změňte svůj slovník a použvejte pozitivní výrazy.

3. Naučte se žehnat.

Žehnání nepatří jenom kněžím nebo do kostela, ale vyjádřením vděčnosti se rovněž zvyšují Vaše vibrace. Soustřeďte se na to málo (nebo nic), co máte a vyjádřete za to vděčnost. Tímto požehnáním si této věci (situace, vlastnosti, příležitosti) do života přitáhnete víc. A také věřte, že se Vaše očekávání uskuteční.

4. Vyhýbejte se negativním nebo pesimistickým lidem.

Tito lidé vyzařují velice nízké frekvence, což Vaše vyzařování může snižovat. Možná jste si všimli, že po setkání s určitými lidmi se cítíte unavení, vyždímaní. Je to tím, že si "cucli" Vaší energie. Pokud se s takovými lidmi stýkat musíte (zaměstnání, rodina), pak jim naznačte, jak byste jejich problémy, stres, starosti řešili Vy nebo nekompromisně rozhovor s nimi ukončete.
Pro případ ochrany doporučuji tuto energetickou ochranu.

5. Moc nepřemýšlejte.

K odreagování od neustálých analýz Vám může pomoci procházka v přírodě, v parku - uvědomte si krásu přírody, poslouchejte příjemnou hudbu, koncentrujte se na svůj dech, představujte si, že vdechujete klid a lásku a vydechujete napětí a obavy. Hlavně nehodnoťte. To by mohlo nabyté vibrace opět snížit.

6. Stýkejte se s lidmi stejné "krevní skupiny".

Najděte si skupinu lidí, kteří se zajímají o stejné věci jako Vy a současně se od nich učte a navíc navážete i milá kamarádství.

7. Obětujte každý týden něco, co Vás nezničí.

Zbavte se něčeho, co už nepotřebujete a druhému ještě může dobře posloužit (oblečení, knihy, nádobí...), nabídněte pomocnou ruku. Rozproudí se tím energie mezi příjmy a výdaji; pomozte a bude pomoženo i Vám; darujte a budete obdarováni.
Ovšem pozor! Nesmíte víc dávat než brát! Nesmíte víc brát než dávat! Musí být vždy rovnováha mezi výdaji a příjmy.

8. Uvědomte si to, co děláte a zůstaňte naladěni pozitivně.

Každá vyslaná energie se k nám jednou nějak vrátí, takže se snažte být za všech okolností vědomi toho, co děláte, jak se chováte k druhým a jak v různých situacích jednáte. Při poctivém jednání si do života přitáhnete poctivé, spravedlivé a stejně smýšlející lidi. Přestaňte se zaobírat lítostivými výčitkami.

9. Zdržte se sledování zpravodajství,

které se soustřeďuje výhradně na tragédie a katastrofy. Naprostá většina médií včetně reklam funguje na principu vyvolávání strachu, který se Vás může zmocnit natolik, že budete jako očarovaní koukat na obrazovku a chtít o katastrofě vědět víc a víc, čímž se dostanete do smyčky závislostí.

10. Udržujte kontakt se svými dobrými pocity.

To je ze všech nejdůležitější faktor, který Vám pomůže udržovat si vyšší vibrace. Vaše pocity v jemnohmotném světě působí jako magnet; když ze sebe máte dobrý pocit, začněte si do života přitahovat věci, příležitosti a události, lidi, které vibrují na téže frekvenci. Čím lepší pocit ze sebe a svého života budete mít, tím více se zvýší vibrace Vašeho osobního vyzařování.