Zasvěcení do Shamballa 1024

Datum akce: 
Pátek 19.7.2024
Čas akce : 
od 10.00 hod.
NUTNÉ PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM: terapiepankova@seznam.cz
Místo konání: 
Cejl 82/58, Brno
Cena: 
od 2.200,- Kč

Na tomto setkání lze zasvětit také zájemce do Shamballa 2002 a 3110, kteří již byli zasvěcení do Shamballa 1024.

Další termíny lze domluvit dle Vašich možností.

Zasvěcení do Shamballa 12D - info zde

Shamballa je určena k uzdravení všech lidí, nejvíce se však hodí a je účinná pro ty, kteří jsou dále na své duchovní cestě. Kromě silného duchovního posunu působí tato energie vhodně na různé nemoci a díky svým velmi vysokým vibracím působí dobře na nemoci v pokročilém stádiu. Uzdravující symboly Shamballa vnikají do centra těla a harmonizují tam jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje. Fyzické tělo uzdravuje Shamballa tím, že odstraňuje hluboké mentální a emoční bloky, které jsou na fyzickém těle usazené.

Kdo může být zasvěcen do Shamballa?

Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, kdo o tuto energii projeví zájem. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak mne kontaktujte a ověřím to. Testuji u všech zájemců o toto zasvěcení dosaženou vibrační úroveň. Tak zjistím, do jakého stupně jste připraveni přijmout tyto energie. Je samozřejmě výhoda zkušenost při práci s energiemi nebo jakéko-li zasvěcení do některého energetického systému, ale mnohdy stačí, že se využívají jiné způsoby duchovní práce.

Jestli vás energie oslovuje, budí ve vás pocit, že je to vhodné, i když nemáte vhodné certifikáty, je možné s touto energií pracovat. Nepřipravenou bytost prostě neosloví.
U každého zájemce ověřuji, zda je možné provést zasvěcení. Vždy to musí být pro klienta i pro mne na 100% bezpečné.

Před zasvěcením je potřeba udělat důkladné vyčištění, jinak mohou nastat adeptům potíže po zasvěcení s ohledem na to, jak energie v těle pracuje. Předčištěním se dá případným potížím předejít.

Přibližně týden před zasvěcením začnu s čistěním u každého adepta, aby došlo k pozvednutí jeho vibrační úrovně a odstranily se bloky a překážky v příjmu zasvěcení a pro další práci s touto energií.

Pro koho je nevhodné být zasvěcen do Shamballa?

  • Nevhodné pro těhotné ženy - hrozí nebezpečí vypuzení plodu z těla.
  • Kdo se léčí na závažnou nemoc
  • Kdo byl cca před 2-3 měsíci v narkóze
  • Kdo bere léky ovlivňující psychiku (různá antidepresiva apod.)
  • Drogově závislé
Ceny:

1. st.                2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
1. - 2. st.          
2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
1. - 3. st.           2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
3. - 4. st.        
  2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací 
1. - 4. st.          
2.600,- Kč celá linie najednou, mistrovské zasvěcení
                            

Manuál, certifikát.

Zasvěcení do Mistra/Učitele s výukou zasvěcovací techniky lze po domluvě individuálně (osobně i přes skype)   ....... 3.500,- Kč.

V současnosti jsou součástí Shambally i intenzivní energie transformace.

S sebou: lehká svačinka, něco na psaní, pohodlné oblečení (doporučuji světlé)

Pokud Vám vypsaný termín nevyhovuje, lze se domluvit na termínu jiném.


Zpětná vazba: 

12. 2. 2019
Od té doby, co pracuji se Shamballou, se můj život zázračně otočil o 180 stupňů. Vše jde lehčeji, cítím se maximálně dobře, vpohodě, zdravá, doma, v práci ve službě. Nikdy bych nevěřila, že je to možné. Kamarádka chválila Shamballu, ale já ji vůbec nevěřila. Je potřeba si to zažít na vlastní kůži. Používám ji tak, jak jste nám doporučila (začínám hned ráno po probuzení, na cestě do práce, před spaním, pro čistění minulosti...) a stále je co v životě vylepšovat. S druhými ještě nepracuji. Děkuji Vám za všechno. A.S.

1. 10. 2018
Děkuji za Shamballu! Moc, moc. Už si neumím život bez ní představit. Je to neskutečné, jak miluji tuto práci, tuto energii. Je to zázrak. Život se mi mění každý den v jednu velkou radost.
Píše Vám s láskou Hedvika S.

15. 3. 2018
Píši Vám, jak pracuji s Shamballou:
každý den, i několikrát. Používám na všechno, před jízdou autem, před jednáním, při meditaci, před usnutím, na zahradě aj. Stala se úplně součástí mého života. Neumím si život bez ní už představit. Jsem klidnější, zdravější, spokojenější, cítím se silná vnitřně a více si věřím. 
Jsem zasvěcena asi půl roku. 
Marie U.

10. 11. 2016
Zdravím, 
jak jsem řekl, tak píšu. Teď konkrétně o Shamballe. Samotné zasvěcení bylo velmi silné, čisté a naplňující. Velká část života se mi najednou jevila, jako jiná. Jsem opravdu rád, že jsem se k Shamballe mohl připojit, pochopil jsem díky tomu spoustu nesmyslných věcí, lépe řečeno, jsem pochopil sám sebe. Jsem rád, že jste mě zasvětila Vy paní Pánková, cítím se poctěn.
Od iniciace uplynulo jen pár dní, ale přijde mi to jako roky, jelikož uvolňuju stále víc "bloků". Popravdě jsem se dlouho necítil tak živý. To co pro mě před zasvěcením byla dřina, se mi nyní jeví jako malé berušky, které akorát nechtějí dát pokoj. Je to svým způsobem objevení nového vesmíru, který testuje vaše zažité zvyky a hlavně víru ve vás samé. Občas je to i velmi těžké stát tváří v tvář své bolesti a není nic dostatečně silného jen myšlenka na to, že chcete být šťastný. Pokud něco může pomoct, je to Shamballa.
Děkuji za pomoc i rady, taky za nové obzory, intuice a lásku. Štěstí jsme my samotní, tak ho nechme rozkvést. 

Mějte se krásně a zase někdy u terapie :) Ondřej S.