Čistění prostorů a nemovitostí

 


Necítíte se dobře ve svém domě, zahradě nebo na svém pracovišti?
Máte pocit, že jinde by vám bylo určitě lépe?
Vybíráte pozemek pro svůj nový dům a nejste si jisti, zda se Vám právě zde bude dobře žít?
Je dobré posoudit pozemek z energetického hlediska dříve, než zainvenstujete do jeho koupi.

 

Zatím moc nevnímáme, že byty, domy, pozemky - prostory, kde žijeme, pracujeme nebo odpočíváme, mají také svou "duši", svou energii. A ta je mnohdy velice zraněná a ovlivněná událostmi, které ji během jejího soužití s lidmi potkaly. Pokud se v tomto místě udála nějaká destruktivní událost (násilí, hádky, ublížení, tragédie atd.), tak se do daného prostoru zakóduje tato informace a následně ovlivňuje život lidí, zvířat i rostlin, které se v daném místě a okolí nachází.

Tato disharmonická informace působí neustále ve dne, v noci, kdy ji nevidíme, neslyšíme a necítíme. Pokud trávíme čas v takto nepřijatelném prostředí, tak nás začne ovlivňovat energetické působení těchto záznamů. Působení ovlivňuje na úrovni fyzické, mentální i psychické a má vliv, že můžeme onemocnět, mít strachy, deprese, oslabeníou imunitu, nespecifikovatelné napětí, nesoustředěnost, až nezájem o smysl života apod.

Vyčištěním svých míst k životu si zároveň uvědomíme, jak to všechno „právě s námi“ souvisí, proč jsme právě my na tomto místě (podobné přitahuje podobné ) a jak se nám to projevuje v naší každodennosti. Pak teprve nás vyčištěné prostory začnou vyživovat a tím dobře plnit své poslání.

Touto prací pomůžeme nejen svému místu a sobě, ale zároveň i celé planetě. Je čas, abychom převzali zodpovědnost a napravili omyly své i svých předků a dali vše zpět do rovnováhy.

Z takto vyčištěných míst je cítit přirozená harmonie a radost ze života.

Pročistění a povýšení vibračně slabých míst

Prostředí, ve kterém se pohybujeme a přebýváme, má na nás vliv pozitivní (pokud jsou energie v harmonii) nebo negativní.

Negativní vyzařování prostředí může být způsobeno více vlivy, z nichž nejznámější jsou geopatogenní zóny nebo stopy historických událostí, které se v tomto místě staly. Každé místo nese svou energetickou stopu minulosti a často na nás působí, aniž bychom si to uvědomovali. Jsou místa, kde se cítíme příjemně a harmonicky, ale také jsou místa, kde se raději dlouho nezdržujeme nebo se necítíme úplně komfortně. Taková místa ovlivňují kvalitu spánku, soustředivost, náladu, míru únavy i celkový psychický stav.  

Můžete si nacítit sami, jak na vás prostory, kde pobýváte, působí. Stačí se posadit v dané místnosti, ztišit se, pomalu dýchat a vnímat místo, ve kterém jste. Nechejte místo na sebe chvíli působit a uvědomte se, jak se zde cítíte, Můžete být v napětí nebo můžete příjemně rozjímat či relaxovat. Jsou zde místa, kde sedáváte raději, anebo jsou zde místa, kterým se raději vyhnete.

  • K vyčistění a práci potřebuji náčrtek/plánek místa s uvedením adresy (může být namalováno i rukou), jméno uživatele prostor, metry čtvereční nebo velikost a druh objektu.
  • V obytné zóně je potřeba označit jednotlivé místnosti (ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, postel, kuchyň apod.).
  • Zpracování provádím dálkově.


Ceník:    
500,- Kč / 1 hodina
Předem se platí záloha 1.000,- Kč na účet, který sdělím po Vašem objednání. Tím potvrzujete, že o tuto službu máte vážný zájem.  Zbytek doplatíte po ukončení práce.

Doporučuji:

  • před koupí nemovitosti (dům, pracovní prostředí, místo podnikání, rekreační oblast, objekt)
  • k urychlení prodeje (pronájmu) neprodejné nemovitosti
  • při neúspěšném podnikání (fungování) v jakýchkoliv prostorách
  • pro zlepšení bydlení
  • po úmrtí nebo nepříjemných událostech v rodině apod.


Pro vyčistění Vašeho prostoru a zharmonizování energií mne kontaktujte:
na tel. 605 240 742 nebo na e-mail: terapiepankova@seznam.cz

Zpětná vazba:

Hezký podvečer paní Pánková,
po Vaší očistě se nám v bytečku žije dobře. Minulý týden jsem byla celý týden doma úplně sama, přítel odjel pryč, a bylo mi skvěle. Cítila jsem se bezpečně, jako v něčí náručí. :) Jediné co je zvláštní, že se nám začali shlukovat pavouci ve všech rozích úplně všude. V koupelně, kuchyňském koutě, na sedačce, u postele na okně, prostě všude. Dělám si z toho legraci, že za náma dorazila štěstíčka. Protože se říká, že pavouci nosí štěstí. 

Dívala jsem se na Vaše stránky, máte tam skvělé afirmace a moc hezky jste si je předělala. Došlo k celkové transformaci i na stránkách, skvělé. Chystám se k Vám na masáž nebo terapii, ale to dám ještě předem vědět a domluvíme se.

Za vše Vám mnohokrát děkuji. Jen to andělské :)  Lucie (5. 8. 2013)


Dobrý den paní Pánková, 
 
domlouvaly jsme se, že Vám napíšu, jak to u nás vypadá po tom, co jste nám čistila dům. Tak si představte, já když jedu z Brna, tak jsem vždycky úžasně pozitivně nastartovaná a tentokrát, když jsem šla schodištěm nahoru do domu, tak jsem cítila nádhernou pozitivní energii a tak obrovskou čistotu. Takovou sílu čisté energie můžu přirovnat, když chodím ke stromu a čerpám sílu od něj. Opravdu jsem si připadala jak v lese. Moc Vám děkuji za vaši pomoc............

Mluvila jsem s tchánem a ptala se ho co bylo na místě kde je postavený náš dům.Prvně řekl že nic,ale když jsem se zeptala jestli louka tak se rozpovídal o rybníku, ale ten měl hráz na hranici našeho pozemku.Vyprávěl, že když kopali základy na plot, narazili na kamennou hráz rybníka a shnilé desky ze stavidla, přes které přetíkala voda a pokračovala potokem dále do dědiny. Ten potok byl v místě, kde dnes stojí náš dům /v místě, kde máme ložnici my i tchán/a ještě za života tchánovýho dědečka se z hospody domů vracel místní mlynář a spadl do potoka a utopil se. Prý nebyl hluboký, ale mlynář byl napitý a spadl do něj a ráno ho tam našli místní. Jeho rodina nechala kousek od  toho místa postavit pomník s křížem, dřív býval na kamenném návrší, ale jak se zvedal terén, kamení bylo zahrnuto, ale pomník s křížem zůstal zachován, i když dnes stojí na soukromém pozemku v těsné blízkosti rodinného domu. Je to zvláštní, ale za 20 let co tady bydlím o tom doma nikdo nemluvil. Snad proto, že tohle ví tchán jen z vyprávění.

Jsem ráda, že v mém životě jsem měla to štěstí a potkala jsem Vás. Moc děkuji, že mě stále pomáháte. Ještě jednou velké díky a prosím napište mi, naschledanou. Dana M. (30. 4. 2012)