Čistění prostorů a nemovitostí

 


Necítíte se dobře ve svém domě, zahradě nebo na svém pracovišti?
Máte pocit, že jinde by vám bylo určitě lépe?
Vybíráte pozemek pro svůj nový dům a nejste si jisti, zda se Vám právě zde bude dobře žít?
Je dobré posoudit pozemek z energetického hlediska dříve, než zainvenstujete do jeho koupi.

 

Zatím moc nevnímáme, že byty, domy, pozemky - prostory, kde žijeme, pracujeme nebo odpočíváme, mají také svou "duši", svou energii. A ta je mnohdy velice zraněná a ovlivněná událostmi, které ji během jejího soužití s lidmi potkaly. Pokud se v tomto místě udála nějaká destruktivní událost (násilí, hádky, ublížení, tragédie atd.), tak se do daného prostoru zakóduje tato informace a následně ovlivňuje život lidí, zvířat i rostlin, které se v daném místě a okolí nachází.

Tato disharmonická informace působí neustále ve dne, v noci, kdy ji nevidíme, neslyšíme a necítíme. Pokud trávíme čas v takto nepřijatelném prostředí, tak nás začne ovlivňovat energetické působení těchto záznamů. Působení ovlivňuje na úrovni fyzické, mentální i psychické a má vliv, že můžeme onemocnět, mít strachy, deprese, oslabeníou imunitu, nespecifikovatelné napětí, nesoustředěnost, až nezájem o smysl života apod.

Vyčištěním svých míst k životu si zároveň uvědomíme, jak to všechno „právě s námi“ souvisí, proč jsme právě my na tomto místě (podobné přitahuje podobné ) a jak se nám to projevuje v naší každodennosti. Pak teprve nás vyčištěné prostory začnou vyživovat a tím dobře plnit své poslání.

Touto prací pomůžeme nejen svému místu a sobě, ale zároveň i celé planetě. Je čas, abychom převzali zodpovědnost a napravili omyly své i svých předků a dali vše zpět do rovnováhy.

Z takto vyčištěných míst je cítit přirozená harmonie a radost ze života.

Pročistění a povýšení vibračně slabých míst

Prostředí, ve kterém se pohybujeme a přebýváme, má na nás vliv pozitivní (pokud jsou energie v harmonii) nebo negativní.

Negativní vyzařování prostředí může být způsobeno více vlivy, z nichž nejznámější jsou geopatogenní zóny nebo stopy historických událostí, které se v tomto místě staly. Každé místo nese svou energetickou stopu minulosti a často na nás působí, aniž bychom si to uvědomovali. Jsou místa, kde se cítíme příjemně a harmonicky, ale také jsou místa, kde se raději dlouho nezdržujeme nebo se necítíme úplně komfortně. Taková místa ovlivňují kvalitu spánku, soustředivost, náladu, míru únavy i celkový psychický stav.  

Můžete si nacítit sami, jak na vás prostory, kde pobýváte, působí. Stačí se posadit v dané místnosti, ztišit se, pomalu dýchat a vnímat místo, ve kterém jste. Nechejte místo na sebe chvíli působit a uvědomte se, jak se zde cítíte, Můžete být v napětí nebo můžete příjemně rozjímat či relaxovat. Jsou zde místa, kde sedáváte raději, anebo jsou zde místa, kterým se raději vyhnete.

  • K vyčistění a práci potřebuji náčrtek/plánek místa s uvedením adresy (může být namalováno i rukou), jméno uživatele prostor, metry čtvereční nebo velikost a druh objektu.
  • V obytné zóně je potřeba označit jednotlivé místnosti (ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, postel, kuchyň apod.).
  • Čistění a zpracování provádím dálkově.


Ceník: 

Předem se platí záloha 2.000,- Kč na účet, který sdělím po Vašem objednání. Tím potvrzujete, že o tuto službu máte vážný zájem. Zbytek doplatíte po ukončení práce. Konečná cena se odvíjí od obtížnosti práce.

Doporučuji:

  • před koupí nemovitosti (dům, pracovní prostředí, místo podnikání, rekreační oblast, objekt)
  • k urychlení prodeje (pronájmu) neprodejné nemovitosti
  • při neúspěšném podnikání (fungování) v jakýchkoliv prostorách
  • pro zlepšení bydlení
  • po úmrtí nebo nepříjemných událostech v rodině apod.


Pro vyčistění Vašeho prostoru a zharmonizování energií mne můžete kontaktovat:
terapiepankova@seznam.cz

V případě potřeby spolupracuji s pí Věruškou Endlicherovou.

 

Zpětná vazba:

Dobrý den, paní Pánková,

moc děkujeme za pomoc a za provedenou práci :).
Sestra hlásila neskutečnou změnu, stejně tak její kamarádka, která se v mezidobí o dům stará a o čištění nic neví, uvedla, že se tam cítí mnohem lépe a také na fotkách dům prokoukl. A již si ho šla obhlížet paní, i přes to, že ještě není vyvěšený ani inzerát :) Přeji krásné dny, Hanka (23. 3. 2023)

... Rada bych jeste doplnila informaci k cisteni nemovitosti, kvuli kteremu jsme se na vas se sestrou obratily v prubehu roku - jednalo se o vycisteni domu z dedictvi pred jeho prodejem.
Po vycisteni se nam zacali rychle ozyvat zajemci, vybrali jsme si jednu zajemkyni a te jsme nakonec domecek prodaly. I pres drobne prodlevy v prodeji a doresení drobnych problemu, sel prodej hladce, novym majitelum se v domecku moc libi, pochvaluji si od zacatku prijemnou energii mista a jsou tam velmi spokojeni.
Je to obrovska zmena proti tomu, jak dum pusobil v minulosti a pryč je energie toho, co se tam odehávalo. (31. 12. 2023)

Dobrý večer, chtěla bych vám moc poděkovat za vyčištění domu v Husovicích. Je to opravdu velmi poznat ta změna energii. Když se vešlo do chodby, bývalo tam syrovo a tmavo, nyní je to příjemné a takové teplé, sálá z toho klid a pohoda. Když se vejde do obytné části, tak je tam podstatně tepleji, opticky se zvětšil prostor, působí to velmi příjemně a manžel dnes i konstatoval, že má pocit, že ty místnosti dokonce září. Prostě úplně změněná atmosféra a je tam klid a pohoda. Moc děkuji a velmi si vážím vaší práce, Zdravím a ještě jednou děkuji Jitka (1. 9. 2022)


Moc Vás zdravím a chci opravdu moc moc poděkovat za vyčištění mého domečku, kde přede mnou bydleli lidé divného charakteru (asi závislí na drogách...). Objevila jsem tuto možnost čistění na dálku u Vás a Vy jste byla tak laskavá, že během krátké doby vyčistila. Ještě před tím, než jste mi napsala, že jste čistila, tak jsem hned ráno po probuzení věděla, že je něco jinak... bylo vše jakoby čisté, klidné, hladké, urovnané... cístila jsem štěstí, pohodu a klid. A pak jste napsala, že už proběhlo a já jen potvrdila, že to už vím :)
Moc ještě jednou děkuji, vážím si Vaší práce a přeji v novém roce hodně zdraví a štěstí.
Lenka (19. 1. 2021)

Dobrý den, milá paní Pánková,
po Vaší práci na pročistění našeho bytu musím uznat, že některé věci se dějí jinak. To je na delší hovor až osobně. Jen nyní píši, že všichni včetně manžela a babičky lépe spí, mají jak říkají "světlé" sny. Návštěvy u nás sedí déle, nechce se jim odejít... Připadám si jak v krásném velkém prosvětleném chrámu, i když náš byt má rozlohu jen 72 m2. Někdy si jen tak sednu a navnímávám si tuto nádhernou jiskřící energii, ani nemusím meditovat. Vše jde jaksi samo, spousta věcí se začala řešit.
Moc děkuji za rychlou pomoc a přeji Vám stejně spokojené klienty jako jsem já.
Monika s rodinou, Břeclav (19. 1. 2019)

Hezký podvečer paní Pánková,
po Vaší očistě se nám v bytečku žije dobře. Minulý týden jsem byla celý týden doma úplně sama, přítel odjel pryč, a bylo mi skvěle. Cítila jsem se bezpečně, jako v něčí náručí. :) Jediné co je zvláštní, že se nám začali shlukovat pavouci ve všech rozích úplně všude. V koupelně, kuchyňském koutě, na sedačce, u postele na okně, prostě všude. Dělám si z toho legraci, že za náma dorazila štěstíčka. Protože se říká, že pavouci nosí štěstí. 

Dívala jsem se na Vaše stránky, máte tam skvělé afirmace a moc hezky jste si je předělala. Došlo k celkové transformaci i na stránkách, skvělé. Chystám se k Vám na masáž nebo terapii, ale to dám ještě předem vědět a domluvíme se.

Za vše Vám mnohokrát děkuji. Jen to andělské :)  Lucie (5. 8. 2013)

Dobrý den paní Pánková,  
domlouvaly jsme se, že Vám napíšu, jak to u nás vypadá po tom, co jste nám čistila dům. Tak si představte, já když jedu z Brna, tak jsem vždycky úžasně pozitivně nastartovaná a tentokrát, když jsem šla schodištěm nahoru do domu, tak jsem cítila nádhernou pozitivní energii a tak obrovskou čistotu. Takovou sílu čisté energie můžu přirovnat, když chodím ke stromu a čerpám sílu od něj. Opravdu jsem si připadala jak v lese. Moc Vám děkuji za vaši pomoc............

Mluvila jsem s tchánem a ptala se ho co bylo na místě kde je postavený náš dům.Prvně řekl že nic,ale když jsem se zeptala jestli louka tak se rozpovídal o rybníku, ale ten měl hráz na hranici našeho pozemku.Vyprávěl, že když kopali základy na plot, narazili na kamennou hráz rybníka a shnilé desky ze stavidla, přes které přetíkala voda a pokračovala potokem dále do dědiny. Ten potok byl v místě, kde dnes stojí náš dům /v místě, kde máme ložnici my i tchán/a ještě za života tchánovýho dědečka se z hospody domů vracel místní mlynář a spadl do potoka a utopil se. Prý nebyl hluboký, ale mlynář byl napitý a spadl do něj a ráno ho tam našli místní. Jeho rodina nechala kousek od  toho místa postavit pomník s křížem, dřív býval na kamenném návrší, ale jak se zvedal terén, kamení bylo zahrnuto, ale pomník s křížem zůstal zachován, i když dnes stojí na soukromém pozemku v těsné blízkosti rodinného domu. Je to zvláštní, ale za 20 let co tady bydlím o tom doma nikdo nemluvil. Snad proto, že tohle ví tchán jen z vyprávění.

Jsem ráda, že v mém životě jsem měla to štěstí a potkala jsem Vás. Moc děkuji, že mě stále pomáháte. Ještě jednou velké díky a prosím napište mi, naschledanou. Dana M. (30. 4. 2012)