ŽIVÁ ENERGETICKÁ VODA SVĚTLA A LÁSKY

 

Tato voda se předává s láskou a ZDARMA.

Kontaktní místa odběru.

 

 

 

Skrze kolegyni Věrušku Endlicherovou byl "vdechnut" a předán život vodě a tak se mohla zrodit léčivá voda na fyzické rovině. Tento dar jí byl předán 18. 4. 2012. Moc ji za to děkuji. Cituji:

"Jedná se o úžasnou životadárnou, energetickou vodu, která pochází z pramene od srdce planety Matky Země a byla požehnána a zasvěcena z těchto míst a také z vyšších míst od Avatatů a tvůrců. Čímž jim tímto za nás všechny děkuji.

ŽIVÁ ENERGETICKÁ VODA SVĚTLA A LÁSKY je opravdu dar, který mi pomáhá a nejen mně, ale všem, kteří ji přijmou s otevřeným srdcem k výživě, podpoře léčení, harmonizace, výměně poškozených buněk a výživě nových opravených, příjem minerálních látek, vitamínů včetně omega kyselin.

Tato voda již obsahuje energie budoucnosti, vyšší dimenze, proto na každého bude působit jinak.

Lidé, kteří vibrují na jemnějších a vyšších energiích, načerpají a využijí tento dar jinak než běžný uživatel.

Lidé, kteří pracují s intuicí, kyvadlem nebo jsou jasnozřiví, si můžou samostatně otestovat a vidět. Voda je opravdu živá, energetická, plná čisté křištálové barvy měnící se přes stříbrnou do zlatové,  …cítíte energii, život, lásku, podporu …plnost, sytost.

POZOR!        ŽIVÁ ENERGETICKÁ VODA SVĚTLA A LÁSKY MÁ SVÉ OCHRANY.
Nemůžete a nepustí Vás ji upravovat, vibrovat, programovat…ničit.

Např: pokud do této vody vložíte minerál křištálu, tento bude očištěn, oživen, naplněn, překrystalizován na nové vibrace. Ozdraven, ne naopak.

Aktivace je v poměru 1 : 9 po dobu 20 minut.

Příklady použití ŽIVÉ ENERGETICKÉ VODY SVĚTLA A LÁSKY:

  • v neomezeném množství, tělo si vezme vždy vše potřebné. Pro nemocné je ideální zvýšené dávkování.
  • POKUD BUDETE ZAPÍJET PŘÍRODNÍ PREPARÁTY, LÁTKY V NICH OBSAŽENÉ SE OŽIVÍ A BUDOU ÚČINNĚJŠÍ, ČISTĚJŠÍ.
  • Použití k vnitřnímu i vnějšímu použití, pití v jakémkoli množství, k vaření pokrmů, zavařování, čistění zubů...
  • Výplach ran, obklady, oční kapky, akvária, voda k zalévání pokojových kytek a rostlin na zahradách, pro zvířata a domácí mazlíčky.
  • K úpravě stávající vody ve Vašich studnách.

Při výplachu očí: při počátečním používání můžete cítit po aplikaci do očí: škrábání, svědění. Opakovat několikrát po sobě 3 - 6x, nechat po nakapání oči zavřené, nechat působit a reagovat… následně dle potřeby. Ze začátku se Vám nemusí dostavit viditelný efekt ihned, ale ke zklidnění očí dochází. Zarudnutí at již rozdrážděním nebo od sluníčka, mořské vody… dochází rychle. Dochází také ke zvlhčení a výživě očí.

S láskou Vám všem předávám k používání tento úžasný dar na fyzické rovině a budiž Vám k užitku, pomocníkem k přeměně a přechodu na vyšší energetický systém, pro všechny, kteří chtějí, ví, pracují a jdou ……. 

Protože já tento dar vnímám a používám i z jiného úhlu pohledu (hlavně při své práci, také v kuchyni pro rodinu i vaření), budu ráda, když se mi ozvete a podělíte se o své zkušenosti a zážitky.

Děkuji i svým jasnozřivým kolegům, kteří na ni mohou pohlédnout a otestovat skrze své dary a schopnosti. Vašich informací si cením a podělím se o ně dále. Děkuji".

UPOZORNĚNÍ!
Mnozí z Vás znají a používají Diamantovou vodu, kterou nelze srovnávat s ŽIVOU ENERGETICKOU VODOU SVĚTLA A LÁSKY !
Pokud byste smísili tyto dvě vody do sebe, nesloučí se energeticky, budou jako dva na sobě nezávislé sloupy (jako olej a voda). A zničíte si obě!! Proto nesmíchávat dohromady.

Po domluvě možno vyzvednout na těchto kontaktních místech odběru osobně nebo za cenu poštovného a lahvičky bude zaslána na Vaši adresu.

 Tato ŽIVÁ ENERGETICKÁ VODA SVĚTLA A LÁSKY
se předává s láskou a ZDARMA.

V případě zájmu lze získat tuto ŽIVOU ENERGETICKOU VODOU SVĚTLA A LÁSKY zdarma po předchozí domluvě do vlastní přinesené lahvičky u mne ve studiu na adrese Brno, Cejl 58.