Zasvěcování do energií a energetických systémů


Zasvěcuji při osobním setkání,
po skype, popř. na dálku.


Osobní zasvěcení lze obdržet na semináři - vypsané termíny viz "Kalendář akcí".  Lze také domluvit individuální termín pouze pro Vás, tak jak Vám to nejlépe vyhovuje.

 

 

Energie nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem. Zříkáme se jakékoliv odpovědnosti za vaše rozhodnutí a z nich plynoucích následků.

U každého zájemce ověřuji, zda je možné provést zasvěcení. Vždy to musí být pro klienta i pro mne na 100% bezpečné.

Před zasvěcením je potřeba udělat důkladné vyčištění, jinak mohou nastat adeptům potíže po zasvěcení s ohledem na to, jak energie v těle pracuje. Předčištěním se dá případným potížím předejít.

Při zasvěcení přes skype práce probíhá stejně, jakoby jste byli u mně osobně. Cena zasvěcení je stejná jako při osobní návštěvě.

Poslední dobou se stává, že mám také klienty pro "přezasvěcení" např. do Shamballa 1024, kdy zasvěcení neproběhlo úplně dle regulí.


Seznam hlavních energií a systémů, do kterých můžete být zasvěceni:

Energetický systém - Kristovo-Buddhův pohár
Worldwide (WWE) - volně stažitelná energie nahrazující Reiki
Pro úplné začátečníky
Apana
Radost
Shamballa 1024
Shamballa 2002
Shamballa 3110
Shamballa 12D
Éterické krystaly Matky Země
Boží Pečeť
Osyas - pro zvířátka
Plamen Centrálního Slunce

Některá zasvěcení a klíče k energiím se předávají zdarma.

Každé další nové zasvěcení udržuje naše energetické kanály v harmonii a čistotě, tak aby skrz ně proudilo čím dál více Světla, zároveň přitom dochází k pročištění bloků, navýšení vibrací, otevírání srdeční čakry, intuice i k dalšímu osobnímu a duchovnímu rozvoji.

Vzhledem k tomu, že se v naší zemi vyskytuje mnoho pseudomistrů a učitelů vysokovibračních systémů, kteří leckdy ani žádným skutečným zasvěcením neprošli, a kteří doslova kopírují pouze texty z webů obsahující informace o jednotlivých systémech a z důvěřivých zájemců mámí tak podstatně vysoké finanční částky, rozhodla jsem se upozornit na tuto skutečnost.

Velmi apeluji na všechny z Vás, kteří mají zájem o zasvěcení do jakéhokoliv druhu energií, aby jste si své mistry velmi dobře prověřovali např. přes reference či využili všech Vašich pátračských schopností k jejich prověření.

Důležité.
Zasvěcení samo o sobě nemá velký přínos, pokud si neuvědomíte, že veškerá odpovědnost za váš život je jen a jen na vás a jen vy to vše dokážete změnit, pokud budete chtít.

Energie k osobnímu využití:

Objevují se zavádějící informace o zasvěcení do energií. Např. „Mému známému bylo špatně, vše je to jen podvod, nikomu nějaké zasvěcení nepomůže v jeho rozvoji atd.“ Tyto informace šíří lidé, kteří si žádným zasvěcením do energií neprošli nebo ti, co neovládají žádnou metodu na dotazování se (kyvadélko, automatická kresba, kineziologie atd.), jestli ta nebo ona energie je pro něj vhodná zejména v tu danou chvíli.

Nejsme vždy schopni začít využívat danou energii okamžitě v plném potenciálu. Kdyby ano, tak jako lidstvo jsme někde úplně jinde.

Dále je třeba si uvědomit, že když chci přijmout zasvěcení do nějaké energie, měl/a bych se zeptat, jestli zasvěcovatel-mistr, je natolik vyzrálá osobnost, že mně nezpůsobí více problémů než užitku. To není v té energii, ale je to v lidech. Pokud jdu na zasvěcení a před tím jsem sám/sama na sobě nepracoval/a, abych se připravil/a – zbavil/a se bloků, tak je nezbytné, aby potřebné čistění provedl zasvěcovatel-mistr této energie.

Jestliže mistr (terapeut) sám není dostatečně „čistý“ a nepracuje soustavně na svém rozvoji a čištění mysli a srdce, jak může pomáhat druhým? Mnozí si myslí, že získají tzv. stupeň mistr v patřičné energii a můžou okamžitě zasvěcovat (předávat klíče) druhým. Ale to je omyl. Taková osoba si přebírá veškerou odpovědnost nejen za sebe, ale i za druhé lidi. Navíc je potřeba, aby mistr dokonale ovládal tuto energii v plném jejím rozsahu a potenciálu.

Nemusíte se obávat zasvěcení (předání klíče) do jakékoliv energie, ale ptejte se a ušetříte tak čas a peníze. Navíc je potřeba si vybírat takové lidi, kteří jsou ochotni nám předat více, než pro co jsme si přišli a to v souladu s námi a naší duší. Také bychom měli v sobě najít, jestli chceme energii využívat jen k svému osobnímu a duchovnímu rozvoji nebo jsme se rozhodli z nějakého důvodu, že se esoterice budeme věnovat tzv. na plný úvazek.

Domníváte-li se, že vám přirozené napojení na Zdroj a tím přístup k přirozeným energiím stačí, pak nemá smysl přijímat zasvěcení do energií. Je však třeba si uvědomit, že energie nám nebyly seslány proto, aby se z každého stal ze dne na den léčitel nebo terapeut, ale proto, aby nám pomohly urychlit náš osobní a duchovní vývoj.

Zeptejte se:

  • jestli je daná energie, která vás oslovila, v danou chvíli pro vás skutečně přínosná
  • na kolik procent je pro vás přínosná v danou chvíli
  • jestli mistr, kterého jste si vybrali pro předání „zasvěcení“, je plně připraven na tuto činnost
  • na kolik procent je schopen/a daná osoba - mistr vás vyčistit pro zasvěcení (předání klíče k energiím)
  • na kolik procent jste v danou chvíli schopni využít plný potenciál stupně dané energie a jestli pro větší využití můžete udělat něco sami
  • na kolik procent je vám dotyčný (mistr, terapeut) schopen poradit, jak se dále duchovně rozvíjet

Vše si ověřte ptaním se!!! Pokud na všechny otázky dostanete uspokojivou odpověď, pak není nutné se čehokoliv bát. Ostatně, strach přitahuje zase jenom strach. Vše, co se nám v životě děje, se děje v souladu s námi. Co vysíláme, to taky přijímáme.

V tuto chvíli žijete a realizujete se v úrovni Země. Cílem každého je sjednocení s tou nejvyšší energií, s Bohem.

Nejvyšší úroveň obsahuje vše v dokonalé rovnováze a jednotě. Je to úroveň čisté a bezpodmínečné lásky. Tato úroveň má ty nejvyšší možné vibrace. Žádný člověk nemůže najednou přijmout veškerou tuto energii v čisté podobě. Nikdo by to neustál.

Proto je umožněno formou různých zasvěcení se na tuto energii postupně nalaďovat.

Zasvěcení je aktivace nebo předání schopností, můžeme to připodobnit instalaci programu do počítače. Samotné zasvěcení nebo-li iniciace je předání schopnosti tyto energie využívat. Každé zasvěcení má jiný náboj a energii a každé je pro duši prospěšné. Zasvěcení samotná jsou obrovsky očistná a je to jeden z úžasných způsobů, jak se očistit na mnohem vyšších/jemnějších úrovních. Je nápomocné také pro transformaci, očistě energetického systému, harmonizaci, mění vzorce DNA atd.


VAŠE ZPĚTNÁ VAZBA:

6. 12. 2018
Dobrý den paní Pánková,

není to tak dlouho, kdy jste  mi předala zasvěcení do Shambally a mé dny jsou do té doby velmi pěkné. Před zasvěcením jsem procházela obdobím, které jsem cítila jako náročné. Shamballa mi velmi pomáhá, v každém dni a jsem si ji vědoma mnohokrát za den, a stále děkuji a děkuji. Jako bych se se Shamballou dostala domů. Každé ráno mezi spánkem a probuzením již všechny zdravím, večer pak s tímto vědomím ulehám ke spánku a děkuji za vše. V.S.


10. 11. 2016
Zdravím, 
jak jsem řekl, tak píšu. Teď konkrétně o Shamballe. Samotné zasvěcení bylo velmi silné, čisté a naplňující. Velká část života se mi najednou jevila, jako jiná. Jsem opravdu rád, že jsem se k Shamballe mohl připojit, pochopil jsem díky tomu spoustu nesmyslných věcí, lépe řečeno, jsem pochopil sám sebe. Jsem rád, že jste mě zasvětila Vy paní Pánková, cítím se poctěn.
Od iniciace uplynulo jen pár dní, ale přijde mi to jako roky, jelikož uvolňuju stále víc "bloků". Popravdě jsem se dlouho necítil tak živý. To co pro mě před zasvěcením byla dřina, se mi nyní jeví jako malé berušky, které akorát nechtějí dát pokoj. Je to svým způsobem objevení nového vesmíru, který testuje vaše zažité zvyky a hlavně víru ve vás samé. Občas je to i velmi těžké stát tváří v tvář své bolesti a není nic dostatečně silného jen myšlenka na to, že chcete být šťastný. Pokud něco může pomoct, je to Shamballa.
Děkuji za pomoc i rady, taky za nové obzory, intuice a lásku. Štěstí jsme my samotní, tak ho nechme rozkvést. 

Mějte se krásně a zase někdy u terapie :) Ondřej S.

 
30. 6. 2015

Dobrý den,
to je úžasné jak to všechno funguje. Je to nádhera. Už se těším na další Shamballu.

Asi po 10 letech jsem se spojla s mojí sestřenicí a dozvěděla jsem se, že strýc je od ledna v nemocnici na JIPU v kritickém stavu po operaci slinivky a měl sepsi a různé komplikace. Tak jsem ho navštívila v nemocnici a dala Shamballu. (On je těžký materialista, přesto ji chtěl). Jeho stav se po týdnu zlepšil, ale pak zase upadl do komatu. Tak jsem poprosila jeho duchovního průvodce o to, abych mu mohla občas Shamballu poslat. Minulý týden jsem ho opět navštívila a už sám jí a dokonce mluví (předtím byl na ventilátoru a infuzích). Byl takový celý zklidněný a mírumilovný. Měla jsme velkou radost z jeho uzdravování.

Tak jsem pocitovala nesmírnou vděčnost za Shamballu a vůbec za vše.

Krásné léto a pak se ozvu. Katka :-))))))))))

 

12. 7. 2013
Dobrý den paní Pánková,

rád bych se podělil o své první zkušenosti se Shamballou 1024. Používám ji především na sobě, ale přestože jste mi podle kyvadla sdělila, že ostatním budu moci takto pomáhat až asi za 6 týdnů, byl jsem požádán svojí kamarádkou o léčbu - prvně ledvin, které ji bolely po ofouknutí.

Již od začátku mého požadavku na léčbu u mistrů a archandělů (s dotazem, jestli již mohu takto působit na druhé) cítila velmi silně, jako bych vjel rukama do jejích zad a ledviny fyzicky držel, po působení po 2 minutách bolest odezněla. Uvědomovala si také souvislost s ledvinami a nevyřešenými vztahy. Po druhé mně po nějaké době opět požádala, zda-li by šla takto odblokovat 5. čakra, aby ve svém vztahu dokázala komunikovat. Opět pociťovala energii velmi silně od samého začátku, tentokrát byl projev působení Shambally velmi silný, až jsem se trochu zalekl. Začala intenzivně dýchat, jemně vibrovat, a vycházely ven různé emoce, jako zloba, lítost, dostavil se pláč... Stav trval asi dva dny, kdy se to postupně zmírňovalo... Věřím, že vše proběhlo v pořádku, že nebylo možné nic pokazit, jednalo-li se o čistý úmysl. Je pravda, že je velmi citlivá, a když takto působím Shamballou v rodině, zdaleka se nedostavují takovéto projevy, i když i u mé mamky během 3 dní zmizel velký otok po štípnutí hmyzem, který dle doktora měl přecházet ještě přes fázi zfialovění.

Každopádně mám ze Shambally velmi dobrý pocit a radost, cítím krásné teplo v dlaních.. Vzpomněl jsem si také, jak jste mi říkala, že jste poslala Shamballu někomu na pracovní pohovor a že tento pak proběhl velmi dobře. Zkusil jsem to také, neboť jsem v předešlé práci nakonec skončil a hledal novou. Musím říct, že i v tomto případě působila Shamballa velmi intenzivně a práci jsem dostal:) Od zasvěcení do Shambally u Vás mě také stále přichází na mysl kyvadlo, o kterém jste mi také řekla, že s ním budu schopen pracovat zhruba za 4 měsíce. Nicméně mě to láká natolik, že jsem si jej zhotovil z prstýnku na niti a zkouším se ptát s pomocí vyrobených tabulek.. Víceméně reaguje přesvědčivě, vytestoval jsem si - pokud je odpověď správně od mého vyššího já - že práce s ním probíhá asi na 65%.. Každopádně se těším, až k Vám budu moci zajít na kurz práce s kyvadlem a potvrdím si některé odpovědi, zejména co se týče vhodnosti potravin.

Přeji Vám krásný víkend, Martin K.