Obrázky pro harmonizaci a uzdravení

 

Namaluji Vám energetické (harmonizační) obrázky automatickou kresbou přímo na míru.

VHODNÉ TAKÉ JAKO DÁREK

 

Automatická kresba tvoří nedílnou součást mé práce.

Intuitivně namaluji automatickou kresbou pastelkami nebo horkým voskem obrázek pro Vás nebo pro danou osobu takový, který je pro něj nejvhodnější a uzdravující po všech stránkách. Pro napojení mi stačí jméno daného člověka, pro kterého bude obrázek určený a datum jeho narození. Obrázky maluji ve stavu Théta (dříve Alfa) s napojením na energii Tattatuo a pod ochranou Bytostí Světla a Lásky.

Kresba napomáhá najít cestu k osvobození se od dávných negativních zážitků a emocí. Je to také cesta k meditaci a relaxaci. Obrázky působí na emocionální i fyzické úrovni a upravují energetické disbalance. Působí také na psychosomatická onemocnění.

Obrázky jsou vhodné při nemocech fyzického a psychického stavu, při strachu, obavách, pro ochranu, pro naději, když potřebujete udělat změny ve svém životě, když máte nedostatečné propojení se svým nitrem, duší.... a spoustě dalších možnostech. Obrázky lze využívat k procesu uzdravování, k harmonizaci i sebepoznávacímu procesu.

Obrázky vyzařují energie, které podporují osobní Váš rozvoj (přitahují situace a osoby do života pro pochopení, změnu, řešení, učení...). Jsou v souladu s Vašimi energiemi, zrcadlí osobnost a pomáhají ve Vašem osobním a duchovním růstu.

Ceník

Objednání: terapiepankova@seznam.cz
V objednávce stačí zadat celé jméno a datum narození osoby, pro kterou bude obrázek určený.

MALUJI OBRÁZKY :

Osobní - přímo na míru pro daného člověka:
pomáhají řešit konkrétní daný problém člověka, pro řešení různých životních situací. Pomáhají odbourat bloky, posilují ho a celkově povzbuzují.
 Při malování postupně dostávám z vyšších rovin a Bytostí Světla konkrétní důležité informace a poselství pro daného člověka.
Pro zlepšení zdraví:
jsou určeny pro řešení a dořešení konkrétního zdravotního problému.
Energetické:
pomáhají energeticky urovnat systém člověka, mají silný energetický náboj. Každý si z něho vezme to, co potřebuje.
Meditační:
pomáhají navozovat meditační stav jedince. Navozují stav, ktery je vhodný pro lepší meditaci.
Pro harmonizaci bytu, kanceláře, prostoru apod.:
jsou malovány na přání do konkrétního prostředí tak, aby bylo vše harmonicky sladěno.

Vaše některé dotazy týkající se uzdravujících a osobních obrázků:

Za jak dlouho mi obrázek namalujete po mém objednání?
Obrázky nelze malovat na povel a vyhovím každému zájemci co nejdříve. Vzhledem k časové náročnosti je potřeba počítat až 3 týdny, ale může být samozřejmě i dříve. Záleží na okolnostech a také, kolik kusů si objednáte.

Jak s placením a předáním obrázku?
Obrázek maluji až po zaplacení částky na účet, který sdělím po obdržení objednávky. Obrázek mohu zaslat poštou nebo se předá osobně.

Jak dlouho obrázky malujete?
Každý obrázek maluji několik hodin, např. obr. A3, než je kompletně dokončen, 5-6 hodin, obrázek velikost A4 3-4 hodiny. V tomto čase není započítán čas mé přípravy a ani mého čistění před prací.

Kde mám mít tento obrázek vystavený?
Obrázek si dejte tak a tam, aby na Vás působil. Můžete si ho nechat zarámovat a pověsit do ložnice, pracovny, záleží na Vás, jak to vnímáte.

Jak dlouho mne bude tento obrázek léčit?
Bude působit a harmonizovat tak dlouho, jak je potřeba, třeba několik měsíců i roků. Obrázky působí na emocionální i fyzické úrovni a upravují energetické disbalance. Působí také na psychosomatická onemocnění. Klienti mi hlásí, že začali lépe spát, jsou celkově klidnější, zlepšily se osobní vztahy, vrátila se jim radost do života, zlepšila se finanční situace, některé zdravotní problémy ustoupily nebo úplně zmizely apod.

Můžu obrázek namalovaný pro mne darovat mamince?
S obrázkem si můžete dělat, co uznáte za vhodné. V obrázku jsou informace a energie určené pouze Vám a tedy je zaměřen na řešení toho, co potřebujete Vy ve svém životě změnit, zlepšit, pochopit nebo Vám má pomoci nasměrovat k určitému cíli. Pokud tento obrázek určený pro Vás darujete někomu jinému, stane se pro něho krásným obrázkem, ale nemusí mu pomoci v řešení jeho vlastních problémů.

Můžete mi nechat obrázek zarámovat?
Ano mohu, ale neznám Váš vkus a ani prostředí, kde obrázek bude viset. Tedy toto bych raději nechala na Vás.

Mohu si obrázek zalaminovat a dát do mobilu?
Ano, samozřejmě můžete. Obrázek si můžete také vyfotit a dát jako setřič na obrazovku mobilu nebo počítače. Tímto způsobem a ani kopírováním se energie a informace z obrázku neztratí.
Nemůže však být bez mého souhlasu předmětem dalších komerčních aktivit.

Děkuji za Vaši zpětnou vazbu:

27. 3. 2022

Dobrý večer, paní Pánková,

právě jsem zjistila, že email, který jsem Vám napsala asi před měsícem, zůstal v neodeslané poště. Chtěla bych Vám tedy ještě jednou a opožděně poděkovat za obrázek, který jste vytvořila pro mou tetu. Když jsem jí ho předala a ona otevřela obálku, obě jsme se rozplakaly, tak silně na nás zapůsobil.
Přeji Vám krásné jarní dny. Iva H.

 

1. 7. 2021

Moc Vám děkuji za obrázek na působení prostoru - nově budovaného obchůdku ve Vyškově. Malovala jste mi ho také na vyčistění prostor po minulém majiteli, na otevření v naplánovaném ideálním termínu, nalezení poctivého a pracovitého zaměstnance, zájem o koupi mých nabízených výrobků a aby se klienti vraceli zpět. Všechno se plní postupně, přímo ukázkově. Moc děkuji a jsem vděčná za Vaše rady a pomoc. Lída Vyškov

 

31. 3. 2021

Zdravím srdečně, paní Pánková a moc děkuji za Vámi namalovaný obrázek na uzdravení mého vztahu s manželem. Vypadá to, že začíná obrázek působit, ale ještě nechci to zakřiknout. 
Ještě jsem od Vás obdržela dáreček - obrázek na posílení a uzdravení ledvin. Přikládám si ho každou noc na ledviny a přes den nosím v práci u sebe. Neměla jsem s ledvinami nikdy problém, ale přesto cítím, že je něco v mém těle jinak, že se uzdravuje.

Přeji jen to krásné. Vaše vděčná Maruška L., od Ostravy


16. 4. 2020
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za kresbu. Opravdu se v něm vidím a dává mi určitý pocit klidu, což velmi oceňuji. Zároveň mi přináší spoustu pozitivní energie a radosti, kdykoliv se na něj podívám a to je pro mě opravdu důležité, mít něco, co mi zvedne náladu, když už to nic jiného nedokáže. Takový efekt na mě má pouze hudba, kterou si ne vždy můžu pustit. 
Jsem opravdu šťastná, že mi maminka mé kamarádky tuto kresbu od Vás objednala, moc si toho cením. Přeji krásný den. RZ


10. 12. 2019

Dobrý den paní Pánková, chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za obrázky, které právě dorazily. Jsou překrásné, naprosto úžasné. Holky budou mít velkou radost. Jste zlatá. Chtěla bych vám popřát nádherné vánoční svátky a do Nového roku jen to nejlepší, ať se Vám daří. Děkuji moc Pavlínka

26. 7. 2019
Dobrý den paní Pánková,

moc děkuji za obrázky, které jste mě namalovala. Zejména ten větší je úžasný, vydržela bych se na něj dívat celé hodiny.  Kresba horkým voskem mě úplně nadchla. Je na jednu stranu tak pozitivní, radostný a současně z něj vyzařuje klid a harmonie. Když jsem si je donesla domů tak i oba synové byli překvapení jak jsou obrázky pěkné. I.K.

 

13. 11. 2018
....Před necelými 2 roky jsem dostala Váš uzdravující obrázek na míru jako dárek a musím Vám poděkovat, protože myslím, že mi ve spoustě věcí pomohl... Kateřina

 

7. 11. 2018
Dobrý den,

už to byly tři roky, co jste mi namalovala programovaný obrázek pro zlepšení mého podnikání (klienti, finance, zdraví aj.). Váš obrázek mám zarámovaný a je pověsený v mé pracovně, takže stále "vysílá" kolem mne tu správnou energii. Vnímám ji, když zavřu oči, když se ponořím do ticha a jakoby ke mně promlouvá, dostávám odpovědi na mé otázky. Je to zvláštní, ale jsem s ním nějak bytostně spřízněná. Je to obrázek s hřejivou duší. A děkuji mu, že mi pomáhá v mém podnikání, v  mé práci. A hlavně děkuji i Vám, že jste mi obrázek namalovala. Monika, Brno

 

22. 2. 2017
Dobrý den, včera jsem si vyzvedla obrázky. Došly v pořádku. Jsou moc pěkné, hned jsem poznala který je můj. Asi mě dobře vystihuje. Sálá z něj energie a je veselý. Hned jsme je s manželem pověsily v ložnici. Pěkně tam září. Mám z nich velkou radost. Už dlouhou dobu jsem hledala náhradní obrázky za ty původní, které už se tam nehodily a tak to krásně vyšlo. Jsem spokojená. 

Přeji krásný den  I. T.


21. 12. 2016
Dobrý den paní Pánková, moc Vám děkuji za úžasné obrázky, které jsme od Vás včera dostali. Jak se říká, zasáhly přímo do černého včetně vzkazů u nich. Ještě jednou děkuji, přeji Vám krásný vánoční čas a vše nejlepší v novém roce. O.L.

19. 3. 2015
Hezký den, paní Pánková,
děkuji Váš za obrázek, který jste pro mne namalovala. Když jsem jej vytáhla z obálky, tak se mi draly do očí slzy. Text na druhé straně je myslím výstižný k mojí situaci. A dokonce to pořadí, vse je vystihující. Michaela H.

1. 3. 2015
Dobry vecer, pisu Vam za moji mamku, pro kterou jste malovala obrazek. Pani Pankova moc, moc Vam dekuje, obrazek je uzasny, plny energie a síly a splnil a vlastne plni vse, co ma, takze super. Je uplne nadsena a moc Vas pozdravuje, i ja jeste jednou dekuji :)
A.R.

11. 2. 2014
Dobrý den,
moc Vás zdravím a chci Vám sdělit, jak působil Váš namalovaný léčivý obrázek pro moji manželku, který jsem si u Vás objednal k jejím loňským narozeninám:
- ze zaměstnání, které ji nebavilo a kde byly neustálé problémy, odešla

- začala dělat práci, která ji nesmírně baví :) a po které vždycky toužila
- v podnikání se jí daří, o její výrobky je velký zájem
- velice rychle se zapojila na trhu a má odbyt
- její zdravotní problémy ustoupily

- a není zanedbatelné, že se zlepšil i náš rodinný život (je větší klid, pohoda, není napětí, i když manželka je velice pracovně vytížená).

Prosím, mohla byste namalovat další obrázek pro moji ženu Aničku /blíží se opět její narozeniny/, aby svoje pracovní nasazení vydržela ve zdraví a aby se jí stále dařilo, popř. pro zvýšení prodeje, odbytu apod.?
Děkuji Vám za Vaši ochotu. Libor M.

2. 1. 2014
Milá paní Pánková,
chceme Vám moc poděkovat za Vaše nádherné obrázky, které jsme si u Vás objednali jako dárky na vánoce pro naše děti a vnoučata. Všichni byli velice překvapeni a udělali jsme těmito dárky radost větší, než jsme čekali. Zvláštní bylo, že všichni se "našli" v tom textu, který jste uvedla na zadní straně obrázku. Bylo to velice trefné, výstižné a vystihující jejich osobu, život, problémy.
A zároveň děkujeme za překrásný Váš kalendář, už visí v pokoji a každý, kdo k nám přijde, je v úžasu.
Do nového roku přejeme všechno dobré a hodně sil pro práci, kterou děláte pro nás všechny. Novotní z Pustiměře

29. 9. 2013
Dobrý den paní Pánková,
moc ráda bych si od vás objednala vaše léčivé obrázky. Při návštěvě u Vás jsem dostala malý obrázek na „trávení a plynatost“. Trpím zažívacími problémy a tento obrázek mi zachraňuje život, do 5 minut mi zastaví jakékoliv křeče a bolesti. Už ho mám tak opotřebovaný, že bych nutně potřebovala nový.
Děkuji. Alena