Ohlasy klientů

 

Některé z Vašich dopisů,
ohlasů a zpětných vazeb.
Děkuji za to a těší mne,
že se chcete podělit o své zkušenosti.

 

 

 

1. 8. 2023

Milá paní Serafii.

Srdečně Vás pozdravuji a rozhodla jsem se Vám napsat svoje pocity a vjemy, které jsem zažívala po zasvěcení do energie Globallis z Kristova Buddhova poháru.

Nevěřila jsem, že by "to něco" mohlo vůbec fungovat. Říkala jsem si, že je to určitě placebo.

Několik dnů po zasvěcení jsem jen tak zkusila už pracovat s energií, protože jsem byla zvědavá, zda to funguje, i když jste mi kyvadlem vytestovala pro první práci termín pozdější.

Ano, fungovalo to a byla jsem mile překvapena. Potřebovala jsem vyřešit dlouhodobější problém s nehojícím se vředem na noze. Hned druhý den se mi zdálo, že se to asi zatahuje, ale ještě jsem nebyla optimistická. A třetí den po působení Globallis se rána opravdu zmenšila, přestala mokvat a do týdne se to skoro zatáhlo úplně. Přiznám se, že jsem ještě ránu ošetřovala mastičkami, jak jsem byla zvyklá. 

Všechno jsem si nafotila, každý den. Můžu Vám poslat fotky.

S touto energií Globallis pracuji často, např. jsem použila i na stále se opakující chyby - říkala jste, že je to energie také na rozcyklování, uvolnění. Tak s tím tak pracuji.

Milá paní, moc Vám děkuji a děkuji Bohu, že mne přivedl na Vaše stránky.

Přeji Vám stálou Boží pomoc, ochranu a hodně sil pro další časy.

Vděčně vzpomíná Míla N. z Rajhradu.

 

23. 3. 2023

Dobrý den, paní Pánková,

moc děkujeme za pomoc a za provedenou práci :).
Sestra hlásila neskutečnou změnu, stejně tak její kamarádka, která se v mezidobí o dům stará a o čištění nic neví, uvedla, že se tam cítí mnohem lépe a také na fotkách dům prokoukl. A již si ho šla obhlížet paní, i přes to, že ještě není vyvěšený ani inzerát  Přeji krásné dny, Hanka.

31. 12. 2023
... Rada bych jeste doplnila informaci k cisteni nemovitosti, kvuli kteremu jsme se na vas se sestrou obratily v prubehu roku - jednalo se o vycisteni domu z dedictvi pred jeho prodejem.
Po vycisteni se nam zacali rychle ozyvat zajemci, vybrali jsme si jednu zajemkyni a te jsme nakonec domecek prodaly. I pres drobne prodlevy v prodeji a doresení drobnych problemu, sel prodej hladce, novym majitelum se v domecku moc libi, pochvaluji si od zacatku prijemnou energii mista a jsou tam velmi spokojeni.
Je to obrovska zmena proti tomu, jak dum pusobil v minulosti a pryč je energie toho, co se tam odehávalo.

19. 3. 2023

Dobrý den paní Pánková,

děkuji Vám za setkání! Cestou na autobus jsem byla tak nějak mimo, hodně "zážitků", prožitků, informací... Potřebovala jsem být sama se sebou a dokonce místa v dopravě byla kolem mě volná. V hlavě mi šla myšlenka "toto je můj prostor..." - fungovalo to.
Doma jsem se cítila klidnější a vyrovnanější. A spala jsem klidně a posíleně. Hodně myšlenek mi běželo hlavou. Mám o čem přemýšlet - meditace, afirmace, pozitivní slova... 
Zrovna jeden pán mi v pátek říkal: "Jdu "bojovat" v sobotu do práce..." - tak jsem si vzpomněla na Vaše slova: "nebojuji", ale žiji... :-)
Uvědomila jsem si také, jak jste zmínila ženy ze strany maminky - zátěž jen práce, domácí povinnosti... - vidím souvislosti mamka a babička, které to tak prožívaly, udržovaly pevnost domácnosti...
Den po našem setkání, v pátek, jsem byla v práci unavená a k tomu malá rýmečka. Ještě v sobotu únava. Už je to dobrý a balzám na duši je mi procházka v lese. Dokonce ta noha už tolik nebolí...
A kalendář má už své místo.
Děkuji moc a těším se na další setkání! Moc jsem zvědavá :-)
Přeji ať se daří!!! Srdečně zdraví L.CH.

7. 10. 2022

Dobrý den, děkuji za krásný archandělský podvečer s Archandělem Urielem, energie byla silná, hřejivá a příjemná. Velmi mne potěšilo, že skrze pastelku a papír se lze s archanděly vytvořit velmi efektivní a silné spojení. 

A zároveň děkuji za krásné zasvěcení do Worldwide energy, energie krásně proudí. Je to velmi příjemná a srdce hřející energie.

Přeji krásný den. Karel


1. 9. 2022
Dobrý večer, chtěla bych vám moc poděkovat za vyčištění domu v Husovicích. Je to opravdu velmi poznat ta změna energii. Když se vešlo do chodby, bývalo tam syrovo a tmavo, nyní je to příjemné a takové teplé, sálá z toho klid a pohoda. Když se vejde do obytné části, tak je tam podstatně tepleji, opticky se zvětšil prostor, působí to velmi příjemně a manžel dnes i konstatoval, že má pocit, že ty místnosti dokonce září. Prostě úplně změněná atmosféra a je tam klid a pohoda. Moc děkuji a velmi si vážím vaší práce, Zdravím a ještě jednou děkuji Jitka


15. 3. 2022

Dobrý den Vám přeji a moc chci poděkovat za vaše vedení při výuce kyvadla. Absolvovala jsem u Vás tento kurz jako individuálku před 3 měsíci, protože mi to tak lépe vyhovovalo (chtěla jsem tam být sama). Několikrát jsem se pokoušela s kyvadlem pracovat, ale vždy jsem dostávala odpovědi, které mne mátly (na stejný dotaz pokaždé jiná odpověď), až Vy jste mi vysvětlila, jak to vlastně je a jak to funguje.

Díky Vám se dovedu čistit a napojovat na své Vyšší Já, není to tak jednoduché, jak je to prezentováno na různých videích. Když jsem si na Vašich stránkách přečetla, že každého zájemce o výuku práce s kyvadlem testujete z hlediska bezpečnosti, nedovedla jsem si pod tím nic představit. Na kurzu jsem to pochopila a děkuji Vám za Váš přístup a vážím si toho, že svoji práci berete odpovědně. 

A také mne překvapilo, že než jsem začala pod Vašim vedením testovat, uteklo minimálně dvě hodiny výuky. A také jsem ráda, že neděláte žádné "rychlo kurzy" jen pro zviditelnění. Omlouvám se za upřímnost, už jsem taková...

Moc moc za všechno děkuji a už se moc těším na další Vaše vypsané kurzy.

Přeji Vám krásné dny a s láskou vzpomínám. Hana B.

 

25. 2. 2022
Dobrý den, paní Pánková,

píši tak jak jsem slíbila a dělím se o svou zkušenost s používáním (nejen) energií Shamballa. Uvědomila jsem si, že vše je tak, jak má být. A i nepříjemné situace nesou cennou zkušenost. Člověk by měl vědět, že některé změny v jeho životě jsou neodvratné a že je lepší jim jít naproti, než se jim bránit. Když se člověk chopí šance, zjistí, že i náročným životním obdobím může projít více s lehkostí a radostí. Při používání všech energií je zásadní vědomý záměr a to, že je ku prospěchu všech a všeho. Díky práci na sobě jsem zjistila, že i když přijde špatná událost, s odstupem času zjistím, že to bylo v pořádku a mělo to tak být, zpravidla z toho naopak něco nového získám, objevím v sobě netušenou znalost. Člověk si tvoří svůj život a je jen na něm, kudy půjde, energie pomáhají při této cestě, aby člověk snáze nalezl pro sebe nejvhodnější cestu. Všem vřele doporučuji Shamballu, udržování energetické ochrany (až nyní vidím, jak moc je to důležité), harmonizaci čaker a dalších věcí díky používání automatické kresby, meditaci v Thétě a zcela zásadní je udržovat se v prospěšném myšlení, potažmo cítění. Jsem vděčná za to, že mám nyní k dispozici takovou paletu nástrojů.
Kdo tedy cítí potřebu změny a vnímá, že chce z nějakého negativního kola událostí vystoupit, u Vás se toho může tolik naučit :). Přeji Vám pěkný den, Marcela
 

1. 7. 2021
Moc Vám děkuji za obrázek na působení prostoru - nově budovaného obchůdku ve Vyškově. Malovala jste mi ho také na vyčistění prostor po minulém majiteli, na otevření v naplánovaném ideálním termínu, nalezení poctivého a pracovitého zaměstnance, zájem o koupi mých nabízených výrobků a aby se klienti vraceli zpět. Všechno se plní postupně, přímo ukázkově. Moc děkuji a jsem vděčná za Vaše rady a pomoc. Lída Vyškov 

19. 1. 2021
Dobrý den přeji, paní Libuše Pánková,
asi před rokem a půl jsem u Vás byla na kurzu Automatická kresba. Program jste měla nachystaný až do posledního detailu a také jste se nám všem opravdu věnovala. V dětství jsem pořád kreslila a malovala, ale pak jsem úplně přestala. Teď jste mě znovu nastartovala a už zase maluji a přidal se i syn. Malování a kreslení má ozdravující vliv na psychiku a jde to hodně do hloubky. A ještě další pozitivní věc: Před xx lety jsem ztratila kontakt se zemí a necítila jsem se tady doma. Bylo to hodně traumatické, ale po rozhovoru s Vámi se stala velká změna. Najednou jsem během krátké chvíle znovu zakotvila, zhluboka jsem se znovu nadechla a můj životní prostor se zase rozšířil a vše se dostalo do rovnováhy. Je úžasné stát nohama zase na zemi a hledět beze strachu do budoucnosti. Ale to vše máme v sobě, jen jsme na to zapomněli.
Děkuji Vám moc a určitě zase přijdu na nějaký kurz, až to bude možné.
Mějte se hezky a přeji Vám pěkný den. PP

16. 4. 2020
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za kresbu. Opravdu se v něm vidím a dává mi určitý pocit klidu, což velmi oceňuji. Zároveň mi přináší spoustu pozitivní energie a radosti, kdykoliv se na něj podívám a to je pro mě opravdu důležité, mít něco, co mi zvedne náladu, když už to nic jiného nedokáže. Takový efekt na mě má pouze hudba, kterou si ne vždy můžu pustit.
Jsem opravdu šťastná, že mi maminka mé kamarádky tuto kresbu od vás objednala, moc si toho cením. Přeji krásný den. RZ

5. 2. 2020
Dobrý den, milá paní Pánková,
chtěla jsem vám moc poděkovat za čakrovou masáž, bylo to opravdu intenzivní a účinky jsem poznala hned další den ?a dá se říct, že se cítím jako znovuzrozená... začala jsem i na sobě makat v rámci EFT - a dělat ochrany a odpuštění a je mi lépe ... mám o sebe po masáži větší zájem a víc o sebe pečuji a cítím, že jsem opravdu v harmonii a vnímám, že EFT kurz byl dar a tak bych ho měla využívat :)) pošlu vám, na čem jsem zapracovala - 1x ťukání jednotlivého problému po těle a ihned je vidět pokrok v číslech na konci problému :)) znovu to projedu ty jednotlivé problémy a věřím, že bude ještě lépe.. mockrát vám děkuji :)) M.


17. 6. 2019

Dobrý den, paní Pánková,
chtěla jsem Vám poděkovat za milé, uklidňující a „nabíjející“ podvečerní setkávání, na které jsem se vždy velmi těšila. Děkuji za to, že Vás máme a moc si toho vážím. Určitě se i v příštím školním roce uvidíme (už teď se na to těším J). Lenka

31. 5. 2019
Dobry den,
vcera jsem u Vas byla na konzultaci od 15-17hod. Tak jsem Vam jen chtela dat zpetnou vazbu :-). Potom jsem se sla jeste projit a hned jsem citila obrovskou ulevu, citila jsem se mnohem lehčí, jakoby ze mne spadlo nekolik kamenu, co jsem mela za krkem. Jakoby se mi lip dychalo a najednou se mi uvolnily i ty ramena a ja se tak nejak cela narovnala a nadechla. Moc dekuji. Brzy se ozvu na dalsi terapii. K.

2. 4. 2019
Krásný dobrý den, paní Serafii,
rozhodla jsem se, že Vám napíšu moje pocity a zkušenosti po kurzu EFT u Vás: každý den ťukám na daná témata, která mám zapsané v deníčku, k tomu přidávám to, co se zrovna děje - začala jsem a už dovedu více vnímat svoje pocity, které mi neladí, o kterých vím, že se rozjedou v nepříjemné chvíle a mohla bych znovu padnout do deprese. Protože toto už nechci, opravdu ťukám každý den i několik hodin. Zpočátku mi to připadalo nemožné, tolik času ztrávit s EFT, ale když se do toho zakousnu, jde to samo. Ťukám nejenom doma, ale i ve vlaku cestou do a z práce, když jdu se psem na procházku, když jsem na návštěvě a ta mne nudí... dokonce i v kině, abych vydržela do konce filmu.
Moc Vám děkuji za nastartování této mojí práce. A jak jste říkala, že je pořád, co ťukat (že sama ťukáte už skoro 12 roků), tak to je pravda. Těším se na další práci u Vás. Veronika S.

5. 3. 2019
Vážená a milá paní Pánková, 

slíbila jsem, že se ozvu, abyste měla zpětnou vazbu o mých pocitech po terapii. Asi tři dny po návštěvě u Vás jsem byla v podvečer hodně smutná, aniž bych věděla konkrétní důvod, byl to takový nějaký pocit marnosti všeho, nevím, jak to popsat. Dovedlo mě to až k pláči. Ten den bylo myslím novoluní. Nicméně potom se vše začalo zlepšovat a teď se cítím naprosto skvěle. Autopatii jsem si dělala podle Vašich rad, čeká mě ještě poslední podání. Ekzém na rukou téměř zmizel, v takovém stavu jsem měla ruce naposledy před několika lety. Díky tomu mám samozřejmě víc elánu. Celou dobu se snažím vše podporovat meditacemi, pouštím si hudbu na harmonizaci čaker atd. a je zajímavé, že se mi neustále objevují časové možnosti, kdy se mohu věnovat sama sobě. Dostala jsem nyní dost důležitý interdisciplinární grant a objevuje se nabídka na spolupráci na ještě dalším projektu, takže i po profesní stránce vše vypadá slibně... DS 

7. 1. 2019
Vazena pani Pankova, 
slovy nelze vyjadrit, jak moc jsem Vam vdecna za terapii, kterou jste se mnou delala pred tydnem. Po terapii s Vami se naprosto zmenilo vnimani meho zivota! Nikdy pred tim jsem se necitila tak vyrovnane a v bezpeci! Drive jsem zila ve strachu a nejistote, ale ted mam naprostou viru v zivot. Uz nemam strach a vim, ze vse je v poradku a vse se deje pro me nejvyssi dobro. Ticicere diky! Lenka 
(Pozn: pracovaly jsme metodou "Královský dotek")

3. 12. 2018
Krásný den paní Pánková,

dodatečně bych Vám chtěla poděkovat za sobotní setkání a práci s kyvadýlkem. Jednak na sobě cítím příval nové energie. V neděli jsem udělala tolik práce a s takovou chutí, až jsem se divila. A pilulky (tkáňové soli) mi chutnají jako pamlsek:-). Zadala jsem si do mobilu časy a tak je beru pravidelně i s kapkami. Pracuji s kyvadélkem. Čištění mi trvá a dokonce poprvé se mnou mé VJ nekomunikovalo. Po asi dvou hodinách jsem se úspěšně spojila s mým VJ. 

Ještě jednou mnohokrát děkuji za Vás a těším se na další setkání:-):-):-)

S láskou a úctou Dagmar H.
 

12. 10. 2018
Dobrý den, paní Pánková,chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší sezení, moc mi to pomohlo a cítím se po dlouhé době krásně. Děkuji a přeji pěkný den. D.D.

26. 6. 2018
Vážená paní Libuše,

děkuji Vám za Vaše čistění, které jsem podstoupila u Vás asi před měsícem. Několik roků jsem velice často chodila do různých skupin a seskupení lidí schovaných za seriózně uvedené pseudogury a psychoterapeuty, kde jsme řešily různá témata, která mne v tu danou chvíli oslovily a myslela, že mi pomohou v řešení mých problémů, ale stále to nebylo ono, stále jsem pátrala, tápala. Čím více jsem hledala, tím více jsem zjišťovala, že se propadám kamsi do neznáma a nemám věci pod kontrolou, ale nedovedla jsem toto ukončit. Až jsem padla na úplné asi dno, hledala jsem pomoc přes psychofarmaka, marně. Tedy jsem začala hledat také v jiných vodách. Vás jsem si našla náhodou, tak jsem to šla zkusit... Vím, že to slovo nemáte ráda, ale v ten daný okamžik to byl opravdu pokus, neměla jsem už co ztratit. 
Děkuji Vám za to a jsem Vám moc a moc vděčná, začala jsem opět znovu "vidět", žít, pochopila jsem hodně souvislostí a už nyní vím, že tyto "polosekty" byly pro mne jen pro vycucávání mé životní energie, času a v neposlední řadě i peněz.
Vrátila se mi radost a zažívám pocity štěstí, už nyní vím, že jsem z nejhoršího venku a že všechno zlé je k něčemu dobré, v tomto případě to dobré je to, že jsem potkala Vás a mohu s Vámi pokračovat na své cestě "vzhůru".
S vděčností Michaela, Brno

14. 6. 2018
Krásný den, paní Pánková.
Omlouvám se, nemohu se posledního čakrového setkání zúčastnit. Tímto Vám chci moc poděkovat za čas strávený s Vámi i ostatními. Bylo to velice obohacující, otevřely se mi díky tomu i nové možnosti, cítím, že mne to posunuo dále v mé životní cestě.
Přeji Vám, ať jste šťastná a zdravá. třeba někdy někde naviděnou.
Opatrujte se, s pozdravem. Iveta

14. 5. 2018
Dobrý den paní Pánková, hned po první návštěvě u Vás se cítím lépe a lépe. Cítím radost a úlevu a po delší době se opět cítím šťastná, děkuji moc za pomoc a přeji hezké dny a těším se na další setkání. M 


17. 4. 2018
Dobrý den, paní Pánková.
Děkuji za krásné pracovní odpoledne se Shamballou. Opět u Vás byla příjemná atmosféra, a také příjemní lidé, se kterými se opravdu dobře pracovalo. Vzájemné předávání zkušeností se Shamballou mi dost pomohlo, protože jsem si jednak zopakovala, na co všechno ji lze využívat a taky jsem velice ráda, že jsme pracovaly ve dvojicích, což pomohlo nejen mně samotné, ale např. i zbavit se obav používat Shamballu pro jiné lidi. Velkým přínosem pro mne je i to, že jste nás naučila, jak se Shamballou čistit  minulost.
S radostí uvítám, když budete pořádat další navazující odpoledne. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další setkání s Vámi. 
Zdenka T.


20. 2. 2018
.... jinak po masáži aromatouch se cítím dost dobře. Pozorovala jsem hodně úlevu i v nohách, šlapky byly krásně uvolněné. Záda taky hodně povolily. Celkově se cítím lépe. Děkuji Vám. Zdenka


26. 11. 2017
Dobrý den, včera A.K. pro mne velice poučná... děkuji za nakopnutí, pracovala jsem včera dlouho. S automatickou kresbou jsem nepracovala od léta, spíš jsem cvičila. Včera super moc, děkuji. Mějte se hezky. Ivana

19. 11. 2017
Dne 9. 10.  17 jsem se účastnila podvečeru s paprskem archanděla Gabriela. 
A jelikož nám arch. Gabriel pomáhá s psaným i mluveným slovem, nakreslila jsem si zde obrázek s prosbou o pomoc s mým uváděním jedné firemní akce. Pár dní po té jsem si v klidu sedla, vzala k sobě tento obrázek, zapálila svíčku, přivolala arch. Gabriela a následně jsem začala psát.... Během docela krátké doby jsem sepsala celý svůj projev :-)Byla jsem překvapená, jak to šlo hladce. Před tím jsem se do sepsání nutila a nebylo to ono. Teď jsem spokojená.
Děkuji paní Pánková za krásný večer, za rady, kterých se mi zde dostává. A též děkuji i arch. Gabrielovi za pomoc. Děkuji a těším se na další inspirativní podvečer. Martina K.  

16. 10. 2017

Dobrý den, paní Serafii.

Chystám se napsat Vám už delší dobu, ale teprve nyní se dostávám ke psaní. Je to asi půl roku, kdy jsem se k vám "náhodou" dostala na kurz automatické kresby. Od té doby ji stále používám a hodně jsem si například vymalovávala negace a lítosti spojené s nenadálým odchodem mého drahého tatínka.

Chci vám moc poděkovat za vaše vedení tohoto kurzu a přístupu k nám kurzistům. Byla jsem od té doby na několika kurzech podobně zaměřených, ale nedočkala jsem se tak nezištných odpovědí a pomoci, jako u vás. Moc si toho vážím. Zjistila jsem, že lektoři kurzů nechtějí "pustit" informace, kdežto u vás je to jiné. Co na srdci, to na jazyku.

Přeji vám moc spokojených kurzistů, jako jsem já. Věřím, že se ještě uvidíme.

S láskou Lenka V., Poděbrady


12. 10. 2017
Dobrý večer, jsem moc ráda, že jsem byla na výuce kyvadla II. Překvapilo mě, jakou sílu má čistění prostorů. Tolik pacientů, co prošlo příjmem po vyčištění, tam snad ještě nebylo. A taky dnes řekl údržbář, že k nám na oddělení chodí rád. Vím, že Vaše práce má smysl a naplňuje energií všechny okolo Vás. Děkuji za to, co jste mě naučila, můžu tak pomáhat lidem snadněji než dřív. M.
 
 

19. 6. 2017
Dobrý den, paní Pánková. Moc Vám děkuji za krásné čakerní podvečery. Cítím na sobě, že od posledního 8. setkání jsem zase udělala velký krok dopředu. Všechna tato setkání mi hodně dala. 
Dívám se na život úplně jinýma očima, než před rokem. Přispěly k tomu samozřejmě i různé semináře, zasvěcení do energií, terapie, které jsem u Vás absolvovala. Každý z nás by si měl uvědomit, že štěstí člověku samo do klína nespadne, ale pokud začne pracovat sám na sobě, tak se vše v dobré obrátí. A děkuji za to, že jste, protože díky Vám si měním život k lepšímu. Přeji Vám krásný den a těším se na další setkání s Vámi. Z. T.


14. 6. 2017
Dobrý den paní Pánková, moc bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za PŘEKRÁSNÉ zakončení automatické kresby o čarách… ÚŽASNÉ … moc děkujeme za nádherný zážitek.

U meditace to, co jsem viděla a cítila, jsem nezažila, vždy jsem musela otevřít oči, jestli se mi to nezdá… Byla jsem tak nabitá energii a něco se asi ve mně otevřelo….víc slyším svůj vnitřní hlas.
Vůbec všechna sezení a postupné poznávání a vnímaní svého těla byla úžasná.


Když se vrátím zpět, tak každá čakra byla jiná a jinak pro mě na zpracování a léčení náročná. Teď už si více vážím sama sebe i svého těla a každou bolest... každé píchnutí se ptám, co mi mé vnitřní JÁ chce říct a pro mě hodně důležité, jak vše mohu zpracovat a přeléčit pomocí pastelky. Jsem moc ráda, že i můj manžel už pochopil sílu malování a vyčmárávání se :-).

Moc děkuji za nasměrování a učení a za vše, co pro nás děláte.

Mějte se moc hezky a přeji krásné odpočinkové léto. Ilona a Mirek ze Slavkova


18. 5. 2017

Dobrý den, paní Serafii,

moc Vás zdravím a moc děkuji za to, že jste mne "nakopla" naučit se metodu EFT!! Nevěřila jsem tomu, že až tak hodně může pomáhat. Měla jste jako vždy pravdu a děkuji i sama sobě, že jsem konečně našla čas (vpodstatě to byly výmluvy, že nemám čas...) a šla k Vám na kurz metody EFT. Každý den ťukám, jak zběsilá! Manžel zpočátku vypadal, že každou chvíli na mne zavolá Chochološka, ale už si zvykl, což je také výsledek mého ťukání. 

Změnil se mi život - změnil se mi pohled na svět, všechny miluji, všichni jsou krásní, úžasní. Raduji se z maličkostí, dovedu ocenit ostatní kolem mne (to nebylo vůbec), oni oceňují a chválí mne (!) - to také nebylo... Prostě život je paráda a jedna velká dovolená! 

Děkuji, děkuji za všechno. Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Už se těším na Vaši automatickou kresbu.

S úctou Marie M.


19. 3. 2017

Ahoj Libuško,

děkuji za zasvěcení i provázení při zasvěcení SH 12D i za všechna čištění. Jistě jsi měla se mnou hodně práce. Nejnáročnější pro mě bylo asi první zasvěcení a ty ostatní jsem si dá se říci užívala. Den předtím se mi vždy už hlásila bolest hlavy a v den zasvěcování jsem měla pocit, že do hlavy nedostanu nové informace. Tak jsem měla pro sebe výmluvu proč se nemohu učit. :-). Jinak byly různé pocity, někdy smutné ale  většinou radost a láska.

Včera jsem posílala Sh 3110 do situace i jednu pánovi, bylo to krásné a silné. Ve škola si zase pro změnu přikládám ruce nenápadně různě na tělo, a někdy ruce i místo úplně hoří. Teď moc s energií nepracuji, ale když se na pojím tak je to mnohem více cítím. V rukou je příjemné teplo někdy i brnění. je to frkot, jak to proudí. Jsem moc ráda za Sh, je mým velkým pomocníkem. A dá se říci, že se mi daří a lépe snáším stres a plní se mi přání. Jen trošku zanedbávám své tělo a práci na sobě samé. Moc za vše děkuji. Děkuji a hezký zbytek neděle. L.
 

15. 3. 2017

Vážená paní Pánková,
dnes jsem u vás byla poprvé na terapii. Již během terapie jsem na sobě pozorovala zvýšení ostrosti zraku a pociťovala nesmírnou lehkost bytí. Po cestě domů jsem si uvědomovala, že mám také nějak "pročištěný a osvěžený" mozek, moje rozhodování při řízení probíhala hbitě a s lehkostí, byla jsem soustředěná a v pohodě. Moc Vám děkuji za úžasnou pomoc a těším se na další terapii. Mějte se hezky, EH

 

15. 3. 2017
Vážená paní Pánková,
absolvovala jsem u Vás kurz automatické kresby 1 - Léčivé obrázky. Po návratu domů jsem se cítila nesmírně dobře, jako bych byla celkově zharmonizovaná a zklidněná. Uvědomila jsem si taky, že nemám problémy s trávením, které mi přetrvávaly po prodělané silné žloutence asi 8 měsíců. Za týden po kurzu jsem šla ke své lékařce čínské medicíny na pravidelnou kontrolu a ta konstatovala, že se mi stav v oblasti trávení natolik zlepšil, že nemusí vůbec provádět pro tyto potíže akupunkturu. Po prodělané žloutence chodím k lékaři na pravidelné odběry krve, protože jaterní hodnoty stále nemám v normě. Za týden vám sdělím výsledek dalšího testu, tentokrát si jsem jistá, že už bude všechno v pořádku. 
Je to neuvěřitelné!  Moc vám děkuji, Eva H.


14. 3. 2017
Dobrý den, paní Pánková. Já Vám moc děkuji za včerejší čakerní večer. Byl opravdu nádherný. Cítila jsem se tak lehce a stále cítím. Bylo to "jiné " než večery před tím. Je to opravdu krásné. Už se těším na další. I díky Shamballe se cítím krásně. Všechno mě žene dál a dál. Je to úžasné. Opravdu jsem se nad spoustu věcí povznesla. To, co pro mě bylo problém, je teď jen něco maličkého. Samozřejmě spoustu věcí si dále budu zpracovávat různým způsobem. A vědomí, že mám tolik možností, je úžasné. Moc Vám za vše děkuji. Z.

12. 12. 2016
Hezký den,
seminář o EFT, který jsem u Vás absolvoval, mně určitě rozšířil obzory a posunul dál. Tuto metodu aplikuji na co si vymyslím a s většinou dobrými výsledky Je to skvělé, jak to funguje. K.

25. 11. 2016
Dobrý den paní Pánková. Moc bych Vám chtěla poděkovat za vaši práci. Byla jsem u vás ve středu a je mně moc fajn. Pracuji na sobě tak jak jste mě poradila a cítím se moc dobře. Makám, makám, makám. Děkuji a přeji hezké dny. Katka

22. 11. 2016
Dobrý den paní Libuško,

ráda bych si u Vás objednala 4x tkáňovou sůl č. 12 FERR PHOS a kalendář na rok 2017.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za vytestováni této soli. Užívám jí já a moje 3 vnoučata. Tkáňovku jsme si pojmenovali na fialku. Musím se s Vámi podělit o její zázračné účinky. Užíváme již 1měsíc a nestačím divit. Vnoučata jsou allergici a astmatici. Tak když začne toto sychravé podzimní počasí, dostane vnuk štěkavý kašel, který trvá déle jak měsíc. Kašel se objevil, tak jsme fialku brali po 15 minutách. Druhý den bylo po kašli. Vnučka zase dostala silnou rýmu a paní učitelka jí poslala ze školy domů. Po jednom dni s fialkou bylo po rýmě. Jinak fialku užíváme 2x denně, když se vyskytnou nějaké potíže, bereme vícekrát.
Když si vzpomenu kolik každou zimu nakoupím sirupů na kašel a kapiček, které stejně nepomůžou, tak musím říct ,že tahle tkáňová sůl - naše fialka je opravdový zázrak. 

Jsem moc ráda, že mi bylo dáno Vás poznat, moc děkuji za Vaší léčbu, uzdravující obrázky, prostě za to, že jste. R.


10. 11. 2016
Zdravím, 
jak jsem řekl, tak píšu. Teď konkrétně o Shamballe. Samotné zasvěcení bylo velmi silné, čisté a naplňující. Velká část života se mi najednou jevila, jako jiná. Jsem opravdu rád, že jsem se k Shamballe mohl připojit, pochopil jsem díky tomu spoustu nesmyslných věcí, lépe řečeno, jsem pochopil sám sebe. Jsem rád, že jste mě zasvětila Vy paní Pánková, cítím se poctěn.
Od iniciace uplynulo jen pár dní, ale přijde mi to jako roky, jelikož uvolňuju stále víc "bloků". Popravdě jsem se dlouho necítil tak živý. To co pro mě před zasvěcením byla dřina, se mi nyní jeví jako malé berušky, které akorát nechtějí dát pokoj. Je to svým způsobem objevení nového vesmíru, který testuje vaše zažité zvyky a hlavně víru ve vás samé. Občas je to i velmi těžké stát tváří v tvář své bolesti a není nic dostatečně silného jen myšlenka na to, že chcete být šťastný. Pokud něco může pomoct, je to Shamballa.
Děkuji za pomoc i rady, taky za nové obzory, intuice a lásku. Štěstí jsme my samotní, tak ho nechme rozkvést. 

Mějte se krásně a zase někdy u terapie :) Ondřej S.


15. 10. 2016
Dobrý večer, paní Pánková.
Prosím o namalování osobního obrázku pro mé děti, formát A5 pastelkami.
Obrázky bych si vyzvedla osobně dne 31. 10. 16 na setkání Oživující práce s čakrami, na které jsem přihlášena. Prosím sdělte informaci, zda stačí obrázky zaplatit na tomto setkání nebo předem na účet bankovním převodem.
Dále moc děkuji za osobní obrázky pro mne i dceru. Já osobně cítím změnu k lepšímu nejen v rodiném životě, ale i v zaměstnání a ve vztahu sama k sobě (i když je stále co zdokonalovat). Dále určitě na změnách u mne probíhajících má kladný podíl i setkání Oživující práce s čakrami - 1. čakra, kterého jsem se zúčastnila. Moc se těším na ta ostatní a věřím, že mi pomohou řešit další mé problémy a nasměrují mne tak, abych svůj život prožila co nejlépe a dokázala mým nejbližším dát co nejvíce lásky, radosti, porozumnění, pomoci ... 

Těším se na viděnou a ještě jednou děkuji. Zdenka T.

7. 9. 2016
Zdravím,

moc děkuji, paní Pánková. Za kalendáře, i za dárek, a taky za terapii. Obrovsky se mi ulevilo, a práce na sobě samém je mnohem snazší. Už jen, když jsem je měl v tašce z pošty, tak jsem cítím změnu, a lidi kolem mně se chovali jinak. Například jsem stál na přechodu, ale jelikož nerad spěchám a přecházím v chvatu, tak jsem si počkal, stejně mi zastavilo auto a řidič s gesty rukou dával najevo, že nechápe proč tam stojím, takže mi zastavil a čekal až se uráčím přejít :). už jen z takové jednoduché skoro bezbolestné situace jsem se poučil. Po dlouhé době jsem zase kreslil AK, a ve stavu alfa si přímo uvědomuju vliv hudby, kterou si vyberu ke kresbě. Navíc pocity, které vykresluju je pro mě mnohem snažší vnímat, než kdy před tím. 
Moc děkuju, jste k nezaplacení :)

Ondra S., Ostrava 

18. 4. 2016
Dobrý den p. Pánková,


chtěla bych Vám moc poděkovat za kurzy A.K. Cítím se na nic vždy moc fajn a odcházím plná klidu, bezpečí, radosti a energie na sobě a se sebou ještě více pracovat. Hlavně co je pro mě moc důležité, že se mi život opravdu změnil a stále mění k lepšímu...není to jen o malování, ale mění se moje vnitřní já ... mé pocity a vnitřní bolístky a cítím se stále svobodnější a lehčí možná i díky Vašemu povídání, které mě hodně učí. Jsem šťasná a spokojená a hlavně vidím sebe i vše kolem sebe úplně jinak a už se nebojím toho, co příjde. Chci se učit a pracovat na sobě a tvořit si krásnější budoucnost :-)Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů, Ilona Kupčíková Slavkov u Brna

14. 2. 2016

Добрый день Либуше Серафи,
Большое спасибо за Ваш календарь. Я получила его от Евы - вашей дочери в Швейцарии. Мне он очень понравился - такие красивые и гармоничные краски и формы. Я с трудом верю - это дейстиветльно Вы это нарисовали? необычно красивая работа!
Удачи Вам в вашем добром деле, С уважением Александра из Цюриха

- version in English -

Hello dear Libuse Serafi,
Thank you so much for your calendar. I've got it from Eva - your daughter in Switzerland. I really like it - such beautiful and harmonious colors and shapes. I can hardly believe this is done by you? Amazingly beautiful work! Wishing you a good luck in you kindhearted undertakings.

Kind regards, Alexandra from Zurich


12. 2. 2016

Dobrý večer, paní Pánková,
chtěla jsem Vám napsat kladné odezvy z okolí, kdy jste na dálku testovala tkáňové soli a bachovky dcerám mého bratrance. Již několik dní po jejich podávání mladší Janička přestala mít noční děsy, kterými trpěla více jak měsíc a dokonce podstoupila neurologické vyšetření, které bylo negativní. Také u starší Simonky došlo k výraznému zlepšení. Setkala se ve škole se šikanou a trpěla na angíny a virózy. I toto se srovnalo.
Druhá reference je od pána, který má Parkinsonovu nemoc. Jeho stav se zhoršoval a měl potíže se spaním. Po Vašem vytestování a podávání  tkáň. solí a bachovek se jeho stav stabilizoval, dobře spí a nemoc se nezhoršuje. Preparáty si pochvaloval.
Nakonec i já Vám moc děkuji za Vaše terapie, moudré rady a možnost jít do hloubky problému a čistit tak generace přede mnou i po mně.
Krásný večer, Sýkorová

 

 

10. 1. 2016

Krásný nový den, paní Pánková.
Chci vám napsat, jak mi seminář Théta pomáhá jít životem. Je už to chvíli, co jsem u vás byla na semináři Théta osobní. Prací na sobě jsem zjistila, kolik mám vzorců, strachů a jiných, se kterými je potřeba udělat přeprogramování, ať mne nebrzdí v rozvoji.
V Thétě jsem zpracovala, věřím si strach o svou budoucnost, o děti a jiné. Úžasné je, když za pár dní po zpracování přijde situace, já tomu říkám zkouška a jsem naprosto v klidu. A jelikož Théta pomáhá mně, vydala jsem se na cestu Théta terapeut opět za vámi do Brna absolvovat tento seminář.
Je naprosto úžasné, když přijdete na věci, které vám způsobují v životě problém, kde je příčina.Opravdu všechny informace jsou v nás. Pustila jsem se tedy do práce a stále pracovala na sobě a na možnosti pomáhat těm, kteří chtějí. Mám ve vás velkou inspiraci, paní Pánková.
Mám klientku, která když přišla na první terapii, šla terapie, jako když chcete rozjet staré mlýnské kolo, opravdu. Za nějaký čas se klientka vrátila a neskutečný pokrok obdiv a práce byla úplně snadná a z celé bytosti bylo cítit, jak jí dělá radost si odlehčit a jít dál beze strachů a omezení. Nyní je z ní sebejistá milující se žena.
A těchto lidiček přibývá, po terapiíich děkuji, že jsem se mohla u Vás učit a jim pomoci. Moc děkuji a přeji další spokojené klienty a nastávající terapeuty.Karla Stolaříková 


13. 11. 2015
P. Pánková musím Vám napsat včerejší zážitky po semináři EFT ...překvapilo mě co jsem celou dobu cítila, napřed jsem si myslela, že je to tou vodou... cítila jsem silné mrazení po celém těle, nejvíce na hrudníku rukou a pak i na nohou... to jsem tak intenzivně a dlouho necítila. Cítila jsem se tak klidná a spokojená :-). Moc děkuji za vše:-). Jdu tukat...:-) a pracovat na sobě a čistit. Hezký víkend. Jana

3. 11. 2015
Zdravím Vás, paní Pánková,
MOC VÁM DĚKUJI ZA TEN VČEREJŠEK, cítím se úplně úžasně! :-)))) Pracuji na tom, aby to byl trvalý stav. :-) Na to EFT příští týden půjdu, doufám, že je tam ještě místo. S přáním krásného slunečného dne. Jana M.

8. 10. 2015
Dobrý den, děkuji za první sezení. Až nedávno, jsem si uvědomila, že 
konflikt se sousedem odezněl úplně, právě po Vaší terapii EVA. Když jsem byla u Vás po druhé, bylo to na kurzu EFT. Hned první den po kurzu jsem použila tuto metodu a hned fungovala na to, co jsem potřebovala. Touto cestou Vám chci moc poděkovat. A sdělit ostatním, že to zvládne úplně každý. Vaše klientka.

6. 9. 2015
Jsem moc ráda za užívání bachových esenci. Měla jsem problém 
přijmout se jako žena. Musím uznat, že po dobrání bachovek se cítím velmi žensky a líbí se mi to. Dekuji. E.

24. 7. 2015
Dobrý den,
cítím, že Vám chci poděkovat. Moc jste mi pomohla a teď na automatické kresbě se ve mně otevřelo něco nového, nebo spíš jako bych přicházela blíž a blíž k sobě samé. Je to zajímavé, krásné a klidné. Něco to přináší a já už se moc těším na všechno, co přijde.
DĚKUJI! Přeji krásný den :-) Petra

5. 7. 2015
Dobrý den paní Pánková, 
chtěla jsem Vám poděkovat za konzultaci kvůli Martínkovi (pozn.: má 4 roky, stále byl nemocný). Musím říct, že pár dní po naší konzultaci přestal Martínek kašlat a od té doby opravdu nezakašlal, takže přesto, že je to takové neuvěřitelné, tak to opravdu perfektně funguje.

Já se cítím taky moc dobře, takže Vám děkuji. Denně říkám věty o odpuštění a prostoru a aramejský otčenáš.
 

30. 6. 2015
Milá paní Pánková,

ještě jednou chci poděkovat za Vaše terapie, které mi pomohly úspěšně dokončit zkoušku z matematiky.
S matematikou jsem vždy měla problémy a studiem ekonomické VŠ pouze vyvrcholily. Během prvního ročníku jsem matematiku nezvládla a tudíž jsem ji musela opakovat další rok. To na mě však vyvíjelo ještě větší tlak, protože jsem věděla, že ve druháku už ji musím zvládnout, jinak budu muset požádat o výjimku a prodloužit o rok studium. Se stupňujícím se tlakem a snižujícím se počtu pokusů na udělání zkoušky jsem zřejmě propadla svému strachu a zkoušku ani v druhém ročníku neudělala. Požádala jsem o výjimku a matematiku opakovala i letos s tím, že už je to opravdu poslední možný pokus a při neúspěchu budu muset ukončit studium.
Každý rok se psaly průběžně čtyři písemky, ze kterých musel mít člověk vždy určitý minimální počet bodů, aby matematiku úspěšně ukončil. Letos jsem v první písemce dostala dostatečný počet bodů, hned ze druhé ale ne a tak mě čekala její oprava a ještě další dvě písemky. Šla jsem tedy k Vám na terapii, protože to byla moje poslední šance, nezáleželo totiž na tom, jak moc se učím, příklady jsem uměla počítat skoro i pozpátku :) a stejně jsem potom v písemce nebyla úspěšná. Po terapii s Vámi to šlo jako po másle. Dokonce jsem se i u jedné z písemek přistihla, že mám úplně prázdnou hlavu, nevěděla jsem, jak zadaný příklad spočítat, ale moje ruka si sama psala na papír a příklad počítala :) takto jsem zvládla další dvě písemky a zbývala mi poslední, z té jsem byla hodně nervózní, proto jsem si k Vám zašla na terapii ještě jednou. Poslední písemku jsem měla hned další den, takže ze mě ještě nestihlo vyprchat matematické nadšení, které jsem vždy díky terapii měla. Písemku jsem napsala a zanedlouho se mi v informačním systému školy objevila známka D a úspěšné ukončení předmětu.

Můj boj s matematikou tak skončil a mám od ní navždy klid :D
Moc Vám děkuji, bez Vaší pomoci a terapie bych to tak dobře nezvládla. Děkuji také za posílání energie během každé písemky, která mi vždy během řešení příkladů moc pomohla (samo-počítací ruka je toho důkazem :)

Až mě v životě potká podobné trápení, už vím, kam se vždy obrátím. Přeji nádherný den a krásné léto. Lucka

 

23. 5. 2015
Poděkování.
Chtěla bych poděkovat a zároveň velmi doporučit terapii EVU s pí. 
Pánkovou. Byla jsem na ní již dvakrát, poprvé mi zmizel ekzém i alergie a ve stresovém životním období se mi velmi ulevilo. Ještě jednou děkuji :-). Hanka 

24. 2. 2015
Koza Skořice
 – krátce po porodu kůzlátek dostala zánět vemene. Byl to její první porod, kozička tedy velice mladá. Napřed to byla mírnější fáze, potom se jí ale zánět vrátil v mnohem horší formě. Byl to takový typ zánětu, kdy vemeno začalo postupně odumírat. V praxi to znamená to, že živá tkáň postupně nekrotizuje, až odumře a odpadne – a ten proces není vůbec pěkný na pohled. To mluvíme pouze o vemeni. Co ale samotná ta koza. Byla na tom velmi špatně, kost a  kůže, s minimálním zájmem o potravu a s velikou bolestivostí. Náš veterinář nad ní zlomil hůl. První zánět ještě hodně léčil antibiotiky, na tuto variantu by prý už nezabraly. Bylo to buď a nebo, ale on to nadějně vůbec neviděl. Nechtěl to říci na rovinu, ale z jeho pohledu byla diagnóza jasná - tělo se zánětem zcela otráví a koza uhyne. Celou tu dobu jsem však byla v kontaktu s paní Pánkovou, která dělala vše, co jí bylo dovoleno, tedy terapii EVA, posílání energií, nahrávání léčivých Bachovek na dálku do vody atd. Také nám radila, co jí přišlo, jak vemeno chladit atd. Žalostný stav kozy trval sice dlouho, ale důležité bylo, že se nezhoršoval a už vůbec ne směrem ke smrti! Odpadla polovina vemene a pak i ta druhá.

Kozička tohle ovšem zvládla, otravu celého těla nedostala a začala stále více přijímat seno. Za nějaký měsíc už ani nebylo poznat, že takto bojovala o život a dnes je z ní ta nekrásnější a nejživější koza ve stádě! Nemá sice vemeno, takže už nebude plnit svůj účel dojení mléka, ale má ze všech koz nejhezčí srst a je asi nejzvědavější a nejvlezlejší. Děkujeme moc paní Pánkové za pomoc s její záchranou, stálo to za to! Veterináři, kteří ji vidí bez vemene, tomu nemohou uvěřit, že tohle koza přežila…
od pí Kosmákové, www.januvdvur.cz

24. 2. 2015
Ovečka Babička – přihodilo se nám ve stádě to, že nějaký předčasně vyspělý beránek připustil i ty ovečky, které měly mít už zasloužený důchod bez jehňátek. Nevěděli jsme o tom. Ve stádě byla ovečka, která už málem tahala břicho po zemi, zdánlivě to vypadlo jako že je vytahané z dřívějších porodů. Jenže pak porodily i dvě mladé a to už nám svitlo. Ovečka už neměla sílu rodit sama, musel jí manžel pomoci s jehňátky ven. Byly 4!!! 3 už bohužel mrtvé, jedna však velmi životaschopná ovečka. Ovečka Babička však po porodu nemohla vstát. To se někdy stává, zvláště u těch starších. Může to být vyčerpání, nějaká hormonální nerovnováha atd. Nechali jsme ji tedy v klidu načerpat síly, ale pro malé jehně jsme museli trošku prvního mléka – mleziva oddojit a dát ze stříkačky. Bohužel ovečka nevstala ani do večera, mléko další také neměla, ještě máme k dispozici i kozí. Nezbylo než si vzít jehňátko domů a krmit kozím z láhve.

Když ovečka nevstala ani po 4 dnech, zavolali jsme veterinářku, aby pomohla rozluštit příčinu a v případě nutnosti ovečku bezbolestně uspala. Jak jsme vešli do stáje, ovečka začala po předních se pohybovat přískokama co nejdál od nás, jakoby tušila, co by se mohlo stát. Jakoby chtěla ukázat, že to půjde, že jí máme dát čas. Předtím totiž jen ležela na místě. Tak jí paní doktorka píchla vápník s fosforem, pokud by to byla poporodní disbalance těchto prvků a poradila babský recept s koka-kolou, prý kombinace kofeinu a energie mnohdy u zesláblých zvířat zabere. Nám se ale ani tak nezdálo, že by byla tak moc zesláblá, spíše jí něco bránilo ten zadek zvednout, jakoby nějaké nervy (možná poškozené při tom vytahování jehňat). To potvrdila i paní Pánková, na kterou jsem se  opět obrátila. Nečekala jsem zázraky, ale zároveň ovečka vůbec nevypadala, že by to tímto porodem chtěla „zabalit“. Opět probíhaly terapie atd., po týdnu už každý vzdával, že se ještě někdy ovečka zvedne, protože svaly u starého zvířete o to rychleji atrofují. Ale stalo se to, že 10. den se ovečka postavila na všechny 4! Tak tohle opravdu zázrak byl, na jednu nohu sice trochu napadala a je trochu „nakřivo“, ale po tom, co si prožila, je to úžasné. Nebýt této mojí angažovanosti, taky jí nikdo nedával šanci. Jehňátko ji po 10 dnech už bohužel vrátit nešlo, to je plně domácí a zvyklé na lidi, ale to už je vedlejší.
Díky i za život této staré zasloužilé a statečné ovečky!
od pí Kosmákové, www.januvdvur.cz

24. 1. 2015
Ahoj Libuško,
moc bych Ti chtěla poděkovat za poslání energie éterických krystalů Země, které mi pomohly od silného nachlazení a dlouhodobé únavy a následně velké srdečné poděkování za terapii Eva. Terapie s Tebou byla nejenom neuvěřitelně příjemná a láskyplná, ale její účinky byly téměř okamžité.
Řešily jsme můj vztah vůči příteli, za kterého jsem přebírala velkou část zodpovědnosti a byla jsem ze vztahu už hodně vyčerpaná. Situaci jsem následně řešila radikálně, kdy jsem oznámila doma můj záměr se odstěhovat s tím, že takto už dále
žít nemohu a nechci. Po pár dnech to přítel plně pochopil (že odchod a stěhování myslím vážně a činím k tomu potřebné kroky) a jako mávnutím kouzelným proutkem se probral a začal fungovat. Přišlo mi to jako by se jeho duše vrátila zpět do jeho těla, v jeho obličeji se opět objevil výraz a život. Bylo hezké pozorovat tuto milou změnu (vnímám ji trošku jako vedlejší účinek terapie).
Asi po dvou dnech od terapie jsem cítila jak jsem volná a svobodná, nic mě netrápí, netíží. Žádné výčitky ani starosti. Už se nestrachuji o přítele ani o své blízké. Nechávám jim jejich zodpovědnost za svůj život a já si dovoluji s
láskou žít ten svůj. Ten pocit svobody a volnosti se nedá vyčíslit penězi. Celý týden jsem byla tak nezatížená a lehká, že jsem si připadala jako v nebi na zemi.Nyní bydlíme stále společně, ale naše soužití je o 100% lepší a navíc vím a ví to i přítel, že nemám sebemenší problém se během 5minut sbalit a odejít. Také vím, že sama bych nikdy nenašla a nezpracovala všechny programy a všechny ty věci, které terapie Eva vynesla na světlo a vyčistila. Věřím, že mnohé bych si nešla i do dalších životů. Jsem nesmírně vděčná, že existuje tak účinná metoda a že jsem ji mohla s Tebou projít.
Moc si vážím a
cením Tvé pomoci a laskavého přístupu. Děkuji Ti za vše.
Lenka

20. 12. 2014
Dobrý den,
tak jsem si řekla, že se Vám po dlouhé době musím ozvat. Už je to několik měsíců, co jsem byla u vás na terapii a musím říci, že určité věci se od té doby změnily. Dříve jsem byla hodně nervózní při vyřizování určitých záležitostí (např. úřady, banky či pomyšlení na pohovory a pracovat někde, kde vůbec nevím, jak to chodí - měla jsem strach z nových věcí). Dnes jsem na tom tak, že jsem nervózní minimálně a nebo vůbec a beru to jako normální věci.
A také jsem si řekla, že budu pracovat v jedné firmě, která je od nás 20 min. cesty autobusem. No a jednoho dne v listopadu jsem našla inzerát, že hledají laboranta. Napsala jsem, byla jsem pozvaná na pohovor a od 1.12. tam pracuji. Nevím proč, ale byla jsem si jistá, že mě vezmou a důvěru jsem neztratila ani po negativních řečech rodiny, že by byli rádí, kdyby mě vzali, ale pravděpodobnost je malá a podobné řeči, že mě prostě nevezmou. Tak práci jsem konečně našla....
Určitě se zase k vám na terapii objednám, protože mě opravdu pomohla. Moc vám za vše děkuji a přeji příjemné svátky. Jitka K.

14. 12. 2014
... a ještě něco k automatické kresbě. Na semináři jsem kreslila obrázek k uzdravení mého vybočujícího palce na levé noze.... Obrázek jsem si připíchla na nástěnku v kuchyni. Palec mě bolel ještě pár dní, během nichž jsem přemýšlela, proč se mi to děje. Nakonec mi došlo, že jsem si na sebe v poslední době navalila celkem dost věcí a některé jsem si "nechala navalit" a už toho měla dost. Něco jsem si uvědomila, co mám změnit apod.... a palec se zklidnil :-).
Moc Vám za seminář děkuji. S pozdravem Martina K.

13. 10. 2014
Milá paní Pánková,
předně Vás chci moc moc pozdravit a dále vyjádřit upřímný obdiv a poděkování za Váš nevšední přístup k výuce kurzu kyvadla pro začátečníky, který jsem u Vás absolvovala před nedávnem. Byla jsem kdysi na jednom takovém kurzu, ale nic mi to nedalo, pracovat se mi nechtělo, obdržela jsem nějaké materiály, ale nevěděla jsem, jak se v nich orientovat, tudíž jsem přestala mít zájem i touhu se něco učit dále.

U Vás to bylo něco jiného. Jsem nadšena Vaším přístupem k výuce, odnesla jsem si nespočet rad a inspirací do života, které jste předávala nám účastníkům s láskou a s nevšední ochotou. S kyvadlem pracuji každý den a jsem nadšena, že mi funguje :)

Přeji Vám spokojený život a hodně nadšených kurzistů. Marie

22. 8. 2014
Dobrý den paní Pánková,
chtěl bych Vám moc poděkovat za terapii včetně Bachových kapek před státnicemi, obrovsky mě pomohly. Byl jsem mnohem klidnější a méně nervózní. Nesmírně mě překvapilo, jak jsem byl klidný, pořád jsem čekal, kdy přijde ta pravá nervozita, kdy si pořádně nevzpomenu, jak se vlastně jmenuji, ale nic takového nepřišlo. Vaše terapie a Bachovy kapky jsou pro mě velkým přínosem a určitě bych ji doporučil všem.
Ještě jednou děkuji. Martin K.

22. 7. 2014

Vážená paní Pánková, srdečně Vás zdravím.
Často ná Vás myslím a
tak jsem se rozhodla Vám napsat. Naposledy jsem u Vás byla 29.4.2014, to byla moje druhá terapie. Cítila a cítím se po ní úžasně. Tolik energie a radosti jsem už dlouho neměla. Stav zatím přetrvává. Bachovky jsem užívala ještě měsíc, i když už vycházelo, že je mám užívat týden. Při práci si zpívám a na svět koukám jinak. Říkám si pozitivní afirmity a věty... vnitřně jsem nyní jinde. Nemám uvnitř permanentní strach, úzkost a tzv. knedlu v těle, jak jsem to mívala.

Určitě se k Vám opět objednám, protože Vím, že je stále co řešit. Jsem ráda, že jsem Vás díky kamarádce potkala a myslím si, že bez Vaší pomoci bych nebyla tam, kde jsem nyní. Moc děkuji za vše. Přeji hodně pracovních úspěchů a budu se těšit na další terapii ev. seminář. FM


15. 6. 2014 (po kurzu kyvadla I.)

Dobrý den,
děkuji za včerejší seminář! Večer mě to pěkně položilo :-), spát jsem šla ještě před osmou, hlava šuměla jako úl!!! Věděla jsem, že je potřeba vše vstřebat! Energie Zdroj zřejmě zapracovala a také já jsem si vzala nejspíš úplné maximum! Citila jsem se opravdu nabitá!!! Ráno už hlava nebolela a já se od rána cítím plná energie! Kyvadélko jsem dnes sice ještě nepoužila (není dostatečný klid a prostor), ale už se těším na večer :-), kdy budu mít prostor jen pro sebe a pěkně si to opět užiji!!! 
Nic není náhoda! A to se mi potvrdilo i tentokrát - cítila jsem, že na seminář patřím a mám tam být! A včera jsem si to opravdu nesmírně užila a vím, že mi to bylo skutečným přínosem!
Děkuji a určitě se opět ozvu! Mějte se sluníčkově, Markéta :-)


30. 5. 2014 (po semináři EFT)

.... Cítila jsem hned po probuzení, paní Pánková, že Vám chci napsat, tak jsem to šla rovnou udělat :-)
Srdečně Vám děkuji za včerejší setkání. Jsem velmi vděčná, že jsem k Vám byla přivedena, bylo to v ten pravý čas, ale to je delší příběh.
Udělala jsem včera s EFT dva bloky a oba dva jsou pryč a cítím v těchto věcech naprostou neutralitu, nazvala bych ji i lehkostí bytí, je to úžasné.
Vnímám, že jste trefila u mě třetí čakru, moje strachy byly vždy brzdou ve volnosti a možnosti nechat se unášet proudem - měla jsem potřebu se držet a je to u nás rodová záležitost jako hrom:-) Cítím, že se mi teď spousta věcí otevírá a když je nechávám plynout, jen mi pomáhají a ukazují cestu. Je to nádherná zkušenost, Po včerejšku cítím další posun a možnosti....18. 5. 2014
Pejsek, koník
Dobrý den paní Libuško :-),

chci se s Vámi podělit o několik věcí :-) Vytestovala jste mi kapky, které sedí přímo na mně, a když si teď zpětně čtu na co všechno kapky účinkují, je to až zarážející, jak to sedí a hlavně funguje :-))
Pro mého pejska totéž, léčba u veterináře šíleného průjmu vedla k užívání antibiotik, po kterých se znovu průjem dostavil ve stejné formě...a problém to rozhodně nevyřešil, vytestovala jste mu jilm a habr, a pejsek je bez průjmu při užívání bachovek :-) má tam napsanou i odvahu, což mně zarazilo, jak se dokázal venku postavit přímo před jedoucí auto, které muselo kvůli němu zastavit,,, nikdy tohle neudělal až mě to zarazilo:-))
Koník má od Vás taky vytestované kapky a sedí to i na něj:-)
Chci Vám hrozně moc poděkovat za pomoc, vím, věřím a hlavně vidím uzdravení jak u mě, tak u zvířat. Jsem ráda, že jsem Vás mohla poznat.
Krásný den přeji. Veronika K.

25. 4. 2014

...a jenom tedy musím podotknout, že jste mi vytestovala Bachovy esence zcela přesně - nerozhodnost, smutek, stesk a neschopnost se odpoutat od nefungujícího vztahu, tak to je teď moje téma... 

Ono vlastně i minule, když jste působila na zvířátko a namíchala jí Bachovy esence, tak přestala sípat a spravil se jí takový malý abces, co měla na zádíčkách. Veterinář si se sípáním vůbec nevěděl rady, nemohl najít příčinu - po Vašem působení před rokem je od té doby stále v pořádku :) 
A osobně si myslím, že jste i moji maminku, poté, co jste na ní působila energií po mrtvici, postavila zpátky na nohy. Děkujeme! Hanka z Prahy

3. 4. 2014

Paní Pánková, přeji krásný večer. Někdy koncem února jsem si od vás donesla domů Křemelinu. V té době jse o ní nevěděla vůbec nic. Nyní vás prosím, zda si můžu objednat další - raději dvě balení. Moje tělo už dlouho čekalo na něco podobného. Děkuji vám za "nakopnutí". Napište mi, prosím, zda mám možnost si uvedenou vzácnost u vás vyzvednout a kdy??? Taky jsem moc vděčná za Vodu lásky a světla. Od návštěvy u vás už jinou nepotřebuji. Děkuji vám. Zdeňka, Blansko

18. 2. 2014

Dobrý den paní Pánková,
Jen ve zkratce. Po terapii EVA to opět nabralo... Zůstala jsem viset na Mojmírovém nám. - kolegyně mi dala jiskru do auta. - Vyměnila jsem baterku. Pokutu za parkování jsem zaplatila a slzy vděčnosti - že mě neodtáhli, se mi valili po tvářích. Nevím, jestli si vzpomínáte, jak jsem hovořila o  mém dědečkovi-odešel den po terapii, dožil se 99 let a 9. den odešel - jde mi tam po vracení otcové linii a, zvládnu finance tak již může jít. V práci se propouštělo - jsem tam - vnímám to do měsíce, jak  se přestěhuji, tak mohu od tamtut jít.
Pěkný den. K.

21. 1. 2014

Konečně jsem se odhodlala Vám napsat a hlavně chtěla bych Vám poděkovat za Vaši práci a terapie EVA na řešení mých zdravotních potíží.
Díky Vaší pomoci jsem se zbavila nespavosti trvající 3 roky. Každý den před spaním jsem užívala prášek, abych mohla usnout. Když jsem si u Vás vybrala na semináři EFT obrázek na léčení nespavosti, který jsem si začala dávat pod polštář, problém s nespavostí zmizel! a já spím klidně, vzbudí mne až ráno budík. Já jsem si myslela, že už se nikdy nezbavím prášku na spaní, což mi řekla i paní doktorka.

Ještě jednou moc děkuji. Anna B.

16. 1. 2014

Dobrý den, paní Libuško,
moc Vám děkuji za nabídku řešení mých problémů terapií EVA, jsem vděčná a děkuji vesmíru, že jsem tuto možnost mohla využít. Je to přesně tak, jak píšete na stránkách, že se vyřeší během jednoho sezení tolik, jako jinou metodou např. za několik roků. Ano, je to pravda a přesně to sedí :)
Mám za sebou spoustu různých metod, terapií, sezení i u psychologů... ale zde u Vás je vidět hned pokrok! Super, jsem moc šťastná za to.
A jak jste říkala, že mám stále na sobě pracovat a že to nikdo jiný za mne nevyřeší (pouze může pomoci), tak to dělám a snažím se každý den dělat vše, jak jste mi dala na kartičce s sebou. Uvědomila jsem si, že jsem ta, kdo má můj život v hrsti.
Vím, že s některými věcmi si sama neporadím, tak se k Vám chci objednat na další terapii. Za týden se Vám ozvu.
Přeji Vám krásné odpoledne a děkuji za všechno.
Vlaďka

27. 12. 2013

Šel jsem k p. Pánkové s velkým despektem. Nevěřil jsem, že je možno enegií nebo co ta terapie vlastně je, uzdravovat. Po jednom sezení a jedné dávce Bachových esencí se mi vyrovnal organismus tak, že jsem přestal brát prášky, které jsem aplikoval přes 30 let. Jsem ateista a dodnes nevím, jak terapie p. Pánkové funguje, ale je velmi účinná a pomáhá. Všem doporučuji.

(Pozn.: Pracovali jsme metodou EVA, a pán byl také v rámci terapie zasvěcen do energie WWE, se kterou dál pracuje každý den sám... objednal si také léčivý obrázek na řešení VT a dále se řídí mými instrukcemi).

20. 12. 2013

Krásný nový den vám přeji p. Pánková,
chci vám poděkovat za včerejší terapii léčení vibračních polí. Cítím se báječně, jako znovuzrozená. Jen jsem chtěla, ať to víte :).
Hezký den, Karla.

1. 12. 2013

Dobrý den, paní Pánková,
píši Vám, abych se s Vámi podělila o jednu zkušenost, protože nemohu pochopit, proč se to stalo.
Několik let mám (měla jsem) dobrou přítelkyni. Obě jsme byly tzv. bez závazků, ona bez dětí, já už mám děti dospělé. Byly jsme jako sestry, všechno jsme o sobě věděly, sdělovaly si svoje starosti, radosti, často jsme si psaly (bydlíme každá v jiném městě) pokud to šlo, také jsme se navštěvovaly v rámci možností (narozeniny, vánoce apod.), byly jsme spolu i na zájezdu, trávily jsme spolu jednu dovolenou.
Často si stěžovala, že nevydělává moc peněz a že se jí nedostává. Protože jsem vydělávala docela slušně, často jsem ji také občas finančně vypomohla s tím, že až bude mít, tak mi to vrátí. Moc mi vždycky za každou částku děkovala a byla velice vděčná, že si mohla koupit něco lepšího na sebe, jít na kosmetiku, masáž apod. Na narozeniny, svátky ode mne dostávala dárky, ona mně někdy dala také, ale většinou spíš ne, ...tehdy mi to nevadilo, protože jsem věděla nebo si to myslela, že prostě na to nemá...
Asi před měsícem jsem od ní dostala nepříjemný dopis, kde mi píše mimo jiné, jak se musela přemáhat, aby se mnou to naše "přátelství vydržela", že jsem jí zničila nejhezčí část let, že jsem na ni působila velice negativně, jsem nejhorší člověk v jejím životě, že jsem sobec, intrikář, pochlebovačka, pomlouvám ji, nepřeji nic dobrého... atd. atd.
Po přečtení dopisu se mi udělalo špatně od žaludku, musela jsem si jít lehnout, pak jsem dostala zimnici, horečku, ráno jsem měla na rtech opary... několik dní jsem zůstala v posteli, nemohla jsem to "rozdýchat". Už je to trochu lepší, ale někde uvnitř cítím jako bych měla vyrvaného kus těla. A hojí se to pomalu, hodně pomalu...
Cítila jsem se velice zraněná, podvedená, ublížená, obrovskou křivdu... nemůžu stále pochopit, co tu kamarádku přivedlo k těmto závěrům a smýšlením o mé osobě... Jak přemýšlím ze strany na stranu, nevidím z mé strany faleš, pochybení, jednala jsem vždy čestně a upřímně... vždy jsme si rozuměly a měly rády... alespoň jsem si to vždycky myslela.. nyní o tom pochybuji...
Kdyby jste mi mohla odpovědět, co si o tom myslíte, budu moc ráda. Když mi nenapíšete, nevadí, ale alespoň jsem si trošku ulevila :)
Omlouvám se za obtěžování a přeji Vám hezký den.

Zdenka, Ostrava

Moje odpověď:

Mila pani Zdenko,
dekuji za Vas mejlik, pokusim se na nej odpovedet.
Neco hodne podobneho se stalo pred nedavnem i mne, nebylo to zrovna prijemne, bylo to vlastne hodne neprijemne, bolestive.. ale rekla jsem si, ze to je "jenom" lekce, zivot jde dal a nema cenu se tim zaobirat. A ze ten problem neni muj, ja jsem jen byla "po ruce".
To doporucuji i Vam. Kdyz jste spolu s kamaradkou byly, bylo Vam dobre, nyni na vas udelala tzv. "podraz". Mozna se objevila jeji prava tvar, mozna byla nestastna a Vy jste byla prvni, do ktere se dobre trefovalo. Kdyz je clovek zly, byva nestastny, mrzuty, nevi, co se zivotem, citi se osamely. Nemejte k ni zlobu, ona vlastne ani za to nemuze... Zijte svuj zivot tady a ted, minulost byla a cas vse zahoji.
Moje doporuceni: Zacnete delat ODPUSTENI, najdete navod zde na mych strankach. Urcite se Vam ulevi :)
Pokud umite pracovat s nekterou z metod, ktere jsou zde uvedene, pracujte s nimi (EFT, Theta, automaticka kresba....).
Preji Vam hodne sil a at jste brzo zpet ve svem stredu.

8. 10. 2013

Dobrý den paní Pánková,
cítím, že je čas, abych napsal pár řádků. Ukazujete lidem cestu k uzdravení svým příkladem, chci se proto podělit o své zkušenosti s vašimi terapiemi. Terapie u vás jsou dokonalými prostředky k nalezení příčin nemocí a zároveň léčení toho, co by mně samotnému nešlo bez pomoci. Jakékoliv téma, u kterého cítíte, že by se mělo řešit, se projeví změny téměř okamžitě. Vzpomínám, jak jsem řešil otázku "miluji sám sebe", doteď objevuji další možnosti, jak se milovat a respektovat. Jediná terapie nastartuje stagnující proudy vašeho života a změní ho. Doufám, že tyto slova k lidem promluví.
Děkuji za vás :)  O.S.

Děkuji za milá a krásná slova.

5. 8. 2013

Hezký podvečer paní Pánková,

po Vaší očistě se nám v bytečku žije dobře. Minulý týden jsem byla celý týden doma úplně sama, přítel odjel pryč, a bylo mi skvěle. Cítila jsem se bezpečně, jako v něčí náručí. :) Jediné co je zvláštní, že se nám začali shlukovat pavouci ve všech rozích úplně všude. V koupelně, kuchyňském koutě, na sedačce, u postele na okně, prostě všude. Dělám si z toho legraci, že za náma dorazila štěstíčka. Protože se říká, že pavouci nosí štěstí.

Dívala jsem se na Vaše stránky, máte tam skvělé afirmace a moc hezky jste si je předělala. Došlo k celkové transformaci i na stránkách, skvělé. Chystám se k Vám na masáž nebo terapii, ale to dám ještě předem vědět a domluvíme se.

Za vše Vám mnohokrát děkuji. Jen to andělské :)
Lucie

12. 7. 2013

Dobrý den paní Pánková,

rád bych se podělil o své první zkušenosti se Shamballou 1024. Používám ji především na sobě, ale přestože jste mi podle kyvadla sdělila, že ostatním budu moci takto pomáhat až asi za 6 týdnů, byl jsem požádán svojí kamarádkou o léčbu - prvně ledvin, které ji bolely po ofouknutí.
Již od začátku mého požadavku na léčbu u mistrů a archandělů (s dotazem, jestli již mohu takto působit na druhé) cítila velmi silně, jako bych vjel rukama do jejích zad a ledviny fyzicky držel, po působení po 2 minutách bolest odezněla. Uvědomovala si také souvislost s ledvinami a nevyřešenými vztahy. Po druhé mně po nějaké době opět požádala, zda-li by šla takto odblokovat 5. čakra, aby ve svém vztahu dokázala komunikovat. Opět pociťovala energii velmi silně od samého začátku, tentokrát byl projev působení Shambally velmi silný, až jsem se trochu zalekl. Začala intenzivně dýchat, jemně vibrovat, a vycházely ven různé emoce, jako zloba, lítost, dostavil se pláč... Stav trval asi dva dny, kdy se to postupně zmírňovalo... Věřím, že vše proběhlo v pořádku, že nebylo možné nic pokazit, jednalo-li se o čistý úmysl. Je pravda, že je velmi citlivá, a když takto působím Shamballou v rodině, zdaleka se nedostavují takovéto projevy, i když i u mé mamky během 3 dní zmizel velký otok po štípnutí hmyzem, který dle doktora měl přecházet ještě přes fázi zfialovění.
Každopádně mám ze Shambally velmi dobrý pocit a radost, cítím krásné teplo v dlaních.. Vzpomněl jsem si také, jak jste mi říkala, že jste poslala Shamballu někomu na pracovní pohovor a že tento pak proběhl velmi dobře. Zkusil jsem to také, neboť jsem v předešlé práci nakonec skončil a hledal novou. Musím říct, že i v tomto případě působila Shamballa velmi intenzivně a práci jsem dostal:) Od zasvěcení do Shambally u Vás mě také stále přichází na mysl kyvadlo, o kterém jste mi také řekla, že s ním budu schopen pracovat zhruba za 4 měsíce. Nicméně mě to láká natolik, že jsem si jej zhotovil z prstýnku na niti a zkouším se ptát s pomocí vyrobených tabulek.. Víceméně reaguje přesvědčivě, vytestoval jsem si - pokud je odpověď správně od mého vyššího já - že práce s ním probíhá asi na 65%.. Každopádně se těším, až k Vám budu moci zajít na kurz práce s kyvadlem a potvrdím si některé odpovědi, zejména co se týče vhodnosti potravin.


Přeji Vám krásný víkend, Martin K.


17. 6. 2013

Dobrý den,
minulý týden jsem u Vás byla na terapii a konzultaci kvůli strachu z řízení.
Chci Vám poděkovat, protože včera jsem řídila nejenom do nákupního centra :-), ale i cestu, kterou absolutně neznám... u Ostravy.
Strach pořád mám, ale je to spíše respekt.

20. 5. 2013

Dobrý večer paní Pánková,
slíbila jsem Vám, že napíšu, jak pokračuje moje rodinná situace.
Ten den, kdy jsem byla u Vás na terapii, mně bylo dobře, cítila jsem se skvěle. Ale přišel večer, partner přijel z práce a ve mně se něco vzbouřilo - následoval pláč, lítost, výčitky, zlost, není to můj styl jednání, ale nešlo to zastavit. Trvalo to ještě druhý den, až třetí den přišla úleva, bylo mně líp. (Pozn.: někdy se může usazování po terapii projevit i takto, je to čištění)
Čtvrtý den super! Pohoda, klid na duši, žádná citová závislost na partnerovi. Byla jsem schopná s ním normálně komunikovat. Další den se mi ozvala paní z realitky, že má pro mě 2 volné byty. Takže jak říkám, super! Metoda EVA zabrala a já Vám moc děkuji. Pracuji s EFT skoro denně, někdy jdou na mě chmurné myšlenky, tak je zaháním. Užívám vaše Bachovy kapky, už jsem je skoro dobrala.
Ještě jednou moc děkuji a těším se na další terapii.
S pozdravem Š.

3. 4. 2013, Úvaha na  téma "Jídlo"

Naše jídlo je posvátné jako naše duše či cokoliv živého. Zeptali jste se někdy, jak vaše potrava vzniká? Zde velice dobře funguje věta: “Jsme to, co jíme.“ Bůh nám sesílá stravu odpovídající našemu nitru, jestliže máte pocit, že nedokážete změnit jídelníček pro nasycení vaší duše, tak nezoufejte a proste Boha o změnu a o nasycení vaší duše. Činil tak vždy tak, jak jste si dovolili a bude činit tak, jak si nyní dovolíte. Vše odpovídá nitru. Vaše božská strava vás naplní a dodá vám potřebnou energii, jež jste si nikdy nedovolili příjmout, neboť jste o tom nevěděli.

Ondra S.

23. 2. 2013

Zdravím Vás, paní Pánková a přeji příjemný večer.
Přemýšlím si tak nad Vaší terapií, nad sebou, nad Vámi a mám potřebu napsat....

Dvakrát jsem podstoupila s Vámi metodu EVA a nelituji. Velmi jsem tuto metodu uvítala už z důvodu, že nemusím o ničem mluvit, nic řešit a bylo to i ve chvíli, kdy už jsem nechtěla nic řešit, nic chápat. Byla jsem unavená z mé nastálé situace a jakobych už nemohla dál a nešla mi určitá věc pustit, povolit. Po vaší terapii to povolilo a mně se velmi ulevilo. Občas je potřeba si dovolit i takový luxus, že nemusíme makat sami :o). Zasloužíme si to a je to úžasné, jsme přece jenom lidi, ne vzor dokonalosti. Díky za vás a za tuto metodu. (Moje poznámka: opravuji Vás ... to jen tak vypadalo, že jste nemusela makat, opak je pravdou ...)
Samozřejmě, že bez práce nejsou koláče a každá dobře odvedená práce pro nás se nám vrátí (někdy až neuvěřitelně pocitově silně), ale jsou chvíle, kdy je čas nechat starosti být, odpočinout si a pročistit dušičku. Dalo mi to hodně, čerpám z toho dodnes a ještě určitě čerpat budu. Jsou okamžiky, pocity a situace, kdy je netřeba pak mluvit a jen tak být a vnímat....děkuji, opatrujte se a ať se daří a Vaše práce ať nese radost a chutné ovoce dál.
Leona

22. 2. 2013

Ačkoliv jsem z Plzně a paní Pánkovou osobně se neznám, zanechala v mém srdci velkou úctu. K léčitelství jsem byl přiveden dříve, než jsem spatřil tento svět. Na svět jsem byl přiveden jasnovidcem a léčitelem P. Ferdou ze Sušice, později jsem se dostal k paní Dr. Boženě Kamenické, která si mě na tolik časem oblíbila, že jsem patřil k jejím nejmilejším. V současné době spolupracuji s léčiteli a osobně se o léčitelství zabývám. Paní Pánkovou jsem poznal náhodně, jakoby zázrakem. Nyní si uvědomuji proč.
Paní Pánková, děkuji jménem mým, ale i nás ostatních, za Vaši lásku a neochvějnou víru. Děkuji za obrázek Vámi malovaný, ale i za léčení na dálku. Věřím, že se společně osobně setkáme při příležitosti, až pojedu na Moravu za mými přáteli do Mikulova. Nechť Vám náš Pán, na přímluvu sv. Antonína z Padovy podá své požehnání.


V Kristu
Aleš Antonín Černý, Plzeň


pí Karla S., 19. 2. 2013

Krásný den,
teda p. Pánková chci vám napsat, že Shamballa je síla. Po první aktivaci jsem spala 15 hod. Vždy, když s ní pracuji na sobě, je to síla. Oproti ostatním energiím, které mám.
Mějte se hezky.

slečna Katka, 2. 1. 2013

Dobrý den paní Pánková,

moc vás zdravím :)  Budu moc ráda, když se lidé dozví, že jde zvířátkům pomáhat, člověk někdy neví, kam se obrátit, a za vaši ochotu a pomoc moc děkuji. A ještě, že i když se zvířátko neuzdraví, tak to stojí za to a může odejít bez bolesti, jak chce a bez uspávací injekce.
Ani to neumím popsat,jak jsem byla šťastná, když vaše terapie zabrala a Justy doslova v okamžiku přestala mít bolesti a usla. Není snad nic horším než vidět, jak se někdo milovaný trápí. My jsme nevěděli, co se stalo než jsme si spolu volali.. jak jsem u ní seděla, tak ta změna jejího stavu byla šokující (sama jsem se ptala, co se stalo, Filip pak za mnou přišel, že mi někdo volal na skype). Filip si všimnul, že se kočky začali chovat jinak, oni se honili a prali a najednou klid všichni usnuli. Možná ještě zajímavost, k večeru se její stav zhoršoval, byla nevyspalá, dala jsem ji tedy prášek na spaní a vůbec nezabral, bránila se, pořád se hýbala, měla jsem pocit, že nechce usnout.

Nevím, jestli je to důležité, ale nechala jsem Justy spát a chodila ji kontrolovat (obývák máme vedle haly, tak jsem měla otevřené dveře a koukala na ni z křesla) a naposledy jsem k ní přišla pohladila a ona se na mě podívala a do pár sekund ji přestalo bít srdce, chtěla jsem ji chtěla oživovat, ale nakonec ji nechala být (ani nevím proč). Nevím, jestli je to důležité, ale ve chvíli, kdy odešla, tak mě doslova zasáhla silná bolest hlavy, trvalo to asi půl hoďky a pak to zase bylo pryč.. cítila jsem se pak jak po terapii u vás, k některým vzpomínka necítím to, co jsem v tu danou chvíli vnímala..teďka jsem si nemohla vybavit, jak jsem se cítila, když jsem viděla, jak se Justy kňučí, nemám s tím spojené žádné negativní pocity. Jsem za to vděčná, i když tomu nerozumím.


Justy byla hovawart, jsou to velcí psi, jsou poměrně zvláštní a vysoce fixovaní na lidskou rodinu, my ji měli doma, ona nechtěla spát na zahradě, tak spala doma:) Ta péče byla poslední týdny náročnější, protože víc než týden už nechodila a já ji neunesu, asi 14 dní nic nejedla,..ale byla jsem ráda, že tu ještě je, že s ní mohu být, říkala jsem si, že to třeba má smysl, a že jak jste říkala, že si něco léčí na nějaké jiné úrovni (chtěla jsem ji dopřát trochu víc). Nebyla apatická, koukala na mě, na vánoce viděla všechny, co dlouho neviděla (mého bratra..).

 

Přeji vám krásný nový rok a jsem vděčná, že jsem Vás mohla poznat, Vaše práce mě neustále inspiruje a povzbuzuje v mém životě. Děkuji. Přeji hezký den,  Kateřina

 

 

pí Jitka H., 22. 11. 2012

Neustále děkuji paní Libuško za vyčištění celého mého já a velmi pak znovu děkuji za překrásnou energii Radost, kterou jste mi tak láskyplně předala. Je to něco úžasného a doporučuji všem, kdo ještě váhají a nebo se bojí, aby to zkusili také. Lidičky, nebojte se! Věřte si a ZKUSTE TO TAKé. MOC DíKY. Jsem stále plná lásky, pokory a radosti.
Tímto ji posílám i Vám.


Lucka Stolaříková, 27. 9. 2012
Nádherně vypsaný příběh, Lucko, děkuji za něj :)

Cestou necestou aneb jak to vlastně začalo?
Úplně jednoduše. V dnešní době shonu, strachu a lítosti naše silná trojka (bratr, máma a já) hledala cestu duševního osvícení. Z počátku byla hlavním iniciátorem naše milovaná máma. Nejdříve to byl film jménem Tajemství, následně knihy na tohle téma. Shodou okolností se v jedné knize Joa Vitaleho psalo o metodě EFT. Začalo detektivní pátrání někoho, kdo tuto metodu vyučuje. Takto jsme se dostali až k paní Pánkové, která v roce 2011 měla seminář v rámci esoterického týdne ve Fryštáku, kde mamča absolvovala tento kurz. Věřím, že naše touha po posunu svedla cesty dohromady.

Rok jsme bez ustání pracovali na sobě, četli a sbírali různé informace. Miluj svůj život se nám stala pohádkou na dobrou noc. Měnili jsme se my a i naše okolí a posuny byly znatelné. Jenže přestalo to stačit, duše toužila po něčem dalším. Máma objevila Thétu a opět u paní Pánkové. Ovšem k Thétě se vázal kurz kyvadla. Vše začínalo nabírat na obrátkách a pak už to šlo ráz na ráz. Brno jako by nás stále volalo k sobě. Máma už měla za sebou kurz EFT, Thétu osobní, kyvadlo a po osobním setkání s naší andělskou učitelkou jsme začali toužit i já a můj bratr

Přiznávám, že jsem vždy věřila v to, že neumím kreslit a samotné sezení nad papírem mě moc nenaplňovalo a ani nebavilo. Po absolvování kurzu Automatické kresby v Brně u pí Pánkové se vše otočilo a já za 2 měsíce skoro vykreslila pastelky a obrázky polepila celý svůj pokoj. Něco podobného se dělo i u mámy a bratra.

Na kurzu AK probíhalo zasvěcení do energií. Samotná práce s energií pro mě byla španělská vesnice, natož být do ní zasvěcena. Znala jsem jen Reiki a nově WWE, kdy mě máma na požádání dobíjela. Ovšem mé první zasvěcení do energie Radost byl pro mě natolik silný zážitek, že kdy si na něj dnes vzpomenu, chce se mi smát a šířit lásku všemi směry.

Jen celkově jsem ještě pociťovala nejistotu dnešní doby a váha „špatného“ rozhodnutí ve mně vzbuzovala strach. Proto jsme s bratrem absolvovali kurz kyvadla, který jsme dostali od mámy jako dárek. Mimochodem ještě jednou DÍKY mami. Trocha cviku s kyvadlem mi pomohla věřit svým rozhodnutím. Po páru měsících cítím i co chce duše a co je výplodem hlavy, takže už kyvadluji spíše pro ověření.

A pravidelné terapie metodou EVA s pí Pánkovou dělají s námi opravdu divy :).

Vím, že vstoupit na tuto cestu poznání bylo to nejlepší, co se mohlo stát. Jen teď už není cesty zpět. Absolvováním jakéhokoliv kurzu a terapií u paní Pánkové je možné jen získat. S láskou v srdci a anděly v zádech zvládáme naprosto vše, jen je potřeba začít. Lucka, Valašsko

Paní Lenka, 28. 7. 2012
Dobrý den paní Pánková, ještě jednou moc děkuji za terapii..nabídla jste EVU a ta zafungovala. Jak jsem s Vámi mluvila do telefonu, nějak se mi ztratil ekzém, zázrak nebo vyléčení? Zázrak to určitě nebude. Týden po terapii jsem měla různé zlé sny, protože jsme dělali odpuštění (otec a matka ) také se mi promítaly v hlavě různé události, které byly zastrčeny v podvědomí asi jako špatné vzpomínky. Kupodivu jak se mi nějaká událost nyní vybaví, ani nad tím nepřemýšlím, prostě to bylo, proběhlo to, je to za mnou. Stačí týden a hodně věcí se zlepšilo, ale už teď se těším za Vámi a budeme odblokovávat dál. Můj cíl je jasný. Už teď pracuji na tom, aby bylo dobře mně, ruku v ruce s tím jde to, že bude dobře našim, dětem a ostatním v mém okolí. Pěkný den Lenka.

Jana M., 21. 6. 2012

Krásný dobrý večer p. Pánková,
tak jsem se dnes dostala k počítači a s dovolením se s váma podělím o svoje zážitky.:-)
Dopoledne se stavila kamarádka a dávala jsem jí do aury shamballu. Po dokončení říkala, že se trošku motá a byla taková překvapená. I když jsem se jí zrovna nedotýkala, měla prý pocit, jako by si jí vítr hrál s vlasy. Pak mi napsala, že má překvapivě jakousi energii, že je to neuvěřitelný, že jsem jí moc pomohla a moc děkovala.
Odpoledne dojela sestra s jedním synkem (to je ten, jak jsem vám o něm vyprávěla, že je přes duchovno). Chtěl také udělat shamballu. Ptala jsem se ho na pocity a povídal, že měl pocit, jakoby měl pod nohama rotační kruh, brněla mu u toho levá ruka a měl pocit, že je ve vesmíru a jeho dušička s něčím bojuje. A aniž bych se ho zrovna dotýkala, tak cítil pálení v ramenách. Celkově mu to bylo příjemné.
No a včera jsem jen působila sestře na bolavá záda a cítila do nich silné pálení. Dnes při dávání shambally do aury a pak působení na záda cítila menší vibraci u žaludku, mravenčení v prstech a jakobych jí výskala ve vlasech, aniž bych se jí zrovna dotýkala. Chvíli po dokončení cítila úlevu za krkem, kde jí předtím bolelo.:-)

To jsou moje první zkušenosti při dávání shambally.:-) S pozdravem Jana

Kristina L., 19. 6. 2012 (po terapii EVA)

Ahoj Libuško,)
Ještě jednou mockrát děkuji za včerejšek. Cítím se jak znovuzrozená..plná energie a síly,)) A že se začali dít věci..hned večer,) Prostě to funguje,))

Vlasta, 23. 5. 2012

Dobrý den, paní Pánková,
děkuji za zajímavý seminář, výživný jako vždycky, mám tedy zase o čem přemejšlet ;-)! Vždycky už si myslím, že to mám v kapse, a šup, zpátky do školy :-D . Hlavně jsem si ve všem tom lítání nevšimla, že mi ho někdo umožnil ! Já fakt nevím, kdy to moje ego trochu povolí... jsem Vám vděčna za novou šanci, dochází mi to až teď, děkuji, děkuji, děkuji za ni, děkuji Vám za všechno. Přeji Vám vše dobré na cestách i v servisu!!!!
Dobrý večer, paní Pánková!


Paní ze Zlína, 19. 5. 2012 (zasvěcení do Shamballa 1024)

Děkuji Vám moc za zasvěcení: první půlku jsem ležela, vnímala různé obrazy a občas usínala, a fakt se cítila jako na operačním sále s něžnou narkózou, ta hloubka v tom je úžasná; v druhé půlce už jsem mravenčila, tak jsem přijímala vsedě, celkem asi hodinu. Pocity velmi slavnostní, úlevné, vděčné... druhý den jsem téměř lítala :-), na spoustu "problémů" se dívala ze shovívavé výšiny, vytiskla si certifikát - a první ze všeho ho ukázala mámě, která moji duchovní pouť začala, a děkovala jí tak přirozeně a upřímně za život a za všechno... odpustila mi před pár dny... manuál jsem vytiskla a louskám po částech, a mezitím se začaly "valit" věci, o nichž jsem myslela, že už jsou vyřešeny - ale jakoby na vyšší úrovni musím čistit znovu, a důkladněji. začínám tušit, čím jste museli dokázat projít všichni Světelní a Bílí - rovnou a skrz, bez objížděk a ulejvání, Srdce se hmoždí a hmoždí, až se prostě uvolní a proudí... To bude ještě dlouhá práce pro mě... Dnes jsme objevila tak přirozenou a normální lásku ke své dceři, hned jsme si volaly... no prostě fičák :-). cítím se klidná, ozdravená, tady a teď, a normálně šťastná. Fráze "Vás mi seslalo samo nebe" není v tomto případě žádná fráze, ale doslovná pravda :-). Moc a moc Vám děkuji z celého srdce a posílám požehnání :-)).


Karla, 4. 5. 2012
...... Je to síla. Lidé mi nejbližší-cítí změnu a hejbá se to všechno. Je krásný pocit jít po cestě s hlavou vztyčenou,unést pohledy lidí a říkat si jsem skvělá a i kdybych na sobě měla montérky od hnoje, tak jsem nádherná a jdu v pohodě. Nic mě nerozhází. Makám jako divá a ještě že mám EFT. Mnohokrát vám děkuji paní Pánková ........


Paní Dana M., 30. 4. 2012

Dobrý den paní Pánková, 
domlouvaly jsme se, že Vám napíšu, jak to u nás vypadá po tom, co jste nám čistila dům. Tak si představte, já když jedu z Brna, tak jsem vždycky úžasně pozitivně nastartovaná a tentokrát, když jsem šla schodištěm nahoru do domu, tak jsem cítila nádhernou pozitivní energii a tak obrovskou čistotu. Takovou sílu čisté energie můžu přirovnat, když chodím ke stromu a čerpám sílu od něj. Opravdu jsem si připadala jak v lese. Moc Vám děkuji za vaši pomoc............
Mluvila jsem s tchánem a ptala se ho co bylo na místě kde je postavený náš dům.Prvně řekl že nic,ale když jsem se zeptala jestli louka tak se rozpovídal o rybníku, ale ten měl hráz na hranici našeho pozemku.Vyprávěl, že když kopalizáklady na plot narazili na kamennou hráz rybníka a shnilé desky ze stavidla, přes které přetíkala voda a pokračovala potokem dále do dědiny. Ten potok byl v místě kde dnes stojí náš dům / v místě kde máme ložnici my i tchán/a ještě za života tchánovýho dědečka se z hospody domů vracel místní mlynář a spadl do potoka a utopil se. Prý nebyl hluboký, ale mlynář byl napitý a spadl do něj a ráno ho tam našli místní. Jeho rodina nechala kousek od  toho místa postavit pomník s křížem, dřív býval na kamenném návrší, ale jak se zvedal terén kamení bylo zahrnuto ale pomník s křížem zůstal zachován i když dnes stojí na soukromém pozemku v těsné blízkosti rodinného domu. Je to zvláštní, ale za 20 let co tady bydlím o tom doma nikdo nemluvil. Snad proto, že tohle ví tchán jen z vyprávění.

Jsem ráda, že v mém životě jsem měla to štěstí a potkala jsem Vás. Moc děkuji, že mě stále pomáháte. Ještě jednou velké díky a prosím napište mi naschledanou Dana M.

Paní Jitka, 11. 4. 2012
Musím Vám napsat, že několik let jsem o metodě EFT slyšela, ale teprve teď po Vašem semináři ji používám .. je to zvláštní, protože je to naprosto neskutečná pomoc :) Používám ji pořád, i na dálnici v autě... :) Děkuju moc a pokud má člověk víru, funguje daleko více. Nastartovalo mne to a cítím, jak se otvírají i jiné možnosti. EFT je super a to jsem se tomu tak dlouho bránila. Děkuju ještě jednou...

Jo a krémy neskutečně skvělé (vysv. od firmy JUST).


Pan B., 19. 3. 2012, po semináři Théta osobní

Vážená paní Pánková,
ještě jednou moc děkuji za včerejší léčení, mám pocit že jsem toho pustil hodně a cítím se skvěle, jako bych měl volný prostor ve svém nitru :-) . Dal jsem si jedno propojování s nitrem cestou autem z práce mezi poli na kopci při západu slunce a bylo to hodně silný.


Hanka B., 3. 3. 2012

... Dneska jsem tukala a citila ulevu, jako by neco tezkeho odchazelo. Funguje to. Na vcerejsim seminari bylo moc hezky. Chvilkama jsem hodne citila jak mi nekdo oddelava bolest z tela. Jeste vecer jsem nad tim premyslela,jak intenzivne jsem to citila. Bylo to pro me i velice poucne. Mam se co ucit :-) Chci vam jeste jednou podekovat za vasi pomoc a trpelivost. Dekuji a preji hezky zbytek dne :-)
S pozdravem H.B.

 

Linda S., 17. 2. 2012

Libuško, přeji Vám krásný zasněžený den :). Chci Vám poděkovat za hluboce inspirativní setkání, obě zkoušky jsem zvládla, ovšem to zdaleka není jediný přínos, daleko větším je pocit vnitřní pohody a harmonie. Vřelé díky a těším se brzy nashledanou.

Renata Kupilíková, 5. 2. 2012
Dobrý den paní Pánková. 

Chtěla bych Vám upřímně poděkovat za úspěšné vyřešení mého dlouholetého zdrav. problému metodou Eva. Od té doby se mi moje potíže s močovým měchýřem neobjevily.

Od puberty mě trápí močové cesty. Dnes je mi 43 let a díky své cestě za světlem se mi tyhle problémy zhoršily natolik,že nejsem schopná odejít z bytu,když se potíže objeví. Trpím já, i moje rodina. Absolvovala jsem za ty roky nespočet vyšetření, léků, antibiotik, jsem vedená jako chronický pacient. Jenže před půl rokem se moje potíže změnily, trvají jen den, projevují se nutkavou potřebou na wc, a tzv. nedobíhám, pak mám pálení, řezání. A to trvá několik hodin. Nejsem schopná nic dělat, nespím, mám deprese, piji čaje, vodu a čekám, až atak poleví. Hledala jsem pomoc u léčitelů, v SRT, metodou Théta, nebo v minulých životech.
Jsem Vám velice vděčná a denně děkuji Vám, andělům, průvodcům, a jak mě učíte i sobě.  Přeji Vám mnoho dalších spokojených lidiček. Hodně štěstí. Namasté


Pan Břetislav, 3. 2. 2012
Vážená paní Pánková,
děkuji za včerejší léčení, bylo to hodně výživné a moc mi to pomohlo :-) . Děkuji. Přeji krásný den.

Lenka, 3. 2. 2012
Ahoj Libuško, předem moc zdravím.
Srdečně děkuji za osobní thétu, jsem z ní nadšená. Je to úžasné. Mimochodem, zvládla jsem zkoužky z jízd v autoškole. Děkuji i za info, které jsi nám říkala na semináři. Pustila jsem již i Reiki  a požádala jsem si o Worldwide.
Přeji a´t se Ti i nadále daří ve Tvé jedinečné práci a pomoci druhým.
Mám Tě ráda a moc za vše s láskou děkuji. L.

Paní Kamila, 15. 1. 2012

Dobrý den,
hlásím, že po včerejším semináři Théty osobní lépe vidím, lépe myslím, lépe tvořím. Četla jsem do 1 hodiny v noci bez brýlí a namalovala léčivý obrázek. Celkem se povedl. No, co dodat :). BYLO TO BEZVA. Hezkou neděli Vám přeje K.K.

Petra, Anglie 1. 1. 2012

Dobrý den,
jsem velice nadšena z energie Vašeho obrázku metody EVA. Začala jsem na něm spát, také se modlím k archandělům. Velice se těším na naše další sezení. Už začínám v sobě pocitovat štěstí :) Děkuji!!


Paní S., 28. 12. 2011

Vazena pani Pankova,
jsem nesmirne rada, ze jsem se mohla zucastnit Vaseho seminare Theta...zanechalo to ve mne obrovsky dojem, a to nejen z Vaseho odborneho pristupu a osobniho pristupu k nam ucastnikum, ale fakt, ze jste mi pomohla timto systemem slyset, je fyzicky fakt, a to se neda poprit. Slysela jsem na zacatku seminare spatne, a odchazela jsem s uplne jinym pocitem, protoze se mi sumeni v usich uvolnilo.M oc dekuji a doporucuji ostatnim Thetu.     zkuste..je to neco..

(Pozn.: tato paní byla objednaná na operaci, kterou po semináři Théta osobní s radostí zrušila, její problém totiž zmizel... )


RH, 4. 11. 2011

Rýma a EFT.
Od studentských let mě trápívala rýma. Červený nos od stálého utírání, teploty lehce přes 37 st. Postupně se k tomu začala přidávat bronchitida, takže první týden tekoucí rýma, pak 2-3 týdny kašel. A to už jsem musela ležet, teploty přes 38 st. Protože jsem neznala metodu EFT!
Před 14 dny, kdy postupně ulehl manžel, dcera, její přítel, se i o mne pokoušela rýma. Začalo to v neděli, v pondělí jsem po obědě odkráčela z práce do postele a vzala si 2 dny dovolenou. Smrkala jsem a smrkala a mezitím i ťukala. 2, 3 dny se celkem nic dramatického nedělo, smrkala a kýchala jsem, ve čtvrtek jsem šla do práce s trochu červeným nosem, v pátek po rýmě ani stopa. Dokonce kašel se vůbec neobjevil.
Hesla: budu mít odřený a červený nos, nebudu moct pracovat, protože budu stále kýchat, večer budu unavená, bude mě od rýmy bolet hlava, teče mi z nosu jak z vodovodu. Nepamatuji si, že bych se kdy toho tak rychle zbavila, a to pracuji v lékárně. Zdraví RH - pozorná posluchačka Kurzu EFT paní Pánkové :-)


Břetislav H., 22. 9. 2011

Vážená paní Pánková,
děkuji ještě jednou za Vaše léčivé sezení, moc mi pomohlo.
Rád bych s Vámi sdílel můj krásný pocit, když jsem od Vás odcházel, kdy jsem se cítil doslova jako vznášedlo ;-). Jednak jsem měl pocit, že jdu 10 cm nad zemí a jednak mě jakoby popoháněla neviditelná síla zezadu (v podobě polštáře či obláčku), takže jsem se musel vědomě brzdit, abych nešel moc rychle ;-) . Celou cestu domů autem jsem cítil volnost, odpojenost od minulosti a současně obrovskou podporu za svými zády, jako by mě někdo doprovázel.
Teším se na další setkání s Vámi a přeju krásný den, BH


VH, 8. 9. 2011

Přeji krásný den, paní Pánková,
Vyzkoušet u Vás čištění bloků metodou EVA byl opravdu hodně dobrý nápad J!!! Cítím se velmi dobře a odlehčeně, takže další práce na sobě probíhá mnohem rychleji a do větších hloubek... Už během ošetření jsm cítila onu „zvedající se oponu“, která mi doposud stínila ve výhledu, a k dalekým obzorům se nyní svobodně nejen dívám, ale i pohybuji. V běžných situacích zakouším nové a pozitivnější reakce jak své, tak druhých. Je to opravdu hodně hodně dobré a mnohokrát Vám děkuji za Vaši péči, láskyplnou podporu a Váš nakažlivý optimismus J!
Děkuji i za diamantovou vodu, máme pocit, že vaření by mohlo brzy zůstat přežitkem minulosti
J!

Jinak se nemohu udržet a musím se s Vámi podělit o další prožitek, následující po EVA terapii – zprostředkováváte zázraky s takovou samozřejmostí, že to nechápu!!! J))): pociťuji spodní proudy, které mě strhávají zpět do vyjetých životních kolejí, podívám se na ty koleje zlostně, vystoupím z nich rozhodně a odhodlaně, v duchu je zasypu hlínou a ony ihned zarůstají rozkvetlým jetelem ( :-)))) a já se ocitám na rovné pláni, kde se můžu vydat naprosto libovolným směrem, kam mě napadne. A tu je rázem jasné, proč ty koleje – cítím paniku z té možnosti svobodné volby a z toho, že vyberu-li jednu možnost, ztratím všechny ostatní. A vidím, že jediný způsob, jak to udělat správně, je nechat se vést Vyšším hlasem, který z té výšky vidí lépe, kam bych měla, jinak budu lítat na místě pořád dokolečka... A cítím, jak je hernajs těžké ty otěže přenechat někomu jinému než mojí velectěné inteligentní hlavě... Ale v tom to, pravda, celé je, že ? J)) Vy to víte, my někteří škobrtáme...
Díky Vám za ty nekončící vhledy a osvobozování od pout, čítajících řadu životů, nemůžu uvěřit, že někdo takový opravdu existuje na téhle zemi!!! Ale já už odmala věděla, že se dočkám a vrátím se zpátky... Tohle je doba velikých zázraků, dějí se nám každý den, je určitě odměnou, že můžeme tu být zrovna teď...


pí Vlasta H., 30.8.2011

Zdravím Vás, paní Pánková,
Děkuji Vám ještě jednou za nádherný kurz Cesta k vnitřní harmonii. Nejen, že jsme se naučili mnoho nového, dozvěděli mnoho zajímavého, ale cestu k vnitřní harmonii také opravdu našli, a kus po ní popošli, tedy aspoň já... Pracuji na sobě již léta a ošetřila jsem i zlepšila už ledacos, ale Vaše práce jde „k věci“ a k podstatě naší existence a velice mi pomáhá. Moc se mi líbí Váš živý způsob výkladu i práce a samozřejmost, s jakou rozdáváte lidem Světlo, a vedete je bez posuzování, pro mě bude vždycky hojivým balzámem a inspirací. Kyvadlo i pastelky jsou teď v pohybu dost často J. Těším se na další inspirativní práci s Vámi!


pí Jana, 22.8.2011


Milá paní Pánková,
možná Vás moje časté maily obtěžují, ale nedá mi to a prostě Vám napsat musím!
Začínají se mi dít "divné" drobnosti. Podařilo se mi domluvit odklad jedné splátky, na kterou momentálně nemám, před chvílí jsem se dozvěděla, že dloužek, který mi jeden člověk dluží víc jak půl roku, mi slíbil zaplatit do konce tohoto týdne. Vztah s dcerou se začíná jakoby mávnutím proutku zlepšovat a manžel mi koupil věci, které jsem chtěla, aniž bych mu něco říkala. Takových "drobností" přibývá a mě to moc povzbuzuje a přináší krásné a šťastné pocity!
Je to všechno díky Vám, sama bych na sobě tolik pracovat neuměla, i když se snažím;-).
Ještě ne jednou, ale mnohokrát díky díky díky:-D:-D:-D

pi Vlasta H., 20.8.2011

Dobrý den,
Moc Vám děkuji za manuály a hlavně děkuji za pěkný seminář ve Fryštáku a za zasvěcení. Apana je prostě SLADKÁ Láska a jsem do ní úplně zamilovaná! EFT je mazec, zatím je to v chaosu ale jede to a protože z qi gongu mám k meridiánům vztah, je to prostě doma pod střechou a je to všechno moc moc dobré. Pomýšlím na seminář u Vás příští týden, kreslit neumím, mám blok (tedy emoční, ne zápisník J)) z první třídy, takže by bylo asi dobré do něj šťouchnout J, a s kyvadlem si nejsem někdy jistá, všechno se učím sama, tak by mi to možná také pomohlo. .... 
Ještě jednou děkuji a přeji krásné dny! S vděčností VH


Zbyněk R. 9. 7. 2011

Dobrý den, chci Vám říct, že všechno dopadlo tak, jak jste říkala.
Hned druhý den potom, co jsem byl u Vás, jsem dostal neobvyklou příležitost vyzkoušet sílu EFT. Spadnul jsem z kola a ráno jsem měl téměř nepohyblivý krk. Po dvou kolech EFT jsem s ním mohl zase normálně hýbat. Už tomu zcela věřím. :-).
Moje prodejní úspěšnost se více než zdvojnásobila. Dokázal jsem se zbavit nutnosti při prodeji všechno propočítávat a to mně výrazně pomohlo. A jsem přesvědčený, že to je díky Vám. Moc Vám děkuji. S pozdravem Zbyněk R.


Štěpán H. 20.6.2011
Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Pánkové u které jsem vloni absolvoval kurs EFT,který mě hodně pomohl a nasměroval.Nedávno jsem u paní Pánkové postoupil metodu EVA asi po 2 hodinách odcházel úplně jiný člověk.Mám v sobě neskutečnou energii, baví mě život. Roky mě bolelo za krkem nemohl jsem spávat ,tlačil mě polštář do hlavy. Nic mě nepomáhalo ,jak masáže nebo výměny desítky polštářů Spadlo ze mě jaké si břemeno Cítím se takovej uspořádanej, jako nikdy předtím. Moc děkuji a doporučuji absolvovat


Alena, 18.04.2011

Toto pisi pro vsechny, kdo uvazuji nebo se rozhoduji zkusit nekterou techniku, kterou pani Pankova na techto strankach nabizi:
Ziji v zahranici a s pani Pankovou pracuji 5 tydnu – vzdy o vikendu pres Skype. Naucila me metodu EFT, kterou sama praktikuji kazdy den minimalne pul hodiny. Take jsme delali metodu EVA a metodu cisteni rodu.
Jako zazrakem mam najednou vic energie a chuti do zivota, jsem spokojenejsi sama se sebou, vyrovnanejsi, optimistictejsi, stastnejsi a tim i milejsi a hodnejsi na ostatni lidi kolem me. :)
Timto bych chtela mockrat podekovat pani Pankove za pomoc a cas, ktery si na me vzdy udela - i o vikendu! Vsichni, kdo vahate – zkuste to taky! Kdyby se o techto nenarocnych technikach vedelo a praktikovali je vsichni, vsichni bysme zili v lepsim a stastnejsim svete. :) Dekuji!! :):):) Alca


Marcela V.| 18. 4. 2011

Vážená paní Pánková,
Dovolte mi, abych Vám nejdříve z celého srdce poděkovala za energii z Kristovo-Buddhova poháru, kterou jste mamce poslala. Mamka o této pomoci nevěděla a já ji ani nečekala. Když jsem s mamkou dnes hovořila, podle času odeslání Vašeho e-mailu a zázračné změny zdrav.stavu mamky jsme daly dohromady, že to byla právě tato
energie, která mamce tolik pomohla. Mamka byla operována min.úterý a na neurochirurgickém odd. Českobudějovické nemocnice byla jediným pacientem, který nechodil a pro bolest bral silné opiáty. Od včerejšího večera, po přijetí energie, mamka pocítila změnu na těle a dnes brzy ráno zázračně přešla 3x nemocniční pokoj ! Samou radostí to hned řekla sestrám i lékaři, který ji již chtěl znovu poslat na magnetickou rezonanci, protože « zřejmě udělali chybu » a s důvodem její bolesti si nikdo z lékařů nevěděl rady. Hned po této zprávě ji však primař šupem poslal domů, protože « chodí ».
Takže i když mamka může chodit jen s velkou bolestí, ale chodí, bylo to pro lékaře důvod k ukončení léčby bez slibované revize formou mag.rezonance a zabývat se případem mamky budou až na ambulanci za 3 měsíce.
Paní Pánková, mamka hovoří o zázraku, protože se už zcela vážně viděla na invalidním vozíku a nyní bolest polevila o 70% !!. Po operaci bederní páteře však smí jen chodit nebo klečet a konzultaci po skypu ani přejezd do Brna (ano, bydlí 30km od Tábora) by zatím nezvládla-nesmí 6 týdnů sedět. Velkou bolest stále cítí a je připravena na sobě pracovat.
Vážená paní Pánková, děkuji Vám za všechny odpovědi, které jste mi vypsala. V e-mailu navrhujete několik řešení. Semináře se bohužel nemohu zúčastnit, bydlím velmi daleko a ani by mi to neumožnila rodinná situace s hlídáním-mám dvě malé děti (4 roky a 14měsíců). Zmiňujete i možnost pomoci energetickým ošetřením- působením na
dálku. Ráda bych se Vás zeptala, zda-li je to právě energie z Kristovo-Buddhova poháru, kterou posíláte nebo se jedná o jinou energii ? Nevím, zda-li se posilování touto energií dá objednat, ale byla to ona, která mamce tolik pomohla. Kolik posilování na dálku by bylo třeba-dle Vašich zkušeností- ke zbavení bolesti a tedy k uzdravení v
případě mé mamky ? A na kdy stanovujete termíny působení ?
Dívala jsem se na Vaše internetové stránky a skláním před Vaší odvahou zveřejnit takto tam zmíněná vysvětlení a mohlu-li tak nazvat, vyšší poslání.

Předem děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,


Marcela V.

P.S. Paní Kalvodovou jsem našla na internetu pod článkem popisujícím u jedné paní identické obtíže, jaké potkaly mamku. Napsala jsem jí e-mail, ale doporučila mi Vás s tím, že se EFT medotou již nezabývá.
Jsem velmi ráda, že tak učinila.


Jana Č. | 19. 3. 2011
Pěkný den, i když není sluníčkový
chci Vám poděkovat za čtvrteční kurzík EFT, o metodě jsem četla na netu, ale nebylo mi jasné, co vlastně u toho říkat. Myslím si, že jsem to s Vámi snad pochopila.
Chci se s Vámi podělit o to, co jsem vyřešila na kurzu. Je to zdánlivě maličkost, chtěla jsem začít opravdu u něčeho velmi, ale velmi jednoduchého. Skoro půl roku doma hledáme dost velkou plechovku s barvou na novou pergolu. Teda spíš já hledám. Vyhlásila jsem téměř celostátní pátrání a zatím bez výsledku. Na kurzu jsem si ten problém vyťukala. Výsledkem je, že je mi vlastně jedno, kde ta barva je,protože já tu pergolu stejně natírat nebudu.
Podle m
ě je to maličkost, ale takto budu pokračovat. V lednu a únoru jsem si čistila karmu. Poznávala jsem, že se jednak "něco děje", přicházely a stále přicházejí nové možnosti, nabídky a jiné, byť i drobné maličkosti. Některé věci už jdou kolem mě "za plexisklem" a dnes už se mě skoro nedotknou. Pokud ano, budu teďťukat. Moc děkuji!! .........Ještě jednou za všechno moc díky a věřím, že se ještě setkáme na dalších kurzech či podobných akcích!........Znovu děkuji a děkuji a děkuji a přeji kráááásný víkend, což vůbec nezáleží na počasí


Pavla  | 23. 2. 2011

Dobrý den paní Pánková,
..... a musím se přiznat, že jsem na Vás dneska opět myslela, abych Vám napsala jak se mi "žije" s WWE. Záměrně jsem chtěla počkat nějaký den, co to se mnou bude dělat a abych Vás o pocitech s WWE mohla informovat. FUNGUJE TO. Moc mi to pomáhá při řešení, nebo i neřešení problémů. Obzvlášť teď ve vztahu, v kterém jsme se s přítelem skutečně dostali do nějaké smyčky. Ale věřím, že to bude dobré a vše se urovná.
Jinak se necítím nijak "špatně" co se týče čištění, nepozoruji výrazné změny, ale pravda po přiložení rukou na sebe energii skutečně cítím...jak proudí....

Takže moje "teplé pacinky" mě skutečně pomáhají jak se zdravím, tak i vědomí žití s touto energií, mě popohání dál v mém snu .......
..... No a jinak se mi s WWE vskutku žije dobře, tak nějak lehčeji, lépe tak nějak nejsem na to všechno sama.
Myslela jsem že si pro další zasvěcení "zajedu" ještě do konce února, ale časově to už asi nezvládnu - máme teď u nás prázdniny a s dětmi chci ještě něco podniknout. Spíše uvažuji i shamballe, ale nechám tomu dveře otevřené....budu se řídit intuicí (tak jak jste mě i Vy učila) zatím ještě počkám a vyřeším tyto moje záležitosti.
Jinak Vám ještě jednou děkuji za příjemný den v minulém týdnu a vlastně první krok v této mé cestě a určitě se Vám ozvu jak mi tato energie pomáhá k dalšímu růstu ....
Mějte se paní Pánková moc a moc pěkně a ať se Vám ve Vašich bohulibých činnostech daří - skutečně se mi u Vás v "salonu" moc líbilo a moc jste mě se všemi Vašemi schopnostmi i prostředím inspirovala...  S pozdravem a přáním krásných dnů PavlaJana | 15.2. 2011
Milá Libuško! Děkuji za krásné zasvěcení, byla to zase trochu jiná energie. Silně mne pálily ruce a tlaky a brnění v hlavě. Jana  (po zasvěcení do Shamballa 2002 - poznámka)


Dana  | 12.2. 2011
Děkuji za krásně prožitý den, když jsem od vás odcházela bylo mi nádherně a pokračuje to i dnes. Když někoho potkám cítím, jako bych byla jiný člověk. Cítím se silnější a odolnější. Moc děkuji Dana Mrňousová (po zasvěcení do Reiki I. - poznámka)


Jitka-Italie | 9.09.2010

Ahoj Libuš ... Děkuji ti ZA dnesni poslani te uzasne Energie .... ne Tak jsem o sobě vratila, vse ok chemio jsem zvladla, Jak na mistè Tak i potom ... ao co vic, potkala jsem o sobě jednou ml.pani ktere Krome moji nemoci who JE vzacna Jak vis Tak ma jeste jednu dalsi vzacnou nemoc .. JE v nasi asociaci pivo JE ZE az sicilie, s kterou si rozumim MOC mame mnoho spolecneho pivo diky vzdalenosti nemoci sobě vidime Jen 1 ci 2x do Roka. . navic ma o rok mladsi devcatko ktere navic o sobě narodilo den pozdeji nez ty ... Moje jednicky jsou dobry ZE ... ne dalsi ta nejvetsi novinka, ver mi JSI Prvni komu se sdeluji, Nebot jeste sama si ji musim plne uvedomit vstrebat .... ne Tak vis Jak jsem ti rikala ZE SE usiluji o presvedcit, aby profesora ABY mi zkusil pozastavit chemio, ZE si myslim ZE diky Přírodní medicína bych se mohla zvladnout .... mam mozna štěstí ZE muj andel profesor nema nic SOUDNÍ alternativni ci Přírodní medicína Nebo mozna o sobě mi nejak podarilo presvedcit ho pivo ... ver Nebo ne ... koncim !!!!! vim, ZE tim se nekonci, ZE nejsem vylecena ZE na neznamena ZE Kdyz mi dovolil, aby ji nakonec ZE znovu nebudu Muset delat ... ALE myslim si ZE JE dulezite, aby mi dovolil ZE ZE ja budu Muset dal n. sobe od čímž dokončíte Heads az k pate n. tele i dusi ... Na pivo dalsi vec JE, ZE OPET mi na potvrdilo ZE do funguje, ZE JDE k .. ZE Slovo vira nemusi mit jmeno protoze dulezite verit .. JE ZE JE opravdu Vesmír Tak Obrovského ZE Staci vnimat Nase zadosti ... ZE Kdyz verime v dobro positivne Tak najednou zjistime mnohem vic pravou cenu zivota cestu who nas tim zivotem VEDE ... jeste ... ja verim Jedno, ZE SE vylecim .. Nebo aspon ho zastavim ... ZE odejde Tak Jak prisel ... ja ti rekla .... TADY se zacalo TADY na skonci ... ja se citim ... pamatujes?? po kurzu reiki ... nad tvym studiem, kde JE Lékařské studio ... takze Děkuji ... Děkuji ti ZE JSI Casti meho Boje moji vyhry .... Tak ted uz radsi koncim, zitra sobě JDE to práce!! priste ti napisu jake jsou ty minerali v tvem sperku co ti prinasi .. jsem rada ZE SE TI Libi pivo asi ses libila i ty jemu, vzdyt na te si vybral sam, ne?? HIH 


Jitka Italie | 8.09.2010


Ahoj Libuš TADY Jitka ... Jak koukam n. datum uz dlouho nikdo nepsal ti, ZE podle vsichni n. dovolenych? hi hi ... nezlob se ZE Pisu az ted jsem mela pivo jaksi problém s internetem ... doufam ZE me prectes Kdyz Tak dlouho ti nepise .... hi hi ... doufam .. jinak mi zustane Jen sms nevim totiz kam jinam ti napsat ... jsem trosku bordelar v pocitaci .... vsak me znas ne? doufam ZE SE mas dobre ZE pomahas nadale tem co ztracenym dusickam potrebuji tvoji Pomoc-tvoji Pomoc Toho Kdo navede Na tu spravnou cestu vsechny ty emoce co k tomu Patri ... vzpominam Na tebe s uctou laskou pocitem klidu Na dusi (takze Na tebe myslim Poprad , doufam ZE skytas aspon Casto se totiz o bylo dukazem ... hi hi hi nejsou tu Zadní smajlici jinak bych JE poslala misto tech hi hi:::) NIC ... JE vsechno ok .. Fakt v klidu ... jenom ZE SE mi Konečne rozjel internet ja mela Chut te pozdravit popovidat si ... aby vůči ZE s italie ti teda VOLAT nebudu .. hi hi ... pozitri teda jsem čtvrtek jdu n. dalsi chemio .... treba, aby Bude ta posledni .. treba o sobě mi je podari presvedcit uz Konečne ... ihih ... ne dobry JE ZE diky reiky zvladnu bolesti ktere s tim souvisi ... aspon neco ne?? ne per il resto? teda na co znamena edited Zbytka ? co muj Zivot? žádné JDE dal ... alti e Bassi ... nahore dole ... chvilu litam Pak zas Padam n. hubu .... za fortuna EFT Bez nej bych uz nemohla byt ... aaaaa .. .. i Kdyz posledni dobou jsem jakasi roztekana ... nekake suggerimento? muzes mi poradit Jak na to? doufam ZE si mě prectes budes mi MOC nareikovat n. čtvrtek ... ABY vse dobre dopadlo ... abych nemela zadnou reakci .. Bolest tu zvladnu ... beh .. pokud nebude vetsi nez ta co ZNAM ... Tak jo ... uz Dost uz kecam .. Dost dlouho .. Tak Zase neco priste ne? ZE jo? jo Promiň ... doufam ZE tam kam Pisu jsem neco nepodelala ... edited ZE jsem se jinam mela poslet ... jo není k jsem cela ja .. prominte ... ahoj Líba objima Jitka Petrová z Italie ... vsak vis .. ta od ktere mas šperk z hryssokouli, chryzoprasu jadeitu ... un bacio !!!!!!! Nápis joooo? prosim pa


Jana-Anajs | 16.04.2010
Milá Libuško, děkuji za včerejší krásné zasvěcení do SchamballyiPosílám sluníčko a těším se s Vámi na další.Krásný den!


Jarmila B. | 31.03.2010

Mila pani Pankova, zdravim Vas a moc moc moc diky za Vasi nezistnou podporu, kterou jste poskytla memu tatinkovi. Neni na tom zdravotne nejlepe, ale Vy jste mu dodala diky energii Reiki silu prekonat vsechna neprijemna vysetreni a citim, ze dusevne zvlada sve problemy lepe. Neni cely den nabruceny a nenarika, ze ho telo boli. Preji Vam krasne velikonocni volne dny, odpocinte si a urcite se znovu ozvu. S vdecnosti Jarmila B. Letovice


Darja | 27.01.2010

Pekny den pani Pankova! Chci vam podekovat za masaz lavovymi kameny kterou jsem u vas mela predevcirem. Bylo to neco super bezva super!! Udelalo mi to moc dobre a stale se citim uvolnene a stale citim vase prijemne doteky. Doporucila jsem to take kamaradkam protoze vedely ze jdu k vam na lavove kameny, a byly zvedave jake to je.Dekuji take radu,ktera me popostrcila v mem rozhodnuti.Uz ted vim ze to bude dobre.Diky vam. Jsem rada ze jsem vas poznala a mejte se moc hezky a preji vam jen takove spokojene klienty(klientky) jako jsem ja. Darja Zacalova


Kateřina Nováková | 13.01.2010
Moc chci vychválit reiki..Díky nim jsem o mnoho klidnější při zkouškách, které jsou mnohdy dost psychicky náročné. Vřele doporučuji!!


Žofie | 5.01.2010

Dobrý celý den, milá paní Pánková.
Musím Vám vypsat své pocity, které mívám vždy, když od Vás odcházím po sezení EFT. Je mně neskutečně lehko, vždycky vyřešíme další problém, a máte na mne neuvěřitelnou moc. Byla jsem u Vás poprvé před rokem s pro mne hodně obtěžujícími stavy, dokonce jsem uvažovala o odchozu z práce, o rozvodu atd. Nyní na všechny minulé děsivé události v mém životě pohlížím s úsměvem, že jsem to snad ani nebyla já. Jsem teď klidná, vyrovnaná a rozdávám optimismus svému okolí. Ti, kteří mne znali dříve,nevěří, že jsem to já a že je taková změna možná. Antidepresiva jsem vysadila už dávno, i když lékařka mi to nedoporučovala... Ale já vím, co mi vadí a co ne.Zlepšila se mi také intuice, spím celou noc, na televizi se nedívám a je mo mooooc dobře. Zlepšila se mi sportovní výkonnost, manžel se mneou nechce hrát tenis, vždycky ho porazím!! Za to diky diky diky Vám, milá paní. Jsem šťastná, že jsem Vás potkala. Přeji Vám v novém roce hodně spokojených a šťastným klientů jako jsem já. Vaše paní Žofka


Zápalková | 3.01.2010

Milá paní Pánková. Chtěĺa bych Vám poděkovat za Vaši spolupráci na řešení mých zdravotních i psychických potíží. Byla jsem u Vás na Autopatii a EFT. Autopatie je zajímavá metoda, ozdravný proces probíhá postupně až do hloubky. Od počátku se můj zdravotní stav zlepšil a nebyla jsem od té doby nemocná. Své psychické problémy a téměř každé trápení řešim metodou EFT. Nemůžu si to vynachválit! Funguje i když by tomu člověk třeba nevěřil. Chci tímto povzbudit ty kteří hledají pomoc nebo si potřebují ulevit, Vaše rozhodnutí Vám změní život. Pracujte na sobě, pro sebe a pro své blízké. Krásný den


Marcela Švrčinová | 16.11.2009

Dobrý večer paní Pánková.Nevím,zda si ještě na mně vzpomínáte,jak jsem Vás prosila o radu,že má dcerka trpí atopickým ekzémem.Doporučila jste mi taky svou známou z Klimkovic,která se zabývá metodou EFT a vypadá to,že metoda u mé, již 14,5 měsíční dcerušky zabrala na ten atop.ekzém.Ne sice hned,ale zabrala.Dceruška už je úplně čistá a nic ji nesvědí!!!Naposledy měla ještě škaredé a poseté fleky nožičky,když jsem se koncem září s druhorozenou dcerkou vrátila z porodnice a od té doby je úplně čisťounká a hlaďounká.Navíc dcerka trpěla alergií na bílkovinu kravského mléka a dnes je v pořádku.Samozřejmě jsme byly v nemocnici na zátěžovém testu,zda alergie přetrvává a dopadlo to velmi dobře. Může jakékoliv mléčné výrobky,může jíst cokoliv, co atopici mají zakázáno a je naprosto bez reakcí, bez problémů.Ani nevíte jak moc jsem šťastná,že vše pominulo a z hloubi celého svého srdce Vám děkuji.Podotýkám,že druhorozená dcera Kateřina je naštěstí zdravá.Vlastně obě.Nevím,jak moc Vám mám poděkovat.S pozdravem a přáním pěkného večera Marcela Švrčinová.


Horackova Emilie | 11.11.2009

Krasny destivy den preji,pani Pankova!! Konecne jsem se odhodlala Vam napsat/vsak vite,jak to se mnou je.../. Od te doby, co jsem byla u Vas poprve na reflexni masazi slapek, jsem se zacala citit lepe nejen fyzicky,ale i mentalne.Jsem vice zklidnena a nevidim hned vsechno cerne.Celkem jsem byla u Vas uz ctyrikrat a trikrat po masazi jsem se detoxikovala ve vanicce.Opravdu to neco do sebe ma,rikala jste,ze se tim vycistim a zlepsi se mi moje hnusna nalada. Mate pravdu, jako vzdy..... Jsem k Vam objednana opet za 14 dni, uz se tesim. A pokud byste mela na mne vice casu,mohly bychom delat tu metodu EFT? S pranim hezkeho dne Vase E. Horackova 


Jeřábková | 14.09.2009

Mé poznatky k vyzkoušení detoxikace u pí. Pánkové. Přes letní období jsem se cítila dost unavená, už při 3 kůře únava téměř vymizela, také se mi zlepšilo vyprazdňování. PO 8 kůře jsem poznala i zlepšení na pokožce a vymizelo raní nepříjemné bušení srdce (vyšetření srdce zcela v pořádku), které jsem pociťovala od jara. Mám objednaných 15 kůr, takže můžu vřele doporučit detoxikaci nohou.. Poznámka: Také je potřeba hodně pít, já piji aspoň 2l denně, aby organismus lépe pracoval. Vyzkoušejte, pokud nepomůže určitě neuškodí.Alena Hnátková | 23.08.2009

Milá paní Pánková!!! Asi před měsícem jsem byla u Vás na EFT s problémem mého ekzému na obličeji. U Vás už se mi částečně ulevilo, pak asi týden nastalo mírné zhoršení, i když jsem ťukala. Ťukala jsem poctivě, jak jste mi říkala, snažila jsem se dodržet vše dle Vašeho postupu. Nyní jsem skoro bez vyrážky, obličej mně nesvědí, už není červený a cítím se moc dobře a to nejlepší nakonec: nestydím se chodit mezi lidi. A to díky Vám. Moc moc děkuji za všechny rady, které jste mi dala!!! Jsem moc šťastná. Alena Hnátková 

Horáková | 11.08.2009

Moc vám děkuji za vaši pomoc. Byla jsem u vás před 3 týdny, dělala jste mi svíčku na rameno, které bolelo už 4 měsíce (rehabilitace nepomohla...). Do teď s ramenem můžu hýbat, bolest nemám a dělám všechny práce jako dříve. A úžasně mi pomohlo vaše reikování, cítím se opět nabitá energií a složité situace doma zvládám lépe. Ještě jednou moc děkuji a až budete dělat kurz tělových svící, dejte mi vědět, chci se to také naučit. Horáková A.

Marková Helena | 5.07.2009

Vážená paní, touto cesto Vám děkuji za Vaše cenné rady, jak mám postupovat "s tukanim" v případě mého problému. Možná si na mne pamatujete, řešily jsme můj zdravotní stav (návaly horka, pocení - asi začínající klimakterium). Díky Vaší terapii moje nepříjemné pocity nejsou tak velké, a jak jste mi radila, abych každý den "ťukala", tak to tak dělám a to na různé situace. Pomohlo mi to i dnes, když mi venku bylo hodně horko,a pak už jsem ani nemusela vyhledat stín. Mějte krásné léto, přeji hodně spokojených klientů a buďte hodně zdravá. Vaše Hela


Lucie | 31.03.2009

Děkuji s celého srdce za pomoc díky EFT. Jsem ráda, že jsem objevila někoho, kdo touto metodou pracuje. Už teď se mi moc ulevilo a ťukám pořád nové a nové situace. Díky díky. Vaše Lucka P.


Míla - Boskovice | 25.02.2009

Dobrý den paní Libuše děkuji za nádherný zážitek, který mi zůstal celý týden po masáži u Vás. Medová masáž byla super, a druhý den mne přestala bolet záda, se kterými, jak jsem Vás informovala, mám už několik let problémy. Bolest se zatím nevrátila a už je to 14 dní!! Děkuji za všechny Vaše rady a přeji Vám ve Vaší záslužné práci hodně síly a energie. Vděčná Míla H. 


Eva Muchova | 21.02.2009

Mila pani, strasne moc vam dekuji, ze jste byla ke mne tak mila a hodna a vzala jste mne urychlene, i kdyz jste byla uplne zaneprazdnena, na osetreni telovymi svicemi. Moc semi ulevilo a jeste jednou vam diky. Moc si toho vazim a cenim to dovedu ocenit. Preji vam jen same prijemne klienty {z neprijemnych si nic nedelejte] a jeste jednou diky vam. Eva M.

Marcela N. | 6.09.2008

Krasny den, zdravim a chci Vam moc podekovat za nadherny prozitek, ktery jsem mela pri masazi lavovymi kameny. Po masazi mi bylo super 3 dny a pocit pohody vydrzel skoro 14 dni, byla jsem uplne klidna a vyrovnana a v praci kolegyne poznali, ze jsem nejaka jina. Byla to moje prvni navsteva u Vas, moc se mi libila prijemna a vonava atmosfera a take vhodne vybrana relaxacni hudba, ktera cele to "kouzlo" umocnovala. Dekuji Vam za velmi osobni pristup a nekolik cennych rad, ktere jste mi dala. Vase nova klientka Marcela N.

Daniela Nováková | 1.09.2008

Dobrý den paní Pánková, chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za terapii EFT, na které jsem u Vás byla počátkem srpna, a pochlubit se úspěchy. Několik dní po terapii jsem byla na vycházce se psem a na polní cestě jsem narazila na slepýše. Dříve bych se na místě otočila a rychle upalovala pryč. Tentokrát to ve mě jen hrklo, ucítila jsem nepříjemný tlak v břiše, ale slepýše jsem opatrně obloukem obešla. Pak jsem se ještě otočila a ze vzdálenosti asi 1 metru si jej prohlédla. Po té jsem pokračovala v cestě a vyťukala si nepříjemný tlak v břiše. Tuto sobotu mi pro změnu zkřížila při vycházce cestu užovka. Nevím, jestli to bylo tím, že byla maličká nebo tím, že jsem byla na vycházce společně s kamarády, ale pravda je taková, že jsem ani neuskočila, ani nezaječela, ani jsem nepocítila nepříjemný pocit v břiše. Ani netušíte, jakou jsem měla sama ze sebe radost. Krásný den Vám přeje Daniela


Jana M | 4.08.2008

Dobrý den, paní masérko, chci Vám tímto poděkovat za povznášející zážitek, který vždycky mám po masáži u Vás a který mi vydrží ještě několik dní. Vždycky se opravdu cítím velice dobře a Vaše rady o omezení cukru jsem si vzala k srdci a dodržuji pečlivě i pití čajíčků. Příště se domluvíme na terapii EFT, o které jste mi říkala. Zjistila jsem, že mi může pomoci řešit můj vztah s tchýní... Mějte se pěkně a po mé dovolené nashledanou. Jana P.S. Chválím Vaše stránky, moc hezké!!