Boží Pečeť

 

 

Zasvěcuji na dálku.

 

Naprosto netušené možnosti Vám přinese přijetí zasvěcení do energie Boží pečeť. Boží pečeť činí z člověka novou bytost – pokud tento proces přijme. Energie jsou naprosto odlišné od reiki nebo podobných energií. Je sice také teplá, ale naprosto jinak, než je známo od životní energie reiki. Člověk se brzy naučí tyto vibrace rozeznávat.

Celistvosti zdraví dosáhnete vědomým pozorováním toku energií uvnitř těla a mezi tělem a jeho okolím. To vyvolá vědomé spojení s okolím - energie, informace. Spojení vyvolá autoregulaci - samoléčení = řád, celistvost s jednotou. Celistvost se projeví jako pohoda, vnitřní klid, zdraví, automatické léčení.

Není záměr, není vůle, je pouze čisté bytí. Umění je v tom, nechat energii proudit bez lidské vůle: „Buď vůle tvá, jak v nebi tak i na zemi ...“

Vy pouze přijímáte, nic nevysíláte. To je základní myšlenka. Vy se naplníte Světlem a okolí se začne dolaďovat na vyšší světelnou vibraci. Cílem zde není pouze uzdravení těla, ale i vývoj duše. Používáme pro sebe pro druhé.

Pro koho je zasvěcení vhodné:
Pro každého, kdo si o zasvěcení požádá, ale umí již s energiemi pracovat. Sám mistr rozhodne, zda je adept k zasvěcení do uživatelského stupně již připraven. Energie jsou velmi silné!!!

Používáme pro sebe i pro druhé.

  • 1. stupeň - uživatel - Předpoklad pro zasvěcení: Mistr jakéhokoliv systému

    Cena zasvěcení:
    1.500,- Kč při dálkovém zasvěcení (Certifikát obdržíte e-mailem)

  • 2. stupeň - Mistr/Učitel - Předpoklad pro zasvěcení: Mistr/Učitel jakéhokoliv systému, kde se pracuje s dálkovými energiemi.

    Cena zasvěcení:
    2.000,- Kč při dálkovém zasvěcení (Skripta i certifikát obdržíte e-mailem)

Skripta i certifikát obdržíte e-mailem.