Harmonizace čaker

Na semináři si budete navnímávat Vaše jednotlivé čakry a přes automatickou kresbu je budete dávat do rovnováhy a harmonie. Uvědomíte se souvislosti čaker s energetickými vazbami, napojením na ostatní lidi a vztahy. Tímto způsobem si můžete vyřešit některé i dlouhotrvající problémy (i zdravotní).

 

Práci podpoříme esenciálními olejíčky z čakrální aromaterapie. Pro domácí práci každý účastník obdrží pro vyvážení životní energie směs přímo na míru (nosný mandlový olej + esenc. aroma olejíčky).


Čakry jsou jsou energetická centra (vykreslují se jako kruhový vír) spojené s hlavním energetickým kanálem, který máme v páteři. Počet základních čaker je sedm, každá má jinou barvu, kterou mohou vidět citlivější lidé. Barvy jsou jako v barevném spektru duhy (červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová).
 

Čakry zobrazují stav našeho zdraví, poukazují na různé nerovnováhy v našem organizmu obvykle spojené se strachem, vinou, hněvem a zklamáním. Tato nerovnováha se pak zobrazuje na úrovni našeho fyzického zdraví - můžeme být nemocní, často unavení, nemáme chut do života atd. Může se projevit jako bolest, nemoc, nefungující vztahy či nehody. Často takto během života dochází k tzv. "zablokování" některé z čaker a tím i k malému toku energie, s tím souvisí energetická nerovnováha.


Důležitá je tedy harmonie všech čaker a toku energie. Zejména pak horních a dolních čaker, abychom v životě nelétali hlavou v oblacích nebo naopak nebyli příliš upoutaní v hmotě.