Harmonizace vibračních polí - LVP

Vše na světě vibruje a lidské tělo nevyjímaje. Vibrace jsou odrazem našeho zdravého nebo nemocného těla. Vibrace nám prozradí o lidském těle více, než jakýkoli drahý přístroj.

Do této doby jsme považovali za původce většiny našich zdravotních problémů myšlenky. Což není tak úplně pravda.

Prvotním impulzem je vždy POCIT. Je potřeba si uvědomit, že vždy každé myšlence předchází pocit. Přestože nejsme schopni si tuto skutečnost uvědomit, tak na základě pocitu vyhodnocujeme situaci. Např.: jestliže se Vám do ruky dostane nějaký časopis a přečtete si článek, máte z něj buď dobrý nebo špatný pocit a na základě tohoto pocitu se rozběhnou Vaše myšlenkové pochody. Hlava začne hodnotit, posuzovat a myšlenky nám začnou "létat" jedna za druhou. A na začátku byl pouhý pocit.

MYŠLENKY jsou pouze reakcí na naše pocity, které si uvědomujeme nebo neuvědomujeme. Pokud si uvědomujeme, jsme schopni odhalit i příčinu našich zdravotních problémů. V opačném případě nikoli. Co je ale důležité si uvědomit, že jsme v DNA, tedy v buňkách, zdědili zvyky, které obsahují pocity, emoce a myšlenky našich předků.

Pokud se ocitneme v určité životní situaci, která je podobná nebo stejná jako životní situace našich předků, tak máme stejné zdravotní problémy, jaké měli oni díky těmto pocitům a myšlenkám. Např.: pokud někdo z našich předků měl problém s penězi, tak měl jejich nedostatek např. spojen s pocitem a myšlenkou, že než takový život, tak je lepší zemřít. Přestože tento skutek nikdy nespáchal, Vy jste zdědili stejný pocit a myšlenku. Ve chvíli, kdy se dostaneme do finančních potíží, se informace obsažená v buňkách, která zatím "spala", probudí a Vy máte pocit a myšlenku, že jedinou možností, jak se z této situace dostat, je zemřít... Ta myšlenka se Vám v hlavě vyloupne z ničeho nic a Vy nechápete, kde se Vám tam vzala, protože jste nikdy podobné myšlenky neměli. Čím intenzivnější pocit Vašeho předka byl, tím silnější myšlenka Vás teď pronásleduje. Takový člověk za to vlastně nemůže a klidně spáchá sebevraždu a všichni ho odsuzují za to, co udělal.

Ani Vy za většinu svých zdravotních problémů vlastně nemůžete. Prostě jste je zdědili v podobě zvyků. Počátek mnoha zdravotních problémů bychom dokonce mohli najít v době kamenné. Předáváme si tedy tyto zvyky už pěkných pár desítek tisíc let.

Naše životy začínají a končí pocity. Naše tělo není jenom o nemoci, ale hlavně o všech souvislostech, které s psychickým nebo fyzickým problémem souvisejí. Pokud neodstraníme zakořeněnou příčinu onemocnění, nemoc se může vrátit. Pokud neodstraníme všechny souvislosti, pomůže nám klasické léčení na krátkou dobu nebo vůbec ne.

V odstranění příčin onemocnění Vám může pomoci metoda "Harmonizace vibračních polí". Nepracuje jen s jednotlivými orgány nebo částmi lidského těla, ale pracuje s tělem jako celkem. Tím je zajištěno, že nezůstane opomenuta žádná souvislost s onemocněním.

Harmonizace vibračních polí zasahuje do buněčné paměti a odstraňuje tak příčinu forem onemocnění, u kterých nemůžeme ani po mnoha pokusech dosáhnout žádného zlepšeni. Tomuto problému říkáme ZVYK, který mění fungování našeho těla. Čím silnější / zakořenější zvyk, tím náročnější práci je potřeba podstoupit.

Účinnost této metody Vás příjemně překvapí.

Cena:    od 700,- Kč za jedno působení.


Jak probíhá práce:

Při práci s klientem jsme sami, výjimkou jsou malé děti, kdy bývá přítomen rodič.
Vše probíhá v tichém prostředí (bez relaxační hudby), kdy klient leží na masérském stole, může si zavřít oči a jen se uvolní…

Napřed testuji a pak pracuji s harmonizačním, energetickým a myšlenkovým polem klienta.

Fyzické reakce klientů bývají: příjemný pocit únavy, zívání, uvolnění se, kručení v břiše, upadnutí do stavu alfa apod.

Někdy lze daný problém odstranit hned na poprvé, někdy se dostaví úplné odstranění potíží až po více působeních. Vždy ověřuji/testuji kyvadlem, na kolik % je kořen příčiny problému odstraněn. Pokud není kořen příčiny odstraněn na 100%, testuji dále, za kolik dní můžeme pokračovat a domluvíme další termín návštěvy u mne.

Nelze pracovat na dálku a v zastoupení, nutná osobní návštěva u mne.


Vaše zpětná vazba
:

28. 7. 2019
Měla jsem problémy s křečovými žilami, žlučníkem, ledvinami, kýlou, 
špatné jaterní testy, náběh na srdeční arytmii. Během sedmi měsíců jste se mnou pracovala několikrát a vše se zlepšilo, krevní testy OK a průběžná vyšetření u lékařů ukázala zlepšení.
Děkuji. Jsem Vám moc vděčná. Naďa

2. 3. 2016
Dobrý den, 
objednala jsem se k Vám na LVP ze zvědavosti a mile mne překvapilo, že záda opravdu přestala bolet, přestože již několik let jsem měla problémy se ohnout. Už je to několik týdnů a stále jsou záda OK. Moc Vám děkuji. Michaela U.

Krásný nový den vám přeji p. Pánková,
chci vám poděkovat za včerejší terapii. Cítím se báječně, jako znovuzrozená. Jen jsem chtěla, ať to víte :).
Hezký den, Karla.

1. 11. 2013
Opary zmizely! Děkuji. Hanka