Shamballa 3110

 

 

 


ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLA 3110

 

Shamballa 3110 je označovaná jako multispektrální systém, ve smyslu energetických pásem a energetických „paprsků“, které jsou  (na rozdíl od Shambally 2002) odlišné tvarem i počtem. Energetické paprsky jsou z kvantového hlediska širší a hustší oproti Shamballe 2002.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit frekvenci kmitů (vibrací). 


Počet zasvěcení:   1

Cena:

klienti zasvěcení do nižších stupňů Shamballa u mne:
osobně nebo skype 1.500,- Kč  ....... na dálku 1.000,- Kč

klienti zasvěcení u jiného Mistra:
osobně nebo skype 2.800,- Kč  ....... na dálku  2.200,- Kč

Výhody zasvěcení na dálku

  • nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
  • nejste nikým rušeni, zasvěcení si můžete užívat, jak dlouho chcete
  • při zasvěcení můžete usnout


Příprava před zasvěcením na dálku

Jakmile se rozhodnete, že chcete být zasvěceni do "další" Shamballa, doporučuji Vám začít sami s přípravou, t.j. čistěním pro příjem tohoto zasvěcení. I já Vás začnu předčišťovat cca týden před zasvěcením.

V den iniciace do Shamballa 3110 buďte mentálně naladěni na příjem zasvěcení. Asi 20-30 minut před začátkem zasvěcení je vhodné provést krátkou meditaci, očistu, udělat harmonizaci čaker. Vyhraďte si alespoň 1 hodinu času, kdy nebudete nikým rušeni. Zapalte si svíčku, můžete si pustit meditační hudbu.

Moje doporučení: Pokud zasvěcení proběhne v jiný čas než večer (kdy po zasvěcení můžete usnout), snažte se vyhnout "společenskému životu" (párty, divadlo, restaurace apod.).

Průběh zasvěcení na dálku

Při zasvěcení jste uvolnění a máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy. Pokud je vám to příjemné, sedíte s rovnými a uvolněnými zády, nohy jsou na podlaze. Můžete sedět na zemi v tureckém sedě nebo ležet v posteli. Když ležíte, tak se často stává, že usnete - vůbec to nevadí, vše proběhne jak má. Ruce máte v klíně, popř. vedle těla dlaněmi nahoru - přijímáte jimi energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně. Lidé často vnímají energii, teplo, chlad, vánek a mravenčení, vidí barvy, různé obrazy, symboly, útržky vzpomínek, apod. Často se taky stává, že lidé nevnímají nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý je jiný. Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností.

Energie při zasvěcení většinou přichází v několika vlnách. Když budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může příjít další vlna. Po skončení mi můžete zavolat, sdělit své pocity a na cokoliv se zeptat.