ThétaPráce ve stavu Théta
Na rozdíl od ostatních metod se touto metodou pracuje na vědomé, podvědomé i nevědomé rovině mysli. Díky tomu se s touto metodou dokáží odstranit bloky, které brání milovat sebe sama, věřit si, odstraňovat strachy a pocity, které Vás v životě ovládají a další problémy, které s jinou metodou neodstraníte.

Stavu Théta se většinou dosáhne jen při hluboké meditaci nebo při spánku:
Théta vlny je označované frekvenční rozpětí mozkové aktivity 4 - 7,5 Hz, ve kterém se nacházíme převážně ve spánku - nevědomé navození, či v hlubokých meditacích - vědomé navození.


Metoda má široký záběr a s její pomocí se odstraní bloky při meditaci a využijete svou vnitřní sílu. Při práci jste vedeni do Vašeho nitra a získáte tak odpovědi na otázky, na které jste dlouho hledali odpověď.

Ve stavu Théta klient je zcela bdělý, a přesto se dosáhne lepších výsledků, než například při hypnóze. Výhodou je, že klient má při práci absolutní přehled.

Tuto práci nelze provádět přes skype, pouze při osobním setkání.

Není vhodné pro děti.

 

Zpětná vazba:

18. 4. 2015

Děkuji za Vaši Thétu :) Konečně po dlouhé době jsem přestala myslet (úplně zbytečně  bez opodstatnění) na můj zdravotní problém. Vím, že není, ale hlava stále hledala důvod, aby byl. Děkuji, děkuji a přeji hodně takových úžasných odbloků i u ostatních klientů. Lenka, Brno

.... Vaše terapie zabírá - plavala jsem v hloubce bez doprovodu. Myslím, že se to povedlo. Jinak provádím autopatii a těším se na další setkání s Vámi. A. V.