Výuka práce s kyvadlem I. - začátečníci

Datum akce: 
Sobota 18.9.2021
Sobota 27.11.2021
Čas akce : 
9.00 - 17.00
Místo konání: 
Cejl 58, Brno
Cena: 
1.900,- Kč
1.000,- Kč pro zopakování absolventů mého kurzu Kyvadla I.

Máte možnost naučit se vhodným způsobem se ptát skrze své Vyšší Já a získávat tak odpovědi, které mají pro Vás význam nejen při rozhodování.

Abyste nemuseli být odkázáni na rady druhých, abyste nemuseli slepě věřit, že ten, kdo Vám radí, to s Vámi myslí dobře. Pokud neovládáte žádnou z metod na dotazování, tak nemůžete jít tou nejkratší cestou k svému cíli. A jste absolutně závislí na komkoliv, místo toho, aby jste byli na komkoliv nezávislí, což znamená soběstační.

Protože pracovat s kyvadlem je velice odpovědné (není to jenom o nějakém točení), vždy každého zájemce o tento kurz kyvadla I. testuji, zda je to pro dotyčného bezpečné a vhodné. Pokud to vyjde jinak, znamená to, že ještě nenastal ten správný čas nebo je potřeba udělat ještě nějakou práci (např. čistění pro odstranění bloků, terapii aj.) - viz info dole.

Předem se platí záloha 1.000,- Kč na účet, který sdělím po objednání. Tím potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem a Vaše místo je rezervováno.

S sebou:
Přezůvky (nutné), 10-15 ks eurofolií a desky (kroužková vazba). K
yvadlo je možné zakoupit na místě.

Na oběd je plánovaná přestávka. Pití zajištěno po celou dobu ZDARMA.

Plánovaný program:

  • Seznámení s kyvadlem
  • Práce pro bezpečné napojení na Vyšší Já
  • Základní pravidla pro práci s kyvadlem
  • Co vše lze s kyvadlem dělat
  • Jak se ptát - otázka je důležitá
  • Práce s Ano/Ne/Pracovní signál
  • Práce s procenty
  • Čistění před prací
  • Praktické příklady - např. testování vhodnosti potravin, potravinových doplňků, vitamínů, stopových prvků, vytestování Bachových esencí pro řešení aktuálního problému, Tkáňových solípráce s tabulkami pro kyvadlo a další testování dle složení a úrovně účastníků. Můžete si sami testovat správné "dávkování" autopatie apod.


Kyvadlo se používá jako takové “ukazovátko” - jako prodloužená ruka naší intuice či přirozené inteligence, kterou všichni máme, ale většinou ji neumíme používat nebo jí nevěříme. Kyvadlo, které držíme v ruce, reaguje na impulsy vycházející z mozku a ovlivňující svalové napětí ruky, které ho přenese dál - na kyvadlo.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

Vždy u každého zájemce testuji, jak je to pro dotyčného bezpečné a vhodné. Pokud to vyjde jinak, znamená to, že např. by něco bránilo v napojení na VJ nebo ještě nenastal ten správný čas a je potřeba udělat ještě nějakou práci (např. čistění pro odstranění bloků, terapii aj.).
Bohužel často zájemce nemohu přijmout na vypsaný kurz, protože i po důkladném čistění není na 100% bezpečné z různých důvodu. Někteří to pochopí, někteří ne. Ale vždy se jedná o bezpečnost všech účastníků výuky včetně mne, nejen zájemce.

Kurzu se nemohou zúčastnit:

osoby v péči psychiatra či užívající psychofarmaka, antidepresiva
těhotné a děti
osoby po operaci, úrazu hlavy
osoby léčící se na těžkou nemoc
epileptici
osoby pod vlivem alkoholu a drog

Informace pro přihlášené účastníky:
Několik dní před kurzem budu provádět všem přihlášeným účastníkům čištění na bloky pro tuto práci a příjem informací, aby se snadněji učili. Proto v případě, že se na kurz nedostavíte, je nutné dát určitě vědět.

Moje doporučení: po tomto kurzu výuky kyvadla máte otevřenou cestu pro práci na semináři Théta I. - osobní.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz
 

Jakákoliv technika dotazování se je základním předpokladem individuálního duchovního postupu, jehož vedoucí myšlenkou je: Být svobodný.

"Sami se ptejte, sami řiďte svou vlastní cestu."
"Učitel není ten, kdo vede slepé žáky, nýbrž ten, kdo je vede k prozření tak,
aby po své cestě sami mohli kráčet."