AK - Uzdravuji svoje vztahy

 Uzdravuji svoje vztahy.

Přes automatickou kresbu se naučíte čistit, řešit a uzdravovat svoje vztahové problémy:

vztah Vy sami k sobě a Vy někdo jiný (Vy a partner, Vy a dítě, Vy a rodič, Vy a zaměstnavatel ...Vy a kdokoli jiný ...)
nebo Vy a něco jiného (Vy a práce, Vy a peníze, Vy a strachy, Vy a obtěžující pocity ... Vy a cokoli jiného ...)

Pokud si vyřešíte vztahy sami k sobě, tak si pročistíte vztahy také k ostatním lidem, pročistíte si "napojení", energie začne lépe proudit a Vaše i dlouholeté problémy se začnou řešit.

Automatická kresba otevírá možnost sebeuzdravení, zharmonizování svých vztahů, hlubokých zranění, těžkých myšlenek. Kresba pomáhá odstranit bolest, smutek, uvolňuje a čistí Nitro i Duši od strachu, emocí...

Ve stavu alfa pomocí kresby si můžete vyřešit svoje vnitřní traumata, problematické situace a dosáhnete tak uvolnění a zjistíte, jak jednoduše můžete pracovat s automatickou kresbou.
Budete mít další nástroj pro zpracovávání svých problémů také pro práci doma.

S sebou potřebujete:
sešit na poznámky, něco na psaní, měkké pastelky
(alespoň 12 barev sada, doporučuji silné), papíry A4 (mohou být z jedné strany popsané) a tvrdá podložka.


Na oběd je plánovaná přestávka.
K pití ZDARMA čaj a voda po celou dobu semináře.

Termíny seminářů naleznete v Kalendáři akcí.
Jiné termíny budou průběžně vypisovány po domluvě nebo dle požadavků zájemců. Lze domluvit také jiný termín při minimálním počtu čtyř účastníků.

Čas:   9.00 - 16.00
Cena:  1.500,- Kč

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Každý účastník semináře obdrží ode mne dáreček - kartičku s obrázkem pro harmonizaci vlastní osoby.
Tento obrázek může sloužit pro naladění se na dané téma. Kartičky mohou být používány pro harmonizaci, pročištění, uzdravování a zpracování aktuální situace. Kartička může být nošena v kapse, v kabelce, v peněžence nebo například jako zářič pro vodu, kterou pijeme. Kartička pomáhá odkrývat příčiny problémů a pomáhá je harmonizovat.

Zpětná vazba:

 

3. 12. 2016

Dobry vecer. Dekuji moc za dnesni seminar. Citim se lepe. Tesim se na ucinky do budoucna. Napsala byste mi prosim uzivani tech bachovych kapek? Dekuji moc. 
Jeste Vam chci napsat, ze jsem doma pokracovala v kresbe. Delala jsem vztah obou dcer k sobe, krasne se to podarilo zharmonizovat. Ale nejsilnejsi zazitek emocni jsem mela u kresby vztahu ja a mladsi dcera. Takovou bolest na srdci a takovy srdceryvny plac pri kresbe nas dvou jsem uz dlouho neprozila. ...... Krasne jsem to zharmonizovala na dve krasne spiraly, ktere jdou pres sebe cervenou a oranzovou. Jeste jednou Vam moc dekuji za pomoc. Uz jsem ji moc potrebovala. L. N.


Ahoj Libuš,

také děkuji za krásný seminář a dovětek, jak dále pracovat. Hned druhý den po semináři jsem zpracovala 2 vztahy a teď se chystám na další, pěkně to funguje a dějí se zajímavé věci. Měj se krásně a hezký pracovní týden.

Lída (16. 3. 2014)