Kurz - Medová masáž

Datum akce: 
Pátek 28.10.2022
Čas akce : 
9.00 - 16.00
Místo konání: 
Cejl 82/58, Brno
Cena: 
1.700,- Kč
V ceně je manuál, výukový materiál, osvědčení

Obsazeno. Pro vážné zájemce další termíny budou vypsány.

Vhodné nejen pro maséry. Naučíte se, jak správně provádět medovou masáž nejen se svými klienty, ale také pro domácí potřebu.

Detoxikační masáž medem je velmi důležitý prostředek lidového léčitelství, který působí velmi účinně proti rozvinutým nemocem, hodí se však i k zvládnutí stavu stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a nezdravým způsobem života.

Tento zájmový kurz Medových masáží je určen pro ty, kdo se chtějí více dozvědět o této staré léčitelské metodě, která pomáhá v detoxikaci těla.

Účinně pomáhá při bolestech velkých kloubů!

S sebou:
přezůvky, pohodlný oděv na masírování, 1 ručník, 1 osušku, žínku, něco na psaní

Přestávka na jídlo. Pití zajištěno.

Pracovat se bude ve dvojicích, každý účastník zažije "medování" jako příjemce a také jako dárce. Budete mít dostatečnou možnost procvičit hmaty a postupy, ale také pocítit blahodárné účinky na vlastním těle.

Medová masáž patří k přírodním léčitelským metodám. Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organizmus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z potravin, léků a životního prostředí.

Díky skladbě medu, který se používá při masáži, dochází k aktivaci ochablých procesů látkové výměny a posilování životní energie. Masáží se dostanou všechny hodnotné látky bezprostředně do organizmu.

Pomocí stimulace reflexních zón je možné touto masáží příznivě ovlivňovat i orgány v těle. Také napomáhá k silnému oživení celého organizmu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a napětí, nervových poruchách a stavech neklidu, rovněž v důsledku onemocnění nebo stáří a zvláště vhodná při všech civilizačních chorobách - potíže krevního oběhu, alergie, revmatizmus, nervové poruchy, potíže s usínáním a spánkem, deprese.

Medová masáž se provádí na zádech a velkých kloubech.