Léčení pomocí oleje

Uzdravující metoda těžkých
a nevyléčitelných nemocí

Tuto uzdravující metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angličtiny list papíru, na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta, jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto hluboko v ruské tajze.

Nevzpomínám si už na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě. Tento člověk, se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Popisoval velké problémy než se místní obyvatelé nechali vyšetřit. Žil tam 3 roky. Časem se však dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní - bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého - finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně. Já osobně, v té době jsem by mladý a zdravý, jsem tomu nevěřil. Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: vzpomínám si, že byl pátek večer a začal jsem cítit divnou bolest na tváři. Jdu k zrcadlu vidím na obličeji vřed, v sobotu jsme měli vstupenky na ples. Vzpomněl jsem si na tuto metodu a poprvé jsem to vyzkoušel, a když jsem se ráno vzbudil, moje tvář byla čistá. Od té doby se léčím pouze touto metodou a bylo se mnou před devíti lety opravdu zle. Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který rostl, byl asi 7 cm velký a je pryč.

Tato metoda pomáhá při:
- Nemoci krve
- Mozkové kmeny
- Nemoci srdce
- Rakovině
- Lupence
- Cukrovce
- Záněty i kostnice

Uzdravuje vše najednou a zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Čím více nemocí člověk má, tím intenzivněji by se mělo s touto metodou pracovat.

Metoda spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech.

Návod:
Polévkovou lžíci naplníme olejem nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit, jako byste měli v puse vodu.

Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla.

Olej musíte převalovat asi 15 - 20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzi podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá, znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se, po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3x denně. Po první tři dny může, ale také nemusí, nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčistění cévek v mozku, Pokud se objeví, během jednoho dne zmizí. Přeji Vám všem hodně trpělivosti a zdaru v uzdravování.


Převzato z internetu Autor: sempaj@seznam.cz