Obrázky malované horkým voskem

 

 

Namaluji Vám automatickou kresbou osobní a programovaný léčivý obrázek horkým voskem (enkaustika = znovuobjevená antická technika malování). 

 

 

Při malování používám kvalitní pravý včelí vosk, do kterého byl přidán barevný pigment. Při této metodě je vosk nanášen enkaustickou žehličkou na speciální lesklý papír.

 

Nikdy dopředu nevím, jak obrázek bude vypadat.


Každý obrázek je individuální a osobní, nikdy nejsou dva stejné. Všechny obrázky jsou vytvořené s láskou a přesně směrovanou energií pro toho daného klienta, každý má svůj vlastní originál. Při malování jsem vedena a dostávám důležité základní informace pro klienta od Bytostí Světla.

 

Cena:

A5 = 250,- Kč
A6 = 180,- Kč 

 

Obrázek nalepím na tvrdý papír a vložím do celofánu.

 

Platba:

Platí se předem celá částka na účet, který sdělím po obdržení objednávky. Při zasílání poštou je cena navýšena o poštovné.

 

 

Obrázky, které jsem zde zařadila, si můžete zcela zdarma stáhnout
a uložit do svého počítače nebo vytisknout. 
Nemohou však být bez mého souhlasu předmětem dalších komerčních aktivit.
© 2024 Libuše Serafii Pánková

Jsou určeny k harmonizaci, meditaci, relaxaci a vyladění těla a mysli. Mají silný energetický náboj. Pokud vás některý z nich osloví, naciťte se do něho, vnímejte jeho poselství nebo se přes něj můžete dostat do meditačního stavu, který potřebujete, může Vám pomoci pochopit jeho rozměr. Pokud v něm vnímáte něco jiného, nevadí - je to vaše poselství, vaše vibrace a tak s ní také pracujte.

Když necháte obrázky na sebe chvilku působit, jistě ucítíte tu silnou energii, kterou vyzařují.

 

Přiložené obrázky: