Shamballa 2002

ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLA 2002/5D - novější a rozšířenější systém

Shamballa 2002 volně navazuje jako 5. stupeň na předchozí 4. stupeň Shambally 1024.
Shamballa 2002 znamená, že k 1024 symbolům se v 5. stupni přidává ještě dalších 978 symbolů. Zasvěcuje se ve znatelně vyšších vibracích, než bylo u stupňů předešlých.

Zasvěcením do 5. stupně jsme ještě blíž nejen k vlastnímu uzdravení a prosvětlení všech těl, ale vede i k možnému uzdravení nemocí a různých karmických bloků. S 5. stupněm se pracuje ještě lépe. Více očišťuje, přelaďuje Vaši duši na vyšší úroveň poznání a umožňuje rychlejší duchovní a duševní růst. Uzdravování je rychlejší, pružnější, její energie je ostřejší a výraznější.

Všechny čtyři stupně Shambally 2002 se mistrům předávají pouze jedním zasvěcením jako doplněk k Shamballe 1024. 

Během zasvěcení se otevírá třetí oko, pročišťuje srdeční čakra a aktivuje hadí síla.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit jeho vibrace na vyšší kmitočty.

V roce 2006 ji channeloval Mgr. Zbyněk Kostrhun.

Počet zasvěcení:   1

Ceny:

klienti zasvěcení do nižších stupňů Shamballa u mne:
osobně nebo skype 1.500,- Kč  ....... na dálku 1.000,- Kč

klienti zasvěcení u jiného Mistra:
osobně nebo skype 2.800,- Kč  ......  na dálku  2.200,- Kč


Výhody zasvěcení na dálku
nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
nejste nikým rušeni, zasvěcení si můžete užívat, jak dlouho chcete
při zasvěcení můžete usnout

Příprava před zasvěcením na dálku
Jakmile se rozhodnete, že chcete být zasvěceni do "další" Shamballa, doporučuji Vám začít sami s přípravou, t.j. čistěním pro příjem tohoto zasvěcení. I já Vás začnu předčišťovat cca týden před zasvěcením nebo jak mi přijde informace přes VJ.

V den iniciace do Shamballa 2002 buďte mentálně naladěni na příjem zasvěcení. Asi 20-30 minut před začátkem zasvěcení je vhodné provést krátkou meditaci, očistu, udělat harmonizaci čaker. Vyhraďte si alespoň 1 hodinu času, kdy nebudete nikým rušeni. Zapalte si svíčku, můžete si pustit meditační hudbu.

Moje doporučení: Pokud zasvěcení proběhne v jiný čas než večer (kdy po zasvěcení můžete usnout), snažte se vyhnout "společenskému životu" (párty, divadlo, restaurace apod.).


Průběh zasvěcení na dálku
Při zasvěcení jste uvolnění a máte zavřené oči, aby vás nerušily okolní vjemy. Pokud je vám to příjemné, sedíte s rovnými a uvolněnými zády, nohy jsou na podlaze. Můžete sedět na zemi v tureckém sedě nebo ležet v posteli. Když ležíte, tak se často stává, že usnete - vůbec to nevadí, vše proběhne jak má. Ruce máte v klíně, popř. vedle těla dlaněmi nahoru - přijímáte jimi energii.

Zasvěcení probíhá u každého individuálně. Lidé často vnímají energii, teplo, chlad, vánek a mravenčení, vidí barvy, různé obrazy, symboly, útržky vzpomínek, apod. Často se taky stává, že lidé nevnímají nic konkrétního - i to je v pořádku, protože každý je jiný. Zážitky při zasvěcení jsou pouze obohacením a na kvalitu zasvěcení nemají vliv - zasvěcení proběhne za všech okolností.

Energie při zasvěcení většinou přichází v několika vlnách. Když budete mít pocit, že zasvěcení skončilo, tak ještě raději chvíli počkejte - během pár minut může příjít další vlna. Po skončení mi můžete zavolat, sdělit své pocity a na cokoliv se zeptat.