Théta I. - osobní


Máte možnost se naučit dosahovat stavu Théta během jednoho dne a začít jej používat k tvořivému programování vlastního života.

"THÉTA I. - osobní" pro práci na sobě
(jednodenní seminář)


Určeno pro opravdové zájemce, kterým není lhostejný jejich vlastní vývoj...

Po absolvování tohoto semináře pro seberozvíjení nemůžete pracovat s druhými lidmi. Je pouze pro práci sám na sobě. Pro práci s druhými je určen kurz Théta II.

Probudíte ve vás vše, co je potřeba, abyste s pomocí Théta odstranili, co vám brání rozvinout schopnost milovat sebe sama. Vyčistíte vztahy s jednotlivci v rodině, odstraníte bloky, které vám neumožňují být ve svém středu atd. S „Théta“ pracujete sami, při plném vědomí a můžete se dostat až do nejskrytějších koutů své mysli (nevědomí).

Cena:   2.800,- Kč, 1.400,- Kč (pro zopakování pro moje absolventy)
Předem se platí záloha 1.400,- Kč na účet, který sdělím po objednání. Tím potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem a Vaše místo je rezervováno.

Cena pro individuální výuku Théta I.
4.500,- Kč za osobu při 1 účastníkovi
3.600,- Kč za osobu při 2 účastnících (pokud Vám bude vyhovovat individuální přístup i ve dvou, může se přihlásit někdo další).

Termíny seminářů Théty I. osobní sledujte v Kalendáři akcí.

Termíny se vypisují průběžně a také po domluvě dle požadavků zájemců. Lze naplánovat seminář i v pracovní dny.          

S sebou: přezůvky, psací potřeby, kyvadlo (lze zakoupit na semináři).
Na oběd je plánovaná přestávka.

Při práci v Thétě osobní doporučuji umět pracovat s kyvadlem nebo s jinou technikou pro získávání správných odpovědí. Kdo pracovat s kyvadlem neumí, na semináři budu testovat místo něho já. Výuku práce s kyvadlem si mohou doplnit později.

Někdo nechce s kyvadlem pracovat, ale chce se naučit Thétu osobní. Tito zájemci využijí Thétu pro učení textů, zkvalitňování paměti apod.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Jedná se o nový a velice účinný způsob práce sám/sama na sobě. Théta je stav, do kterého se teď nemusíte dostat jen při spaní. Tento stav je stejně hluboký jako hypnóza, ale víte o všem, co se děje a máte tak nad vším kontrolu. Jedná se zároveň o metodu, která v současné době nejrychleji napomáhá v duchovním rozvoji člověka.

V Théta stavu se mimo jiné naučíte:

 • odstraňovat mentální bloky
 • redukovat svou váhu
 • mazat převzaté vzorce chování
 • zlepšovat koncentraci a učení textů
 • obecně hlouběji vnímat sebe sama
 • vyrovnávat fungování tělesných systémů i funkčnost jednotlivých orgánů
 • odstranit nedostatečné napojení na své duchovní průvodce
 • vyřešit nedostatečné propojení se svou duší
 • čistit mysl od mentálních bloků
 • odstranit bloky vytvořených emocemi v srdci
 • odstranit bloky, díky kterým nedokážete být ve svém středu
 • pokud máte bloky, které vám brání uvolnit se v meditaci
 • sladit vibrace v těle, pokud vám v tom cokoliv brání
   

Co se vlastně tedy na semináři "Théta osobní“ naučíte?

Jak snadno a bez problémů dosahovat požadovaného stavu "Théta". Jak si sami vyřešíte své zdravotní problémy, psychické i energetické bloky. Dokonce odhalíte nemoci na mentální úrovni. Sami se dokážete mentálně programovat na pozitivní zaměření mysli.

Théta ale hlavně působí na naše nevědomí. Myšlenky, které si člověk neuvědomuje, které ale působí na jeho chování a jednání, aniž o nich ví. Nevědomí obvykle obsahuje emočně bolestivé vzpomínky, které byly vytěsněny, případně další touhy a vzpomínky, jež ovlivňují chování přímo nebo zastřeně, prostřednictvím snů, chybných úkonů, přeřeknutími a specifickým chováním. Některé vzpomínky a duševní procesy jsou normálně v mysli nepřístupné a vzhledem k tomu mohou být označeny jako nevědomé. Aniž jsme si toho vědomi, vodítka z prostředí mohou ovlivnit naše chování, aniž bychom si toho byli vědomi.

V jeden den se naučíte jednoduše dosahovat stavu Théta a používat jej k tvořivému programování svého vlastního života.

Pro práci s druhými lidmi je nutné absolvovat certifikovaný seminář "Théta II.".

Trochu teorie:
Většina lidí se domnívá, že člověk má jasně dané možnosti a hranice, které může překročit pouze určité procento lidí, kterým byly určité schopnosti dány při narození. Ve skutečnosti je v každém člověku skrytý obrovský potenciál a záleží pouze na způsobu, jakým ho aktivuje. Jednou z možných cest je mentální technika „Théta“. Jak je možné, že naše schopnosti se mohou vymykat veškeré logice? Není to zase až tak složité. Pouze potřebujete naladit svůj mozek do potřebné frekvence. Říká se jí Théta. V tomto stavu je schopen běžný člověk vyřešit až 90% všech svých problémů. Pozitivně se naprogramovat na svou budoucnost, zbavit se většiny svých nemocí a bloků a to nejen z tohoto, ale i z životů minulých. Naše myšlení se posune do opravdu pozitivnějších rovin, tedy na svojí původní a přirozenou úroveň a v našem životě i okolo nás se začnou dít věci, které by jsme si asi těžko předtím připustili. Podívejte se na lidský mozek a stručný princip jeho fungování. 

Mozek pracuje na mnoha frekvencích a ty jsou závislé na momentálních potřebách našeho organismu. Nejběžnějším stavem v současné době je stav "beta", tedy stav, kdy mozek pracuje na nejvyšší výkon, ve frekvencích 20 - 30 hertzů. Příroda nás vybavila tímto stupněm z důvodu potřeby racionálního řešení náhlých krizových situací. Prvotní lidé se v případě náhlého nebezpečí "přepnuli do "bety" a rychle a účinně řešili nastalou situaci. Problémem současné doby je skutečnost, že požadavky na člověka se zcela změnily. Dříve člověk více odpočíval, relaxoval a stres zažíval spíše při lovu nebo při své ochraně. Ve stavu "beta" pobýval pouze krátkodobě a tak si jeho organizmus mohl dostatečně odpočinout.

V dnešní době trávíme v "betě" většinu denní doby a možnost odpočívat a regenerovat se tak značně snížila. Do stavů "alfa", "delta" a "théta" se tak dostáváme pouze během nočního spánku a to je nedostatečné pro většinu lidí. Jak vlastně vypadá zdravý spánek a co jsou to zmíněné stavy "alfa", "delta" a "Théta"? "Alfa" je potřebný stav pro spánek, kdy mozek pracuje na frekvenci okolo 7 - 10 hertzů. "Théta" je činnost okolo 4 hertzů a "Delta" 2 a méně hertzů. Při nejzdravějším spánku "sklouzneme" do "Théty", zde načerpáme nové síly a odtud pak dále do "delty" a do "alfy". Po chvíli se začne činnost našeho mozku ve spánku zvyšovat a frekvenčně se dostává opět k "thétě", odtud zase zpět do vyšších hladin a tak se celý cyklus opakuje až do probuzení. Zdravý spánek je možné zakončit jedině probuzením v "alfě", vzbudíme-li se násilně v "deltě", jsme po dlouhou dobu jakoby omámení a potřebný odpočinek k regeneraci organizmu se vlastně nedostaví. Tímto problémem trpí zejména lidé, kteří nemají pravidelný životní rytmus – lidé pracující na směny, policisté, hasiči, lékaři v nemocnicích atd. Dále pak lidé, kteří právě většinu dne tráví ve výše uvedeném stavu "beta". Důvodem probuzení ve stavu „Théta“ také bývá, že se naše astrální tělo po svém nočním výletu neusadilo v těle dostatečně, protože náš spánek byl náhle přerušen a tak regeneraci ze spánku pocítíme po delší době. Jak z celého problému co nejlépe a nejúčinněji vyváznout a jak vlastně změnit od základu svůj život a naučit se tvořivě pracovat se svým podvědomím?

Mnozí vědí, co je to meditace, relaxace nebo alfa a také - co je to tvůrčí představivost. Jedná se vždy o znovuobjevení dávných a často zapomenutých schopností. Jednou z těchto základních schopností je dosáhnout kdykoli potřebného "Théta" stavu, kdy náš mozek pracuje na téměř nejnižších možných frekvencích. Fyziologické funkce našeho organismu jsou utlumeny na minimum a naše vědomí (Vyšší Já) má dostatek prostoru pro svou tvořivou činnosti. V tomto stavu jsme sice zcela bdělí a přesto dosáhneme lepších výsledků než například při hypnóze. Výhodou je, že máte absolutní přehled při práci sami se sebou nebo pokud je s vámi pracováno. Do tohoto stavu se mohou lidé sami dostávat od srpna 2010. A to díky zvyšování vibrací a spojování polaritních světů /dnes už propojených/. Na rozdíl od „alfy“ je potřeba v „thétě“ pracovat ostražitěji, systematičtěji a zodpovědněji. To úsilí nám ale přináší oproti známé práci v „alfa“ o 90 % více účinnějších možností. To, co v „alfa“ nešlo, v „Théta“ funguje. Posunujeme práci sama se sebou do rovin, které pro běžného člověka byly zatím nepřístupné.

Přestaňte si říkat, co všechno nejde a co vše neumíte. Naopak. Zvykněte si na to, co vše dokážete a umíte.